Jump to content

ΑΕΚ-βαζέλα (11η αγ.): 05/12/21, 19:30, CosmoteSport 1


M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

42 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      15
    • Moχαμάντι
      7
    • Μισελέν
      2
    • Βράνιες
      3
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      7
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
      6
    • Σάκχοφ
      0
    • Τσούμπερ
      2
    • Λε Ταλέκ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      15
    • Κακό
      21
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Μισελέν
      1
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      2
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γκαρσία
      3
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      36
    • Αραούχο
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Λε Ταλέκ
      0


Recommended Posts

Ευχάριστα νέα (και) στην σημερινή προπόνηση της ΑΕΚ, καθώς ο Λιβάι Γκαρσία επέστρεψε στις προπονήσεις.

Ο 24χρονος διεθνής επιθετικός προπονήθηκε κανονικά και έθεσε εαυτό στην διάθεση του Αργύρη Γιαννίκη για το αυριανό κρίσιμο παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nedved21 said:

θα γυρισει κανα δακρυβρεχτο ντοκιμαντερ το αρδολοι, για τον ηρωα, τον κλεφτη των βουνων, τον Μανταλο,

που τα εβαλε με τον ιο και μεσα απο μια λυσσαλεα μαχη βγηκε νικητης, οπως εχει μαθει στην ζωη του.

Νικησε τον κορονοιο σε μια μερα και ειναι ετοιμος για το ντερμπι. Δεν ηθελε να το χασει με τιποτα ο Πετραν. και δωσε αναλυσεις γιατο ποσο κομβικος ειναι 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Araujo21 said:

Ευχάριστα νέα (και) στην σημερινή προπόνηση της ΑΕΚ, καθώς ο Λιβάι Γκαρσία επέστρεψε στις προπονήσεις.

Ο 24χρονος διεθνής επιθετικός προπονήθηκε κανονικά και έθεσε εαυτό στην διάθεση του Αργύρη Γιαννίκη για το αυριανό κρίσιμο παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό.

Ετσι όπως παίζει φέτος ο Γκαρσία δε θα πείραζε να έμενε πάγκο..... ωστόσο είναι παίχτης που λες " δε μπορεί, θα επανέλθει'

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Μιλούσα χθες με γνωστό μου βαζελο, ο οποίος εκθειαζε το Μανταλο λέγοντας ότι τον θεωρεί τον καλύτερο Έλληνα παίχτη. Αδυνατώ να καταλάβω. 

Το ίδιο φίλος γαυρος.

"καλύτερος Έλλην παίκτης ο Μανταλος, τον αδικείτε"

Link to comment
Share on other sites

Πολλοι εκθειαζουν το μανταλο. 

Η αληθεια ειναι καπου στη μεση.

Μετα τους 2 χιαστους εχει χασει αυτα τα στοιχεια που χρειαζεται να χει ως επιθετικο χαφ. (Για ακραιος δε συζητω. Ανεκδοτο)

Επρεπε να γυρισει πιο πισω και να παιζει στο ημικυκλιο, 8ρο10ρι. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tarasfw said:

Ετσι όπως παίζει φέτος ο Γκαρσία δε θα πείραζε να έμενε πάγκο..... ωστόσο είναι παίχτης που λες " δε μπορεί, θα επανέλθει'

Ο γκαρσια μου μοιαζει απειθαρχος τακτικα.  Κολλαειωτο μυαλοωτου μες στο ματς

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ο γκαρσια μου μοιαζει απειθαρχος τακτικα.  Κολλαειωτο μυαλοωτου μες στο ματς

Ναι ισχύει.....όπως μοιάζει να ειναι και εκτός ματς. Αλλά έχει κάποια προσόντα που σε κάνουν να πιστεύεις ότι με μια επέλαση στο 80, θα κεράσει γκολ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mporat said:

Μιλούσα χθες με γνωστό μου βαζελο, ο οποίος εκθειαζε το Μανταλο λέγοντας ότι τον θεωρεί τον καλύτερο Έλληνα παίχτη. Αδυνατώ να καταλάβω. 

 

7 hours ago, agelos said:

Το ίδιο φίλος γαυρος.

"καλύτερος Έλλην παίκτης ο Μανταλος, τον αδικείτε"

Το ίδιο ο καλύτερός μου φίλος κάτω, βαζελάκος. Οκ όχι ο καλύτερος Έλληνας, αλλά δεν μπορούσε ποτέ να καταλάβει τι κόλλημα έχω με τον Μάνταλο. Και μιλάμε για άτομο κανονικό που παρακολουθεί και ξέρει μπάλα, όχι 10 λεπτά την εβδομάδα την Αθλητική Κυριακή.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, agelos said:

Το ίδιο φίλος γαυρος.

"καλύτερος Έλλην παίκτης ο Μανταλος, τον αδικείτε"

Μάλλον έχουν φάει παππα από τους αρδ.

Ενας δικός μου φιλος γαυρος είχε σοκαριστεί περυσι με τιγρη για το μοναδικό πραγμα που κατ´ εμε δεν θα έπρεπε να σοκαριστεί: ότι ήταν έτοιμος να τον πουλήσει «τόσο φθηνά».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει καλη πασα και ανεκτη τεχνικη, και δεν βλεπουν σε βαθος χρονου ποσο ανυπαρκτος εχει φανει σε σημαντικες στροφες για την ομαδα.

Εχει και τα γκολ-ασσιστ λογω πεναλτι-κορνερ-φαουλ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει δεν κοιτάει ο κόσμος και το winning factor, ίσως γιατί ο πρωταθλητισμός έχει εντυπωθεί ότι γίνεται παρασκηνιακά και άρα ο εκάστοτε 'παιχταράς' αρκεί να τικάρει κάνα δυο μονομερή και υποκειμενικά/εφήμερα κριτήρια. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανταλος καταλαβαινει κανεις τι σκατα ειναι μονο αν βλέπει αγωνες και μαλιστα συνέχεια αγώνων, και μέσα απο advanced stats.

Με παραδοσιακή στατιστική και χαιλαιτς, βγαινει η εντύπωση ότι είναι καλος παικτης. Μετά τον βλέπουν και σε κανα ματς οι αλλοθρησκοι φιλοι σας με την ομαδα τους, και σκέφτονται οτι τον έκλεισε η ομαδα τους και δεν απέδωσε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ Β'

ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ

ποδοσφαιρο Γυναικων

πιγκ/πογκ

χαντμπολ γυναικων

Κ 17

Βολευ Γυναικων

Βολευ Ανδρων

Μονο ΑΕΚ ρε κουφαλες...ΑΕΚ = νικες παντα-παντου = η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Και  η πιο ωραια νικη θαρθει καβλωτικα-εμφατικά το βραδακυ της Κυριακής...

ΑΕΚ: Μια ιστορία από την Πόλη | overfm.gr

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τόσους φίλους έχουμε. Ένας δεν βρέθηκε να είναι μάνατζερ να δει το άδικο και να τον πάει σε μια άλλη ομάδα να αλλάξει επίπεδο ρε παιδί μου ο παίχτης να μην τον πιέζει η Superleague.

Ένας ρε πούστη μου.

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω οτι ειναι πιθανο να μεινει παγκο ο Τσουμπερ και να παμε με Γκαρσια-Αμραμπατ στα πλαγια και Μανταλο πισω απο τον φορ.

Υπαρχει εστω μισος ποδοσφαιρικος λογος που δεν παιζει ο Τσουμπερ στον αξονα και προτιμαται ο Μανταλος; Ειδικα απο την στιγμη που εχεις 2 καθαρα εξτρεμ οπως ο Αμραμπατ και ο Γκαρσια και δεν υπαρχει η αναγκη να στελνεις τον Τσουμπερ αριστερα.

Οπως και να 'χει παμε για την νικη. Την εχει αναγκη η ομαδα μια καθαρη νικη με πειστικη εμφανιση σε ντερμπι εστω και με αυτον τον Παναθηναικο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×