Jump to content
nikos

Πρωτοσέλιδα, άρθρα και λοιπές ομορφιές. #3

Recommended Posts

Ο Κιοφτες ξέρει να μας λέει για τους Γιαννάκηδες, αλλά δεν ξέρει ότι ο Ντέλετιτς είναι ελεύθερος πλέον. Δράμα. 

Για το άλλο θέμα με τους αρδ, δεν έχει νόημα να ασχοληθείς όταν η ίδια η διοίκηση έχει κωλόγαυρους, γιατί πχ ένα site της AEK, να μην έχει λέω εγώ μετόχους γαύρους? Θεωρητικά πάντα. 

3 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Δε διαφωνω Μπουκο, ομως ειναι σημαντικο οτι στο ενωσι περνανε ολα τα σχολια ακομα και υβρεις σκληροπυρηνικων....

Μη σε πω οτι το 99% εκει μεσα ειναι ολοι σκληρα καργιόλια τυπου ΚΜ.

Κατι ειναι κιαυτο !

Τελευταια κοβουν πολλα στο ενωση. 

Ο Τσατάλης σήμερα πλειοδοτεί έναντι του χθεσινού του άρθρου.

"ΤΑΣΟΣ ΤΣΑΤΑΛΗΣ - ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

Τώρα λένε πως δεν τίμησε η ΑΕΚ τον Σιμόες. Πώς να τον τιμούσε; Όλα τα ματς ήταν φωτιά κι εκείνος ενεργός με συμβόλαιο. Να τον τιμούσε με τον ΟΣΦΠ; Θα έλεγαν όλοι πως βάλανε μπροστά τον Σιμόες να μειωθεί το κράξιμο. Καλά να είμαστε και σίγουρα θα τον τιμήσει η ΑΕΚ στο μέλλον. Λένε όμως και «δεν έπρεπε να μπει στην OPAP Arena;». Το λένε οι ίδιοι που κραυγάζουν χρόνια τώρα να φύγουν οι Σιμόες. Που λένε πως ο Μάνταλος μένει και πληρώνεται χαριστικά. Και τώρα που φεύγει ο Σιμόες, γιατί φεύγει και άξιζε να μπει στο νέο γήπεδο. Στο νέο γήπεδο αξίζουν να μπουν όσοι η ομάδα πιστεύει πως μπορούν να τη βοηθήσουν αγωνιστικά. Και κυρίως όσοι πιστεύει ο προπονητής πως μπορούν να βοηθήσουν. Δεν μπορεί να ισχύει άλλο κριτήριο. Και για τον Μάνταλο ακόμα, ευχόμαστε εφόσον είναι στην ομάδα τη νέα σεζόν, αυτό να συμβεί αποκλειστικά και μόνο επειδή ο Αλμέιδα θα πιστεύει πως έχει κάποιο ρόλο να παίξει.

Ούτε η τοποθέτηση του Αραούχο μας άρεσε πολύ. Πως ο Αραούχο κρίνει την ομάδα δημόσια για το αν και πως αποχαιρέτησε έναν ποδοσφαιριστή; Γιατί να δώσει τροφή ο Αραούχο για σχόλια; Το να βγαίνεις στο προσκήνιο, με τον τρόπο που βγήκε φέτος ο Τσίνο, χρειάζεται και διαχείριση. Δεν είναι απαραίτητο να έχεις γνώμη για όλα και να την λες δημόσια. Όταν το κάνεις δείχνεις λίγο να τα έχεις παρεξηγήσει τα πράγματα."

Άλλοι μιλάνε, άλλοι μπουκώνουν, άλλοι γλύφουν, ότι μπορεί ο καθένας. Ο Αραούχο, πάντως έκανε αυτό που θα έπρεπε να είχε κάνει η λουλού που την πατρονάρετε όλοι σας. Μίλησε στον κόσμο, δημόσια. Γιατί η ομάδα είναι κ ο κόσμος. Δεν είναι οι αλλαξοκωλιές που κάνετε εσείς με τον πρόεδρο κ τα.... στελέχη. 

Απίθανο ότι ένας λεχριτης γλειφτης φτωχομπινες θα κρίνει το Σερχιο, δεν το χωράει ο νους μου. Ο ένας σήκωσε πρωτάθλημα κι ο άλλος την ψωλη του Μελισσανιδη στην καλύτερη. 

1 hour ago, Bluesman said:

Δεν είναι απαραίτητο να έχεις γνώμη για όλα και να την λες δημόσια.

Μιλαμε εχουν ξεφυγει οι "ανθρωποι" ...  Ζουμε εποχες σκληρης πρποαγανδας.

5 hours ago, Brom21 said:

Τελευταια κοβουν πολλα στο ενωση. 

Φιλε απ οτι ξερουν κοβουν μονο χοντρα μπινελικια...δεν εχω ακουσει κατι αλλο..

Εμενα δεν μεχουν κοψει ποτε και δε με λες και καλοπαιδο..

Μπροστα σε κατι αλλα που διαβαζω εγω φανταζω παπαδοπαιδι..

42 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Φιλε απ οτι ξερουν κοβουν μονο χοντρα μπινελικια...δεν εχω ακουσει κατι αλλο..

Εμενα δεν μεχουν κοψει ποτε και δε με λες και καλοπαιδο..

Μπροστα σε κατι αλλα που διαβαζω εγω φανταζω παπαδοπαιδι..

Σημερα μου κοψαν ενα που ειχε σχεση με τη φανελα, τιποτα υβριστικο. Απλα ανεφερα οτι για τα ματια του κοσμου την συγκρινουν με της Ντορτμουντ και δεν αναφερουν οτι ειναι ετοιμο template απο ναικ το οποιο ειχαν απο Φραιμπουργκ και Σπορτινγκ. Οτι μας πουλανε σανο και εμεις το αγοραζουμε δηλαδη.

Έλα, μπρος? Έλα ρε μλκ, το παιδί μπέρδεψε την παραγγελία... 4 σουβλάκια με απ΄ όλα παραγγείλαμε, 2 φέρατε εσείς.... Μπερδευτήκατε?

Screenshot 1.png

Screenshot 2 .png

52 minutes ago, Brom21 said:

για τα ματια του κοσμου την συγκρινουν με της Ντορτμουντ και δεν αναφερουν οτι ειναι ετοιμο template απο ναικ το οποιο ειχαν απο Φραιμπουργκ και Σπορτινγκ. Οτι μας πουλανε σανο και εμεις το αγοραζουμε δηλαδη.

Το ποσταρω απο περιεργεια να δω αν θα μου το περασουν κοπη/πεηστ απο σενα..

4 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Το ποσταρω απο περιεργεια να δω αν θα μου το περασουν κοπη/πεηστ απο σενα..

Λογικα η μαγικη λεξη ειναι "σανο". Το βλεπουν και κοβουν. Παρ' ολα αυτα μονο ενα σχολιο απο τα 100+ το αναφερει αυτο που εγραψα για φραιμπουργκ ή σπορτινγκ, οποτε φανταζομαι οτι εχουν κοψει και αλλα τετοια και υπαρχει γραμμη.

Just now, Brom21 said:

Λογικα η μαγικη λεξη ειναι "σανο". Το βλεπουν και κοβουν. Παρ' ολα αυτα μονο ενα σχολιο απο τα 100+ το αναφερει αυτο που εγραψα για φραιμπουργκ ή σπορτινγκ, οποτε φανταζομαι οτι εχουν κοψει και αλλα τετοια και υπαρχει γραμμη.

Μπηκα μεσα και ειδα τα μυρια οσα που περασανε , κατι αλλο θα εγινε,,..

Το παρακατω ειναι το πιο ηπιο :

NachoScocco32  μία μέρα πριν

Ρε παραμυθάδες...ποια Ντόρντμουντ την εχει φορέσει. Αλλα σχεδιο ηταν της Ντόρντμουντ και ηταν εξίσου κιτς. Το δικό μας ειναι φετινή Φράιμπουργκ και Σπόρτινγκ Λισσαβόνας (3η φανέλα). Βεβαια εκει τα χρώματα ειναι διακριτικά. Εδώ γίνεται πανηγύρι.

• 14 

• Pare κι ενα ωραιο χαχαχαα
  • how the turntables  μία μέρα πριν  edited

οταν ειχα δει φωτογραφια που ειχε διαρευσει ελεγα μπα παπαριες λενε.. πραγματικα δε το πιστευα οτι μπορει να ειναι αληθεια.

μεχρι να δω αυτο.

με καθε ειλικρινεια εκανε την ομαδα τσιρκο ο "ηγετης"

η απολυτη ξεφτιλα δυστυχως.

υγ: μικραινουμε μερα με τη μερα... τικ τακ τικ τακ..

3 minutes ago, Brom21 said:

Μια φορα τους εχω που τους εχω ολους στη μπουκα..δε θελω και πολυ να τους πλακωσω στα χριστοπαναγιδια εχουν δεν εχουν αδικο τα βρωμόαρδα..

Το ειδα και το σχολιο σου, 95% το ιδιο με το δικο μου ηταν, απλα το εγραψα στο σημερινο αρθρο του Τσακιρη. Δεν ξερω αν εχει διαφορα.

ΑΕΚ: Απώλεια εσόδων 15 εκατομμυρίων ευρώ για την Ένωση την τελευταία διετία

https://www.sport24.gr/football/aek-apoleia-esodon-15-ekatommyrion-eyro-gia-tin-enosi-tin-teleytaia-dietia.9642795.html?fbclid=IwAR2Y41j3do8Kl6i3Nat068_KnHxxKvo33QdMFuXpPNSPfVNfTakC_as7SVc

Ας προσεχες Μιμη. Τωρα πρεπει να βαλεις για να τα ξαναπαρεις .Μιλογεβιτς  Γιαννικης οφρυδοπουλος  και βαλε ......λεφτα δεν θα παρεις 

18 minutes ago, Brom21 said:

Το ειδα και το σχολιο σου, 95% το ιδιο με το δικο μου ηταν, απλα το εγραψα στο σημερινο αρθρο του Τσακιρη. Δεν ξερω αν εχει διαφορα.

δε νομιζω μπρο, απλα ετυχε..

Οχι οτι τον θελω, αλλα με το χερι στην καρδια πιστευετε οτι ο Τσιτσαν ειναι καλυτερος ή θα φερουμε αλλον ανωτερο του Πασχαλακη;

Ακουγεται οτι εχει κλεισει Τουρκια βεβαια, οποτε μην αγχωνεστε.