Jump to content

ΠΑΓΟΥΡΑΔΕΣ- ΑΕΚ (11η αγ.): 27/11/21, 19:30, Νovasports


Stylianopoulos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

36 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Moχαμάντι
      1
    • Μισελέν
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      3
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Άμραμπατ
      28
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ρότα
      0
    • Σάκχοφ
      3
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      18
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Μισελέν
      1
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      5
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      4
    • Τσούμπερ
      7
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      19
    • Αραούχο
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ρότα
      0
    • Σάκχοφ
      0


Recommended Posts

Έλα καλησπέρα, @CHⓇIS πάω με την δικιά σου τακτική, πίνω από το μεσημέρι, οπότε ο,τι και να γίνει Giannikis über alles. Πήγαμε και επίσκεψη σε τοπική ζυθοποιεία, μέλι γάλα, τικι τακα, μπιλντ απ, γουορκ γουορκ γουορκ. Νίκη σήμερα και στα επόμενα δύο και φύγαμε για τελικό. ΑΕΚ ΜΟΝΟ ΑΕΚ, ΟΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΕΚ!

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Μετά θα τα βάλουμε με τον Γέφτιτς που δεν αποδίδει τα αναμενόμενα. Αλλαγή όταν ξεκινά, 20 λεπτά όταν μπει αλλαγή. 

Link to comment
Share on other sites

Τον Γεφτις και μονο που παιζει θεση Πετραν και μπορει αν παρει ρυθμο να ξεβρακωσει πολλους τον φοβουνται οποτε ας φαει παγκο και θα τον θυμηθουνε οταν παει ομαδα και μας βαζει ο ΚΚ365 τα βιντεο οπως με Μπογιε , Σκοκο κτλ. 
τελευταια εχει ξεχασει και τον Πονσε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γαμιολα Μάνταλε... Αν στραβώσει σήμερα το παιχνίδι και δεν παίξεις καλά, θα φας μπινελίκια. Και εσύ argy 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Araujo21 said:

Τον Γεφτις και μονο που παιζει θεση Πετραν και μπορει αν παρει ρυθμο να ξεβρακωσει πολλους τον φοβουνται οποτε ας φαει παγκο και θα τον θυμηθουνε οταν παει ομαδα και μας βαζει ο ΚΚ365 τα βιντεο οπως με Μπογιε , Σκοκο κτλ. 
τελευταια εχει ξεχασει και τον Πονσε 

εδώ έβαζες τον Λιβάγια στο πλάι για να παίξει ο μανταλος πίσω από τον επιθετικό... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ, όπως έχω ξαναπεί, έχω πλέον βαρεθεί. Ξέρω ότι βρέξει χιονίσει θα είναι βασικός ο Μανταλος και θα βαράει τα κόρνερ. Αυτό δεν αλλάζει. Ας το αποδεχθούμε όλοι γιατί θα αποτρελαθούμε.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mporat said:

Εγώ, όπως έχω ξαναπεί, έχω πλέον βαρεθεί. Ξέρω ότι βρέξει χιονίσει θα είναι βασικός ο Μανταλος και θα βαράει τα κόρνερ. Αυτό δεν αλλάζει. Ας το αποδεχθούμε όλοι γιατί θα αποτρελαθούμε.

Χρόνια τώρα. Ούτε ο Πογιέτ δεν μπορούσε να τον αφήσει εκτός. Όλοι προσλαμβάνονται με τον όρο από τον Μελ να παίζει ο Μάνταλος. 

Επιθετικό φάουλ ήταν αυτό με το ξεχειλωμα της φανέλας, ακόμα σε γλεντάνε παππού. 

Link to comment
Share on other sites

Τον κάνει φάουλ εκτός περιοχής αλλά το μαρκάρισμα εντός, δεν είναι πέναλτι. Τίγρη σε γλεντάνε 

Link to comment
Share on other sites

Άντε ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ρε μλκς σε 2 παιχνίδια τρώμε γκολ στο πρώτο λεπτό. Άντε ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Γκέλα και απόλυση Γιαννίκη ο οποίος επιστρέφει στον Πας και πρόσληψη του ελπιδοφόρου κόουτς Μεταξά από τη ΑΕΚ. Αναλύσεις στα κιτρινόμαυρα μέσα για το πόσο προχωρημένος προπονητής είναι κτλ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Moyαχαχα πεναλτυ στ 15" ο πας

Πρέπει να σπάσαμε παγκόσμιο ρεκόρ στα 2 τελευταια ματς 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×