Jump to content

ΑΕΚ - Ολυμπιακός (10η αγωνιστική) 21.11.2021 19:30μμ CosmoteSport1


M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

35 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Moχαμάντι
      0
    • Μισελέν
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
      35
    • Άμραμπατ
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Χατζησαφί
      0
    • Γέφτιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      20
    • Κακό
      9
    • Φυσιολογικό
      6
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      10
    • Μισελέν
      2
    • Βράνιες
      1
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      2
    • Τσούμπερ
      4
    • Γκαρσία
      15
    • Μάνταλος
      1
    • Αραούχο
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Χατζησαφί
      0
    • Γέφτιτς
      0


Recommended Posts

Το παίρνω πάνω μου το θέμα. Δεν δίνω δεκάρα για προκαταλήψεις, γούρια και λοιπούς αστικούς μύθους.

Must win game για πολλούς λόγους.

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

  • Δικεφαλάκι 17
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mobster21 said:

Το παίρνω πάνω μου το θέμα. Δεν δίνω δεκάρα για προκαταλήψεις, γούρια και λοιπούς αστικούς μύθους.

Must win game για πολλούς λόγους.

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

καταρχην μπραβο για τον ολοκληρωμένο τίτλο του τοπικ!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, George_D said:

καταρχην μπραβο για τον ολοκληρωμένο τίτλο του τοπικ!

Σε λίγες ημέρες να δεις που θα με παρακαλάτε να ανοίγω τα τόπικς και θα το παίζω δύσκολος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, mobster21 said:

Το παίρνω πάνω μου το θέμα. Δεν δίνω δεκάρα για προκαταλήψεις, γούρια και λοιπούς αστικούς μύθους.

Must win game για πολλούς λόγους.

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

Ειχα σκοπο να βαλω 1-2 στο Π&Ο .... ομως μετα απ' αυτο ...  ασσος καρφιτσα !

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το ζητούμενο είναι το Χ. Προφανώς καύλα θα ήταν αν κερδίζαμε, πλην όμως δε νομίζω ότι η ΑΕΚ είναι σε θέση να κερδίσει τον γαύρο. Και λέω ότι είναι περισσότερο ψυχολογικό παρά αγωνιστικό το θέμα. Τόσα σερί χρονιά σε έχουν στο ξεφτιλισμα, είναι πολύ δύσκολο για την ΑΕΚ να το ανατρέψει αυτό.

Το ίδιο συνέβη και με παοκ, φέτος βλέπουμε ότι όλοι λίγο πολύ τους ζορισαν εκτός από εμάς, που μας πήραν στο άνετο. Κάτι αντίστοιχο μπορεί να γίνει και με αυτούς. Ναι μεν όλοι τους ζοριζουν κάπως φέτος, δεν παίζουν ιδιαίτερα καλά, όμως ένα 0-3 για πλάκα μπορούν άνετα να το κάνουν χωρίς να ιδρώσουν ιδιαίτερα, αφού είσαι πλέον πελάτης τους και την ψυχολογία σου την έχουν πάρει εδώ και καιρό.

Δεν πρέπει να χάσεις για πολλούς λόγους. Βαθμολογικούς, ψυχολογικούς για τη συνέχεια του πρωταθλήματος κλπ. Ένα διπλό, άνετα φέρνει τη διάλυση της ΑΕΚ και άνετα η ομάδα παρατάει τη χρονιά μετά από αυτό κάνοντας γκελες παντού.

Μάτωσε για το Χ ώστε να μείνεις κοντά στη βαθμολογία, εντός έδρας είναι, μπορεί και να το πάρεις

Link to comment
Share on other sites

Τα 7/11 όσων παίξουν δεν εχουν ξανααντιμετωπίσει τον γαύρο πάντως

Οπότε δεν θεωρώ ότι υπάρχει ψυχολογικό θέμα. Εξάλλου όταν είχαμε ομάδα και ο γαύρος ήταν χώμα τον είχαμε κάνει πελάτη, όταν ο γαύρος είχε ομάδα και μεις ήμασταν τριμπούρδελο μας κέρδιζε όπου μας έβρισκε.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Το έγκυρο, αμερόληπτο ειδησιογραφικο site 365.gr, μας ενημέρωσε ότι ο πετραν " απειλεί"  την επίδοση του φορτουνη, έχει 50 ασίστ εναντι 51.Οποτε, μην νευριασετε ούτε αναρωτηθείτε που θα εκτελεί πάλι, όλα τα κορνερ και φάουλ. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, George_D said:

καταρχην μπραβο για τον ολοκληρωμένο τίτλο του τοπικ!

Σιγα τον τιτλο.

Κατ αρχην, ποιος ειναι ο ολυμπιακος? Κατα δευτερον, οταν βαζεις 19:30, δε χρειαζεται το μμ. Τελος παντων. Ας το καταπιουμε κι αυτο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
3 minutes ago, aris2168 said:

Σιγα τον τιτλο.

Κατ αρχην, ποιος ειναι ο ολυμπιακος? Κατα δευτερον, οταν βαζεις 19:30, δε χρειαζεται το μμ. Τελος παντων. Ας το καταπιουμε κι αυτο.

Ειναι μετά δυνατόν να μην πνιξεις τον πόνο σου στο αλκοόλ και στα δρακουλινια; 

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου είναι ότι πρέπει να πάει σε 4-3-3 ο Γιαννίκης, βάζοντας μέσα όσους τρέχουν και πιέζουν, με σκοπό να πάει στο 0-0 μέχρι το 60 και να χτυπήσει το παιχνίδι στο τέλος εκεί που ο γαύρος σβήνει (και εμείς βέβαια). 
 

Θα ξεκίναγα με Στάνκοβιτς, Μισελεν, Μοχαμαντι, Βρανιες, Μητογλου, Σιμοες, Σιμανσκι, Χατζισαφι, Τσουμπερ, Λιβαι, Αραουχο. Μετά το 60, μόνη σίγουρη αλλαγη ο Αμραμπατ και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aris2168 said:

Σιγα τον τιτλο.

Κατ αρχην, ποιος ειναι ο ολυμπιακος? Κατα δευτερον, οταν βαζεις 19:30, δε χρειαζεται το μμ. Τελος παντων. Ας το καταπιουμε κι αυτο.

Πράγματι. 19:30 μμ στην κυριολεξία είναι 7:30 το πρωί 😂. Αλλά δεν νομίζω να μπερδευτεί κανείς. Όσο για τον ολυμπιακό, κάτι μου λέει το όνομα, νομίζω ότι είναι μια ομάδα της τρουμπας. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Skepastos said:

Γνώμη μου είναι ότι πρέπει να πάει σε 4-3-3 ο Γιαννίκης, βάζοντας μέσα όσους τρέχουν και πιέζουν, με σκοπό να πάει στο 0-0 μέχρι το 60 και να χτυπήσει το παιχνίδι στο τέλος εκεί που ο γαύρος σβήνει (και εμείς βέβαια). 
 

Θα ξεκίναγα με Στάνκοβιτς, Μισελεν, Μοχαμαντι, Βρανιες, Μητογλου, Σιμοες, Σιμανσκι, Χατζισαφι, Τσουμπερ, Λιβαι, Αραουχο. Μετά το 60, μόνη σίγουρη αλλαγη ο Αμραμπατ και βλέπουμε.

Ναι σε ολα , απλα  ενας παικτης σαν τον Μαροκινο δεν μπορει να λειπει απο 11αδα..

Σε συνδυασμό με το ντεφορμαρισμα του Τσουμπερ θα τον εβαζα 11αδα δεξια και αριστερα Γκαρσια , με εναλλαγες μεταξυ των 3 της επιθεσης.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Ναι σε ολα , απλα  ενας παικτης σαν τον Μαροκινο δεν μπορει να λειπει απο 11αδα..

Σε συνδυασμό με το ντεφορμαρισμα του Τσουμπερ θα τον εβαζα 11αδα δεξια και αριστερα Γκαρσια , με εναλλαγες μεταξυ των 3 της επιθεσης.

Απλά αν παίξουν και οι τρεις μαζί δεν έχεις άλλον στον πάγκο να σου δώσει κάτι μεσοεπιθετικά όταν έρθει η ώρα

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2021 at 9:28 PM, aris2168 said:

Καλα ξεκιναμε. Ευγε στον τοπικ σταρτερ

Παει ο Τσουμπερ

kiofte/news :

 

Καθησυχαστικός ο Τσούμπερ

231baa77f381a69c79e151087c963c40.jpg

Νιώθει ήδη καλύτερα και δεν είναι ιδιαίτερα βαρύ το πρόβλημα που έχει. Στην Αθήνα την Τετάρτη για νέα εξέταση και θεραπεία ο διεθνής άσος της ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

kiofte/news :

 

Καθησυχαστικός ο Τσούμπερ

231baa77f381a69c79e151087c963c40.jpg

Νιώθει ήδη καλύτερα και δεν είναι ιδιαίτερα βαρύ το πρόβλημα που έχει. Στην Αθήνα την Τετάρτη για νέα εξέταση και θεραπεία ο διεθνής άσος της ΑΕΚ

Παντα τον πιστευα τον τοπικ τον σταρτερ

Link to comment
Share on other sites

Είναι ο ίδιος Τσουπερ που πονούσε λιγουλάκι αλλά μπήκε έπαιξε και αμαρτία ουκ έχει 

Ο κιοφτες κάνει ιατρική διάγνωση από μακριά,  χωρίς εξετάσεις. Μεχρι και θεωρία προκρινει.  Γιατί δεν πάει να λύσει και το πρόβλημα με τον covid?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×