Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, mporat said:

Τι πάθη ξεσηκώνει ακόμα ο κύριος Νικολαΐδης... 

Κοιτα και οι Νικολακοπουλος-Κολκας εχουν ακουσει τα απαντα εδω μεσα.

Αυτος ειναι ενας Νικολακοπουλος/Κολκα που το παιζει ΑΕΚτζης,

οποτε λογικη η αυξηση της εντασης σε σχεση με τους συναδελφους/ομοιδεατες του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Κοιτα και οι Νικολακοπουλος-Κολκας εχουν ακουσει τα απαντα εδω μεσα.

Αυτος ειναι ενας Νικολακοπουλος/Κολκα που το παιζει ΑΕΚτζης,

οποτε λογικη η αυξηση της εντασης σε σχεση με τους συναδελφους/ομοιδεατες του.

Καλά ναι, αλλά εδώ μιλάμε για 10+ σελίδες για έναν πρώην. Ούτε απατημενες να ήμασταν. Εγώ, με την ιδιότητα μου, συστήνω αυτοσυγκρατηση γιατί ο κύριος Νικολαΐδης έχει εβδομαδιαία εκπομπή και θα βρει κι άλλες αφορμές να πει τη μαλακία του. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, AG21 said:

Να το πλήρωνε και να το έκανε ότι ήθελε εκείνος. Έχει τη δυνατότητα να τι κάνει. Αντίθετα έκανε όλες τις εξυπηρέτησεις. Ο παππάς και ο Χατζηιωάννου θα έμπαιναν στη δικέφαλος σαν επενδυτές αλλά δεν χρειάστηκε εν τέλη και τη κράτησε όλη δική του σαν φυγατρικη της παε. Ο Χατζηιωάννου θα έχει και αίθουσα. 

Ο αείμνηστος  πατέρας του Χατζηιωάννου θα χει το όνομα του σε αίθουσα, αν και παίζει να το κανε ο Μελ. μπας και συμβάλλει ο γιος στα έξοδα του γηπέδου. Να δούμε βέβαια, γιατί δεν ξανακουστηκε από τότε, για την vips αίθουσα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Καλά ναι, αλλά εδώ μιλάμε για 10+ σελίδες για έναν πρώην. Ούτε απατημενες να ήμασταν. Εγώ, με την ιδιότητα μου, συστήνω αυτοσυγκρατηση γιατί ο κύριος Νικολαΐδης έχει εβδομαδιαία εκπομπή και θα βρει κι άλλες αφορμές να πει τη μαλακία του. 

Νομιζω οτι σε περιπτωση νικης με τον γαυρο, η Αθλητικη Κυριακη της Δευτερας θα ειναι οτι πιο απολαυστικο,

για οσους εχουν παρει χαμπαρι το ποιον του συγκεκριμενου τσαρλατανου απο το 2006.

 

Παντως μετατρεπεται σε καλτ ηρωα του "αδικημενου Ολυμπιακου" σιγα σιγα ο ντεμακος. Για να δουμε, ποσο πιο χαμηλα εχει;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ο αείμνηστος  πατέρας του Χατζηιωάννου θα χει το όνομα του σε αίθουσα, αν και παίζει να το κανε ο Μελ. μπας και συμβάλλει ο γιος στα έξοδα του γηπέδου. Να δούμε βέβαια, γιατί δεν ξανακουστηκε από τότε, για την vips αίθουσα. 

Ναι αυτό εννοούσα ότι μια αίθουσα θα έχει το όνομα εννοώντας το επίθετο του από το πατέρα του. 

Link to comment
Share on other sites

οι καταχρησεις ειναι δεδομενες, λογικο ειναι.

 

τεσπα. ειχε κι αυτος την εβδομαδα που ξανασχοληθηκαμε μαζι του, για λαθος λογο βεβαια,  αλλα μεγαλη η χαρη του. 

 

ας ελπισουμε να την κοψει λιγο την μλκια εκει στην νοβα που βγαινει.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, agelos said:

 

Μην ξεχασουμε να αγορασουμε την αυτοβιφρια του πως την ειπε , θα χει πλακα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tony_montana said:

Αυτος,παντρεμένος δεν ειναι ;

Υγ ακομα περιμενω ινφο για δεσποινακι σε close range combat .

Θα χωρισει λεγεται

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, aris2168 said:

Βασικα νομιζω οτι εισαι 2 ατομα, Ή 3.

Εγώ πιστεύω ότι Μπουκοφσκι και Νεντβνετ είναι το ίδιο άτομο που μοιράζεται τους λογαριασμούς με φίλους για να καυλαντιζει το φορουμ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ πιστεύω ότι Μπουκοφσκι και Νεντβνετ είναι το ίδιο άτομο που μοιράζεται τους λογαριασμούς με φίλους για να καυλαντιζει το φορουμ. 

ΞΕΣΚΕΠΑΣΜΑ

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bukowski said:

Ναι ΟΚ απλα τυποι οπως ο Νοτιας και ο Χατζηιωαννου μονο να χασουν εχουν αν μπλεξουν με τυπους σαν τον Μελισσανιδη. Δεν ειναι ιδια λιγκα και δεν παιζει ποτε να τον σουν ως ιστοτιμο τους. Βλεπεις καναν σοβαρο πχ τοσα χρονια να θελει να συνεργαστει με τον μαγκα απο την Κοκκινια; Περισσοτερο κακο θα τους κανει και δυσφημιση θα ειναι στα σαλονια που εχουν μαθει να γυρνανε και στα οποια ο Μελισσανιδης δεν μπαινει ουτε με Προεδρικο Διαταγμα.

Απο εκει και περα το ντουετακι Ντεμης-Κιντης αν ειχε ξεκινησει το 2004 θα μας ειχε γλιτωσει απο παρα πολλα. Πραγματικα αδυνατω να κατανοησω πως την πατησαν ετσι τοτε.

Ενημερωτικά,  ο Ευπατριδης στις Λονδρες θεωρείται κάτι μεταξύ Λορδου και διαδόχου του θρόνου. Επίσης,  εκτός του τίγρη,  οι υπόλοιποι ενωσιτες εφοπλισται δεν έχουν τα συμφέροντα τους στο Γκριχελαντ, άρα δεν βλέπω το πως θα μπορούσαν να συνεργαστούν και γιατί να το κάνουν. Αυτό που πάντα θα έχω απορία είναι πως άφησαν ένα ντουγανι να αποφασίζει για το πορτοφόλι τους. Θα έβαζε ποτέ  ο  Πολυς ένα καμαρωτακι για τεχνικό διευθυντή στην κομπανία του?  Νομίζω ότι όταν γυρισε τουμπα η αγορά αποφάσισαν  ότι, αρκετά με το παιχνιδάκι που λέγεται ΑΕΚ. Είναι και η μοναδική λογική εξήγηση που μπορώ να δώσω. Αν ασχολείσαι με μια εταιρία σοβαρά κουβαλάς Ντέμηδες για κλόουν στις παιδικές εορτές των εργαζομένων,  όχι για να διοικούν 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Duck_Season said:

Ενημερωτικά,  ο Ευπατριδης στις Λονδρες θεωρείται κάτι μεταξύ Λορδου και διαδόχου του θρόνου. Επίσης,  εκτός του τίγρη,  οι υπόλοιποι ενωσιτες εφοπλισται δεν έχουν τα συμφέροντα τους στο Γκριχελαντ, άρα δεν βλέπω το πως θα μπορούσαν να συνεργαστούν και γιατί να το κάνουν. Αυτό που πάντα θα έχω απορία είναι πως άφησαν ένα ντουγανι να αποφασίζει για το πορτοφόλι τους. Θα έβαζε ποτέ  ο  Πολυς ένα καμαρωτακι για τεχνικό διευθυντή στην κομπανία του?  Νομίζω ότι όταν γυρισε τουμπα η αγορά αποφάσισαν  ότι, αρκετά με το παιχνιδάκι που λέγεται ΑΕΚ. Είναι και η μοναδική λογική εξήγηση που μπορώ να δώσω. Αν ασχολείσαι με μια εταιρία σοβαρά κουβαλάς Ντέμηδες για κλόουν στις παιδικές εορτές των εργαζομένων,  όχι για να διοικούν 

Απλά τους έπεισε ότι ήταν γνωστής του ποδοσφαιρου ενώ στην πραγματικότητα είναι μυρωδιάς. Εκτός ποδοσφαιρου ήταν οι τύποι, δεν ήξεραν ούτε τι σχήμα είχε η μπάλα. Ποιον να εμπιστευονταν; Σου λένε ΑΕΚΑΡΑ είναι, ρευμα έχει, θα τον σπρώξουμε λίγο, ποσο λάθος να πάει; Ε όταν κατάλαβαν ότι τα σκατωσε ξεκίνησε και η κρίση και έκοψαν λάσπη…

Link to comment
Share on other sites

Αρα, θα πω εγώ, γαμιέται ο κοντός για την ασχετοσύνη του, γαμιούνται οι αμετοχοι που κοψαν λασπη, γιαμιέται και όποιος καθόταν κατω απο το δέντρο να του πέσει η ομαδα στα χέρια του, και γαμιουνται για αυτά τα πραγματα.

Όχι για τους λαγους τις φανέλες και τα πετραχειλια

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Απλά τους έπεισε ότι ήταν γνωστής του ποδοσφαιρου ενώ στην πραγματικότητα είναι μυρωδιάς. Εκτός ποδοσφαιρου ήταν οι τύποι, δεν ήξεραν ούτε τι σχήμα είχε η μπάλα. Ποιον να εμπιστευονταν; Σου λένε ΑΕΚΑΡΑ είναι, ρευμα έχει, θα τον σπρώξουμε λίγο, ποσο λάθος να πάει; Ε όταν κατάλαβαν ότι τα σκατωσε ξεκίνησε και η κρίση και έκοψαν λάσπη…

Ξεχνάς ότι οι τύποι εχουν εφοπλιστικές όχι καφέ μπαρ. Είχα βάλει κάτω τις ημερομηνίες και συμπίπτουν απόλυτα. Μπήκαν για την πλάκα τους και πήραν τον πουλο όταν μαζεύτηκε το πράγμα. Η παγκόσμια κρίση επηρεάζει τα ναύλα,  αλλά δεν είναι αποκλειστικά ο κύριος λόγος. Μπορεί να έχεις άπειρη ανάπτυξη και τα ναύλα να είναι ζερο. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ πιστεύω ότι Μπουκοφσκι Epitaph21 και Νεντβνετ είναι το ίδιο άτομο που μοιράζεται τους λογαριασμούς με φίλους για να καυλαντιζει το φορουμ. 

Στο έφτιαξα λίγο 

Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες σελίδες μου θυμίζουν εντονα παλιο ελληνικο κινηματογράφο.

-ο Ηλιοπουλος να παίρνει τηλ τον Ντεμη και να του λέει "τι έγινε Ντέμη, στην καταφερε ο γερομπισμπίκης?"

-τον Μελ να μπαινει σε σαλονια high class πελουσίων (Πολυς Παππάς Νοτιας κτλ) και να φέρεται σαν τον παραβα στο κοροιδάκι της προιγκηπέσας κλωτσόντας μαξιλαρια στα καλα σαλονια

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ομορφη η φωτογραφια του ντεμη στην εφημεριδα,πιστευω να τη χρησιμοποιησει ο κεφτες μελλοντικα.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked and unlocked this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×