Jump to content

Recommended Posts

Πρωτο αρθρο Τσαταλη παντως για τσο και λο ειναι . Και στο FB τρωει πολυ κραξιμο

Δεν ξεκινησε καλα το ΤΤ στο κυβερνητικο και η αρχη ειναι το ημισυ του παντος 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Πρωτο αρθρο Τσαταλη παντως για τσο και λο ειναι . Και στο FB τρωει πολυ κραξιμο

Δεν ξεκινησε καλα το ΤΤ στο κυβερνητικο και η αρχη ειναι το ημισυ του παντος 

Ταπεινή μου γνώμη, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ Τσαταλης.

Για μένα ο Σιμοες θα είναι ο υπαρχηγός του Μάνταλου.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ρεπόρτερ ΑΕΚ, τα πιο τσάμπα λεφτά στην ιστορία της ανθρωπότητας.

Να το κανανε για τα λεφτα, θα ελεγα παει στο διαολο. Για να τους χαιρετανε οι πορτιερηδες στο μαγαζι ξεφτιλιζονται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ταπεινή μου γνώμη, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ Τσαταλης.

Για μένα ο Σιμοες θα είναι ο υπαρχηγός του Μάνταλου.

Το προβλημα μου ειναι οτι μιλαει και αυτος εκ του ασφαλους. Γιατ δεν τα εγραψε απο την πρωτη μερα? Γιατι μας λεει τωρα για μιρλα οταν εμεις εδω το φωναζουμε απο την 1η μερα? Γιατι ο ΤΤ αποφασισε οτι πρεπει να φυγουν οσοι ειναι μιρλες οταν με αρθρα του στηριζε τους μιρλες αυτης της ομαδας?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Το προβλημα μου ειναι οτι μιλαει και αυτος εκ του ασφαλους. Γιατ δεν τα εγραψε απο την πρωτη μερα? Γιατι μας λεει τωρα για μιρλα οταν εμεις εδω το φωναζουμε απο την 1η μερα? Γιατι ο ΤΤ αποφασισε οτι πρεπει να φυγουν οσοι ειναι μιρλες οταν με αρθρα του στηριζε τους μιρλες αυτης της ομαδας?

 

Μεγαλυτερη μιρλα απο τον Μανταλο δεν υπαρχει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bukowski said:

Ναι και το enwsi θα το παιζει ταχα αντιπολιτευση μην τυχον και σκασει καμια κανονικη αντιπολιτευση. Αν θελετε την γνωμη μου, μην τσιμπησετε με τα και καλα κριτικα και "σωστα τα λενε" αρθρα που θα αρζισουν να ξεφυτρωνουν απο το enwsi.

Δε διαφωνω Μπουκο, ομως ειναι σημαντικο οτι στο ενωσι περνανε ολα τα σχολια ακομα και υβρεις σκληροπυρηνικων....

Μη σε πω οτι το 99% εκει μεσα ειναι ολοι σκληρα καργιόλια τυπου ΚΜ.

Κατι ειναι κιαυτο !

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, nikos said:

Δλδ οι μισοί θα πληρώνονται (και) από τον Σαββιδη και οι άλλοι μισοί (και) από τον Βαγγελα.

Ομιλουμε για ντροπές.

Έγραψα αυτό, τι άλλο ψάχνετε; 

Link to comment
Share on other sites

Ο Κιοφτες ξέρει να μας λέει για τους Γιαννάκηδες, αλλά δεν ξέρει ότι ο Ντέλετιτς είναι ελεύθερος πλέον. Δράμα. 

Για το άλλο θέμα με τους αρδ, δεν έχει νόημα να ασχοληθείς όταν η ίδια η διοίκηση έχει κωλόγαυρους, γιατί πχ ένα site της AEK, να μην έχει λέω εγώ μετόχους γαύρους? Θεωρητικά πάντα. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Δε διαφωνω Μπουκο, ομως ειναι σημαντικο οτι στο ενωσι περνανε ολα τα σχολια ακομα και υβρεις σκληροπυρηνικων....

Μη σε πω οτι το 99% εκει μεσα ειναι ολοι σκληρα καργιόλια τυπου ΚΜ.

Κατι ειναι κιαυτο !

Τελευταια κοβουν πολλα στο ενωση. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσατάλης σήμερα πλειοδοτεί έναντι του χθεσινού του άρθρου.

 

 

"ΤΑΣΟΣ ΤΣΑΤΑΛΗΣ - ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

Τώρα λένε πως δεν τίμησε η ΑΕΚ τον Σιμόες. Πώς να τον τιμούσε; Όλα τα ματς ήταν φωτιά κι εκείνος ενεργός με συμβόλαιο. Να τον τιμούσε με τον ΟΣΦΠ; Θα έλεγαν όλοι πως βάλανε μπροστά τον Σιμόες να μειωθεί το κράξιμο. Καλά να είμαστε και σίγουρα θα τον τιμήσει η ΑΕΚ στο μέλλον. Λένε όμως και «δεν έπρεπε να μπει στην OPAP Arena;». Το λένε οι ίδιοι που κραυγάζουν χρόνια τώρα να φύγουν οι Σιμόες. Που λένε πως ο Μάνταλος μένει και πληρώνεται χαριστικά. Και τώρα που φεύγει ο Σιμόες, γιατί φεύγει και άξιζε να μπει στο νέο γήπεδο. Στο νέο γήπεδο αξίζουν να μπουν όσοι η ομάδα πιστεύει πως μπορούν να τη βοηθήσουν αγωνιστικά. Και κυρίως όσοι πιστεύει ο προπονητής πως μπορούν να βοηθήσουν. Δεν μπορεί να ισχύει άλλο κριτήριο. Και για τον Μάνταλο ακόμα, ευχόμαστε εφόσον είναι στην ομάδα τη νέα σεζόν, αυτό να συμβεί αποκλειστικά και μόνο επειδή ο Αλμέιδα θα πιστεύει πως έχει κάποιο ρόλο να παίξει.

Ούτε η τοποθέτηση του Αραούχο μας άρεσε πολύ. Πως ο Αραούχο κρίνει την ομάδα δημόσια για το αν και πως αποχαιρέτησε έναν ποδοσφαιριστή; Γιατί να δώσει τροφή ο Αραούχο για σχόλια; Το να βγαίνεις στο προσκήνιο, με τον τρόπο που βγήκε φέτος ο Τσίνο, χρειάζεται και διαχείριση. Δεν είναι απαραίτητο να έχεις γνώμη για όλα και να την λες δημόσια. Όταν το κάνεις δείχνεις λίγο να τα έχεις παρεξηγήσει τα πράγματα."

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλοι μιλάνε, άλλοι μπουκώνουν, άλλοι γλύφουν, ότι μπορεί ο καθένας. Ο Αραούχο, πάντως έκανε αυτό που θα έπρεπε να είχε κάνει η λουλού που την πατρονάρετε όλοι σας. Μίλησε στον κόσμο, δημόσια. Γιατί η ομάδα είναι κ ο κόσμος. Δεν είναι οι αλλαξοκωλιές που κάνετε εσείς με τον πρόεδρο κ τα.... στελέχη. 

Link to comment
Share on other sites

Απίθανο ότι ένας λεχριτης γλειφτης φτωχομπινες θα κρίνει το Σερχιο, δεν το χωράει ο νους μου. Ο ένας σήκωσε πρωτάθλημα κι ο άλλος την ψωλη του Μελισσανιδη στην καλύτερη. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluesman said:

Δεν είναι απαραίτητο να έχεις γνώμη για όλα και να την λες δημόσια.

Μιλαμε εχουν ξεφυγει οι "ανθρωποι" ...  Ζουμε εποχες σκληρης πρποαγανδας.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Brom21 said:

Τελευταια κοβουν πολλα στο ενωση. 

Φιλε απ οτι ξερουν κοβουν μονο χοντρα μπινελικια...δεν εχω ακουσει κατι αλλο..

Εμενα δεν μεχουν κοψει ποτε και δε με λες και καλοπαιδο..

Μπροστα σε κατι αλλα που διαβαζω εγω φανταζω παπαδοπαιδι..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×