Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, Skepastos said:

 

Αυτό έβαλα στο τοπικ του γαύρου! Έχω κατουρηθεί με τις φωτό με τα σπερματοζωάρια και την αφίσα Τομπολα! 

Φαντασου τι θα ειχαμε ακουσει εμεις αν παιρναμε αυτον προπονητη. Μλαμε στο ΚΜ θα γραφοντουσαν ΥΜΝΟΙ για το ποτε θα χαιρετησει θα βριζαμε μεχρι και τα μπαλονια του Vera και τον συντηρητη 😂

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Φαντασου τι θα ειχαμε ακουσει εμεις αν παιρναμε αυτον προπονητη. Μλαμε στο ΚΜ θα γραφοντουσαν ΥΜΝΟΙ για το ποτε θα χαιρετησει θα βριζαμε μεχρι και τα μπαλονια του Vera και τον συντηρητη 😂

Ναι ρε φίλε. Και αυτοί είναι λες και ανακάλυψαν το νέο Γκουαρντιόλα. Εδώ για τον Αλμειδα, να μην πω για άλλους, θα μιλήσω για εμένα, τον πέρασα στην αρχή κορδέλα που στην τελική προπονησε και 2 βαριές φανελες πριν έρθει και σήκωσε και κατσαρόλια. Και γενικά αμφισβητείται ακόμα η καλύτερα τον βλέπουν πολλοί με σκεπτικισμό. Στη δίκη τους περίπτωση μόκο οι αντικειμενικοί.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ναι ρε φίλε. Και αυτοί είναι λες και ανακάλυψαν το νέο Γκουαρντιόλα. Εδώ για τον Αλμειδα, να μην πω για άλλους, θα μιλήσω για εμένα, τον πέρασα στην αρχή κορδέλα που στην τελική προπονησε και 2 βαριές φανελες πριν έρθει και σήκωσε και κατσαρόλια. Και γενικά αμφισβητείται ακόμα η καλύτερα τον βλέπουν πολλοί με σκεπτικισμό. Στη δίκη τους περίπτωση μόκο οι αντικειμενικοί.

Οπως το εγραψε το πορτοκαλι ο λαος του θρυνου, Ενα κοπαδι μικρα ψαρια που κινειται σαν ενα. Και οπως παει το κπαδι ετσι και αυτοι. Ελαχιστοι οι αντικειμενικοι, Που μεταξυ μας απορω και που υπαρχουν. Εδω ο βλακας ο Νικολακο εγραψε μεσες ακρες να σηκωθει να φυγει μονο του ο Μαρτιν. Για την αξιοπρεπεια το λεμε τωρα. Για να μην πουμε οτι ανακοινωσε προσληψη χωρις απολυση και τωρα εχει 2 προπονητες 

Link to comment
Share on other sites

Η UEFA απέστειλε στην ΚΟΠ έκθεση με στοιχεία για ύποπτη στοιχηματική δραστηριότητα στον αγώνα που έγινε το Σάββατο 22 Απριλίου για την 6η αγωνιστική της Β' φάσης του Πρωταθλήματος Cyta μεταξύ των ομάδων του Ερμή Αραδίππου και της Δόξας Κατωκοπιάς.

Όπως σημειώνει η UEFA, υπάρχουν ισχυρές ενδείξεις ότι το αποτέλεσμα του πιο πάνω αγώνα, χειραγωγήθηκε προκειμένου να υπάρξουν διεφθαρμένα κέρδη από στοιχηματική δραστηριότητα. Η έντονη στοιχηματική δραστηριότητα που προηγήθηκε του αγώνα, σύμφωνα με την UEFA, δείχνει ότι κάποιοι είχαν πρότερη γνώση ότι ο Ερμής θα έχανε τον αγώνα.

Ο αγώνας έληξε με σκορ 5-1 υπέρ της Δόξας Κατωκοπιάς και η έκθεση της UEFA αποδίδει υπαιτιότητα στον Ερμή Αραδίππου.

Η έκθεση της UEFA παραδόθηκε στον Πειθαρχικό Εισαγγελέα της ΚΟΠ, που παρέπεμψε το φάκελο με όλα τα στοιχεία στον Αθλητικό Δικαστή.

Στημένο το Ερμής-Δόξα , Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ, kathimerini.com.cy

😆 Ρεπορταζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ. ΚΜ

Νταμπλ σιξ, ναι παικτούρα μου, μέσα είσαι.

corberan.png

corberan 2.png

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Araujo21 said:

Φαντασου τι θα ειχαμε ακουσει εμεις αν παιρναμε αυτον προπονητη. Μλαμε στο ΚΜ θα γραφοντουσαν ΥΜΝΟΙ για το ποτε θα χαιρετησει θα βριζαμε μεχρι και τα μπαλονια του Vera και τον συντηρητη 😂

Ισχύει για το ΚΜ μεν αυτό που λες (θα ήμουν ο πρώτος που θα τον αποδομούσα), αλλά ο ίδιος ο Κετσετζόγλου θα μας τα είχε κάνει μπαλόνια με Μπιέλσα ας είμαστε ειλικρινείς. Για τον Ερμή θα έγραφε για την πρόοδο που έχει κάνει το κυπριακό ποδόσφαιρο, ότι όλοι από κάπου ξεκινάνε και για τους καλούς προπονητές που φέρνουν εκεί -με παραδείγματα κάποιους νέους φιλόδοξους Ολλανδούς και Γερμανούς που έχουν περάσει από εκεί.

Διότι υπάρχει προηγούμενο. Φέραμε προπονητή από την εθνική Υεμένης και χύναμε επειδή υπήρξε 15ος αναλυτής του Μουρίνιο (παρουσιάστηκε ως "βοηθός").

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Epitaph21 said:

Ισχύει για το ΚΜ μεν αυτό που λες (θα ήμουν ο πρώτος που θα τον αποδομούσα), αλλά ο ίδιος ο Κετσετζόγλου θα μας τα είχε κάνει μπαλόνια με Μπιέλσα ας είμαστε ειλικρινείς. Για τον Ερμή θα έγραφε για την πρόοδο που έχει κάνει το κυπριακό ποδόσφαιρο, ότι όλοι από κάπου ξεκινάνε και για τους καλούς προπονητές που φέρνουν εκεί -με παραδείγματα κάποιους νέους φιλόδοξους Ολλανδούς και Γερμανούς που έχουν περάσει από εκεί.

Διότι υπάρχει προηγούμενο. Φέραμε προπονητή από την εθνική Υεμένης και χύναμε επειδή υπήρξε 15ος αναλυτής του Μουρίνιο (παρουσιάστηκε ως "βοηθός").

Καλά δεν μιλάμε για του αρδ που κάνουν τι άσπρο μαυρο. Μιλάμε για εμάς κυρίως. Δεν νομίζω ότι θα ήμασταν σαν τους γαυρους. 

Εδώ κρατάμε τον Καρντόσο χωρίς να τον δουμε 

Και καλά κάναμε 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Magician said:

Τον τσιγκλάω με τα κειας για να του αποσπάσω την προσοχή από τις επισυνδέσεις. Τον έχω ζήσει σε εξαλλη κατασταση με Τομπρα, αλλά τότε ήτανε νέος και άντεχε. 

Που να σου λέω.

Εχω συνεργαστεί με πρωτοπαλίκαρα του Θεοφάνη και με πνευματικά του παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Από Σφηνάκια Κετσε το παρακατω που δεν το πολυπιανω.

Τι εννοεί, ποιον εννοει;

Παρθήκαν πολλές λάθος αποφάσεις τα προηγούμενα χρόνια στην στελέχωση της ΑΕΚ. Αλλά με αυτόν που όλοι τον θέλαμε με πρώτο εμένα για να μην βγάλω την ουρά μου απ’ έξω, άλλος είχε δίκιο. Ευτυχώς.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Από Σφηνάκια Κετσε το παρακατω που δεν το πολυπιανω.

Τι εννοεί, ποιον εννοει;

Παρθήκαν πολλές λάθος αποφάσεις τα προηγούμενα χρόνια στην στελέχωση της ΑΕΚ. Αλλά με αυτόν που όλοι τον θέλαμε με πρώτο εμένα για να μην βγάλω την ουρά μου απ’ έξω, άλλος είχε δίκιο. Ευτυχώς.

ΓΠ?

Για το ΓΠ δεν είχε δηλώσει "μακάρι να είχε η ΑΕΚ άλλους 2-3 ΓΠ"?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Man Of Faith said:

Από Σφηνάκια Κετσε το παρακατω που δεν το πολυπιανω.

Τι εννοεί, ποιον εννοει;

Παρθήκαν πολλές λάθος αποφάσεις τα προηγούμενα χρόνια στην στελέχωση της ΑΕΚ. Αλλά με αυτόν που όλοι τον θέλαμε με πρώτο εμένα για να μην βγάλω την ουρά μου απ’ έξω, άλλος είχε δίκιο. Ευτυχώς.

Αυτον που θελανε ολοι ειναι ο Παπασταθο ο αλλος που δεν ηθελε προφανως ειναι κανενας Παπαδημητριου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×