Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, Bukowski said:

Μπορουν να παρουν τον γιο του Μελισσανιδη να τους το φτιαξει οπως το site μας.

 

2 minutes ago, nikos said:

το εχουμε διαβασει κι αυτο, ναι...

.?? 

Link to comment
Share on other sites

ετσι ελεγαν στην αρχη, οτι επιμεληθηκε ο Γιωργακης το σαιτ της ΠΑΕ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

θα έχει και το γήπεδο χώρο για το κατάλληλο μασάζ 

agia_sofia36-reslarge-min.jpg?w=600&ssl=

Η νέα εμφάνιση είναι ότι πρέπει για να πας σε χώρο μασάζ

Link to comment
Share on other sites

Παίκτες στελέχη πρόεδρος διαλέξτε... πληρώνουμε εμείς....

IMG-c1ca4821a87d1790dc3f5882399b9789-V.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:
2 hours ago, Bukowski said:

Ε καιρος να τους κρινουμε οσους θα ερχονται με βαση το πως θα γινουμε σοβαρη ΠΑΕ και οχι με δεδομενο το οτι ειμαστε καραγκιοζηδες, οποτε αν καποιος δεν ειναι και πολυ καραγκιοζης μας κανει. Εκτος αν στοχευουμε στο να γινουνε λιγοτερο καραγκιοζηδες. Ο Γεωργατος δεν κανει. Ο Αλβες τωρα επισης δεν κανει, ας παει να παρει διπλωμα προπονητικης πρωτα, να αναλαβει μια ομαδα Α' ή Β' Εθνικης στην Ελλάδα μια χρονια και ακολούθως ας προσληφθει στην ΑΕΚ Β' μια 3ετια να δουμε τί και πως.

Δίκιο έχεις. Απλά μην ξεχναμε ότι έχουμε να κάνουμε και με μαλακες 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τελικά ο Λυσσάνδρου ο δικηγόρος αυτός που "θα κάνει αίσθηση" κατά Κετσε-Τσατάλη και που θέλει ο Μελ να φέρει για γενικό κουμάντο στην ΑΕΚ .Οριστικόν.

 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δεν είναι τελικά ο Λυσσάνδρου ο δικηγόρος αυτός που "θα κάνει αίσθηση" κατά Κετσε-Τσατάλη και που θέλει ο Μελ να φέρει για γενικό κουμάντο στην ΑΕΚ .Οριστικόν.

 

Α για δικηγόρο το ελεγαν...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δεν είναι τελικά ο Λυσσάνδρου ο δικηγόρος αυτός που "θα κάνει αίσθηση" κατά Κετσε-Τσατάλη και που θέλει ο Μελ να φέρει για γενικό κουμάντο στην ΑΕΚ .Οριστικόν.

 

Ο Κούγιας μήπως..?

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Skepastos said:

Ακούστηκε. Επόμενη γραμμουλα

Προχωρουμεν λοιπόν στο επόμενο τηλεφώνημα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Προχωρουμεν λοιπόν στο επόμενο τηλεφώνημα...

Ναι. Θα βγουν τώρα όλοι οι μετά Χριστον προφήτες. Όταν ήταν μέσα στην ομάδα δεν έπαιρνε πρωτοβουλία κανεις όμως 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Ναι. Θα βγουν τώρα όλοι οι μετά Χριστον προφήτες. Όταν ήταν μέσα στην ομάδα δεν έπαιρνε πρωτοβουλία κανεις όμως 

Εντάξει, δεν βγήκε στα μίντια να κράξει. Φεύγοντας τους είπε αντίο κύριοι, αυτά και αυτά τα κάνατε λάθος πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Geologos said:

Εντάξει, δεν βγήκε στα μίντια να κράξει. Φεύγοντας τους είπε αντίο κύριοι, αυτά και αυτά τα κάνατε λάθος πιστεύω.

Εγώ ξέρω όταν ποναει κάποιος τη δουλειά του, πιάνει το μάνατζερ, το διευθυντή, κάποιο κεφάλι Τελως πάντων και του λέει κοιτά να δεις πιστεύω ότι 1-2-3 είναι λάθος. Όχι να τσακωθεί, ούτε με μαγκιά. Ανθρώπινα. Στην τελική πιάνεις τον Χ αρχηγό της ομάδας και του λες «ρε συ ζητά ακρόαση για αυτά που γίνονται». Το «βγάζω την ουρά μου απέξω» και «ας τους να κουρεύονται» είναι νοοτροπία δημοσίου. Μπορεί να λέω και μαλακιες αλλά εγώ αυτό θα έκανα 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ ξέρω όταν ποναει κάποιος τη δουλειά του, πιάνει το μάνατζερ, το διευθυντή, κάποιο κεφάλι Τελως πάντων και του λέει κοιτά να δεις πιστεύω ότι 1-2-3 είναι λάθος. Όχι να τσακωθεί, ούτε με μαγκιά. Ανθρώπινα. Στην τελική πιάνεις τον Χ αρχηγό της ομάδας και του λες «ρε συ ζητά ακρόαση για αυτά που γίνονται». Το «βγάζω την ουρά μου απέξω» και «ας τους να κουρεύονται» είναι νοοτροπία δημοσίου. Μπορεί να λέω και μαλακιες αλλά εγώ αυτό θα έκανα 

Και γω έτσι θα έκανα και μαζί σου. Από την άλλη μπορεί κάποια στιγμή να βρήκε κλειστή πόρτα η κλειστά αυτιά και να είπε να παν να γαμηθούν.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Geologos said:

Και γω έτσι θα έκανα και μαζί σου. Από την άλλη μπορεί κάποια στιγμή να βρήκε κλειστή πόρτα η κλειστά αυτιά και να είπε να παν να γαμηθούν.

Τελως πάντων ας πάει στο καλό για να μην πω να πάει να γαμηθει που ήρθε με το  βίντεο του ΠΑΟΚ πρώτη μούρη στο ινσταγκραμ 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι μου είπε τα εξής... Τα μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη... Το κλίμα μεταξύ Ελλήνων και ξένων παικτών ήταν εκρηκτικό... Το ελληνικό παρεακι με πρωτεργάτες Τζαβέλλα Τσιντωτα Μάνταλο έκραζαν τους ξένους, υπήρξαν ρατσιστικά σχόλια για τους ιρανους που την περίοδο του ραμαζανιού ερχόντουσαν με κελεμπία, ο βράνιες κοπάνησε τον Τζαβέλλα και από εκείνο το σημείο δεν ξανά έπαιξε και με όλο αυτό το κλίμα οι περισσότεροι από τους ξένους θέλουν να φύγουν... Επίσης ότι εκτός από τον παίκτη του ρουλη έχουν stand by τον Κουλούρη, τον  Τσιφτση κι άλλον ένα πιτσιρικά από αστέρα Τρίπολης... αυτά

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

Αν κοπάνησε το Τζαβέλλα του δίνω ένα ελαφρυντικό για τη συμπεριφορά του. Αν κοπανουσε το Μάνταλο θα τον έβαζα αρχηγό στην Αγία Σοφια τιμής ενεκεν και ας καθόταν μονιμα στη Σερβία να μην μας πρήζει κι τον πουτσο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bad_habiT said:

Φιλαράκι μου είπε τα εξής... Τα μεταφέρω με κάθε επιφύλαξη... Το κλίμα μεταξύ Ελλήνων και ξένων παικτών ήταν εκρηκτικό... Το ελληνικό παρεακι με πρωτεργάτες Τζαβέλλα Τσιντωτα Μάνταλο έκραζαν τους ξένους, υπήρξαν ρατσιστικά σχόλια για τους ιρανους που την περίοδο του ραμαζανιού ερχόντουσαν με κελεμπία, ο βράνιες κοπάνησε τον Τζαβέλλα και από εκείνο το σημείο δεν ξανά έπαιξε και με όλο αυτό το κλίμα οι περισσότεροι από τους ξένους θέλουν να φύγουν... Επίσης ότι εκτός από τον παίκτη του ρουλη έχουν stand by τον Κουλούρη, τον  Τσιφτση κι άλλον ένα πιτσιρικά από αστέρα Τρίπολης... αυτά

Τραβηγμενο αλλα καθολου απιθανο .

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

Τραβηγμενο αλλα καθολου απιθανο .

Εμενα μου φαινεται απολυτως λογικο

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bad_habiT said:

 υπήρξαν ρατσιστικά σχόλια για τους ιρανους που την περίοδο του ραμαζανιού ερχόντουσαν με κελεμπία

??????

καριμ2.png

Link to comment
Share on other sites

Τσιντώτας αρχηγικη φυσιογνωμία αποδυτηρίων.

Πιο μιζέρια και κατήφεια ακόμα και από το να θεωρεις μισθούς 1300 ευρώ πλουσιοπαροχους.

Αχ ΑΕΚ αχ Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked and unlocked this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×