Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Recommended Posts

Just now, MITSAKLAS said:

Το να μην ασχοληθεί καθόλου θα ήταν εξαιρετικά θετική εξέλιξη.

Δεν καταλαβες, ειναι ικανος να σε αφησει με Οφρυδοπουλο και στην θεση οσων φευγουν να πει ανεβαστε απο την ΑΕΚ Β.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Θα μιλήσει, απλά αν το έκανε άμεσα, θα φαινόνταν ότι υποκύπτει στους.... οπαδούς. Το θέμα είναι τι αλλαγές θα κάνει, αν θα κάνει. Τα σουβλάκια ψήνονται πιστεύω.

Δεν νομιζω, μαλλον θα πει αν μιλησεις πως οποιος θελει να ερθει να παρει την ομαδα εγω δεν ασχολουμαι αλλο, ολοκληρωνω το γηπεδο και "φιλακια".

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ολο σεναρια υποθετικα ειστε. Δεν εχετε μαθει τον Μιμη ακομα ποσο εγωιστης ειναι? Θα κανει αυτο που θελει και οχι οτι του υποδεικνυουν οπαδοι. Χρονια τωρα. καντε λιγο υπομονη ολα θα φανουν .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δεν νομιζω, μαλλον θα πει αν μιλησεις πως οποιος θελει να ερθει να παρει την ομαδα εγω δεν ασχολουμαι αλλο, ολοκληρωνω το γηπεδο και "φιλακια".

Κοίτα το έχω σκεφτεί κ εγώ αυτό το σενάριο, θα ήταν κάργα μελισσανιδικό αν ήταν 50 χρονών. Και θα πούλαγε σε κανέναν ονειροπόλο, για να μείνει μπλεγμένος άλλα 20-25 χρόνια. Τώρα απλά γαμοσταυρίζει που δεν έγινε γρήγορα το γήπεδο, που έκανε ένα σωρο μλκς μετά το 18 κ τώρα πρέπει να.... χώσει. Προφανώς κοιτάζει πως θα την σκαπουλάρει με μικρό κόστος, μέχρι το επόμενο καλοκαίρι που θα πουλήσει. Αυτό σκέφτεται. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bukowski said:

Το γεγονος οτι ο Μελισσανιδης ειναι ακομα αφαντος, εμενα μου λεει πως ετοιμαζεται να το παιξει "Τρακης". Κοινως ουτε μετοχες θα δωσει πουθενα, ουτε θα ασχοληθει καθολου. Οποτε μην περιμενετε νεα.

Ούτε καν. 

Θέλει να μπει βασιλιάς στην opap arena οπότε θα προσπαθήσει να το ισιωσει το βαπόρι.

Το θέμα είναι φυσικά ότι δεν μπορεί .

Η αναμονή είναι να δουν τι θα γίνει με Ευρώπη και Άρη .

 

Μετά αναλόγως θα πράξει 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Δεν νομιζω, μαλλον θα πει αν μιλησεις πως οποιος θελει να ερθει να παρει την ομαδα εγω δεν ασχολουμαι αλλο, ολοκληρωνω το γηπεδο και "φιλακια".

Δεν αργεί αυτό το έργο. Αν όχι φέτος του χρόνου 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Κοίτα το έχω σκεφτεί κ εγώ αυτό το σενάριο, θα ήταν κάργα μελισσανιδικό αν ήταν 50 χρονών. Και θα πούλαγε σε κανέναν ονειροπόλο, για να μείνει μπλεγμένος άλλα 20-25 χρόνια. Τώρα απλά γαμοσταυρίζει που δεν έγινε γρήγορα το γήπεδο, που έκανε ένα σωρο μλκς μετά το 18 κ τώρα πρέπει να.... χώσει. Προφανώς κοιτάζει πως θα την σκαπουλάρει με μικρό κόστος, μέχρι το επόμενο καλοκαίρι που θα πουλήσει. Αυτό σκέφτεται. 

Εγω νομιζω πως μας γραφει στα παπαρια του και δεν θα μιλησει καν. Ταχα τωρα περιμενει το θεμα αδειοδοτησης του Αρη και αν προκυψει κατι θα το παιξει και τρελα περι ηθικης κλπ και δεν θα παμε Ευρωπη. Γενικα ειμαι πλεον σιγουρος πως θελει να κανει καψωνι και καλα στον κοσμο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ούτε καν. 

Θέλει να μπει βασιλιάς στην opap arena οπότε θα προσπαθήσει να το ισιωσει το βαπόρι.

Το θέμα είναι φυσικά ότι δεν μπορεί .

Η αναμονή είναι να δουν τι θα γίνει με Ευρώπη και Άρη .

 

Μετά αναλόγως θα πράξει 

1. Δεν θα μπεις του χρονου Αγια Σοφια

2. Θα διωξει οσους ληγουν συμβολαια φετος και θα κανει 5-6 Αλαφουζομεταγραφες παντα μενδιαρροες πως δεν ασχολειται

3. Θα καψει μια χρονια ακομα μεχρι να ληξουν και τα συμβολαια του χρονου και αναλογα πως παει το πραγμα η θα πουλησει πριν μπει το γηπεδο η θα κανει μεταγραφες εχοντας απελευθερωσει μπατζετ και εχοντας φτασει την ΑΕΚ 10η νομιζοντας πως μας τιμωρησε

Γνωμη μου τα παραπανω, αλλα ο Μελισσανιδης αντιμετωπιζει την ΑΕΚ οπως ο αντρας την συζυγο που την κακοποιει διαρκως και αυτη μενει γιατι φοβαται ξερω γω οτι αν φυγει θα ναι μονη στην ζωη. Σαντ μπατ τρου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Η θα βρεξει ή θα χιονισει ή θα κανει ζεστη.  

Αν το λες για εμενα, απλα δεν περιμενω κατι να πει ή κανει. Θεωρω δεδομενο πως θα το αφησει ετσι φλου για καιρο. Εγιναν τοσα και διαρροη μονο για παραμονη Μανταλου ειχαμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα είναι τεράστιο θαύμα να φτιάξει σοβαρή ομάδα ο Μελισσανίδης. Να κάνει ομάδα, βάζοντας κ χρήμα, ακόμη μεγαλύτερο. Απλά περιμένω να περάσει η επόμενη χρονιά να φτάσουμε στο ξεκαθάρισμα, κ στην κοστολόγηση της ΠΑΕ. Βέβαια επειδή η επόμενη χρονιά βγάζει 2 ομάδες στο τσου λου κ σαν τσίπης που είνα,ι θα γουστάρει να λέει στον επόμενο θα πάρεις κ 20Μ απ το τσου λου ρε κ ας παίζεις από τα τέλη Ιούνη προκριματικούς, αφήνω ένα μικρό παράθυρο για 1-2 καλές κινήσεις.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Bukowski said:

1. Δεν θα μπεις του χρονου Αγια Σοφια

2. Θα διωξει οσους ληγουν συμβολαια φετος και θα κανει 5-6 Αλαφουζομεταγραφες παντα μενδιαρροες πως δεν ασχολειται

3. Θα καψει μια χρονια ακομα μεχρι να ληξουν και τα συμβολαια του χρονου και αναλογα πως παει το πραγμα η θα πουλησει πριν μπει το γηπεδο η θα κανει μεταγραφες εχοντας απελευθερωσει μπατζετ και εχοντας φτασει την ΑΕΚ 10η νομιζοντας πως μας τιμωρησε

Γνωμη μου τα παραπανω, αλλα ο Μελισσανιδης αντιμετωπιζει την ΑΕΚ οπως ο αντρας την συζυγο που την κακοποιει διαρκως και αυτη μενει γιατι φοβαται ξερω γω οτι αν φυγει θα ναι μονη στην ζωη. Σαντ μπατ τρου.

1. Μετά το μουντιάλ παίζεις opap arena.

2. Δεν εχει νόημα να το κάνει αυτό γιατι υποβαθμίζει αυτό που θέλει ( ?? ) να πουλήσει.

3. Στο μυαλό του δεν καίει χρονιές. Απλά δεν έχει την δυνατότητα να κάνει κάτι σωστο

 

4. Το γουστάρει το παραγοντιλίκη ο μίμης. Δεν θα το αφήσει έτσι εύκολα στα γεράματα. Μιλάμε για τύπο που βγήκε μισοτύφλα να τσακωθεί με τον κάκο στον θωμαίδη. Τύπο που παίζει να έχει βάλει μπάντα 1b και έχει δύο γιώτ.Και αεροπλάνο.

Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο σενάριο που δεν το πολυαναφέραμε εδώ μέσα, είναι ο Μελ να μην εμφανίζεται ακόμα γιατί δουλεύει ακατέργαστα για να δημιουργήσει την ομάδαρα που θ μας κάνει να τρελαθούμε. Επίσης, στις δυσμενείς αυτές διεθνείς συνθήκες που ζούμε, λογικά ψαχνει καύσιμο για την εκτόξευση που αναμένεται, και τέλος περιμένει να αλλάξει ο μήνας και να χει λεπτά στην κάρτα ώστε να ειδοποιήσει.

Να τα λέμε όλα τα σενάρια, όχι μόνο σπέκουλα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Εγιναν τοσα και διαρροη μονο για παραμονη Μανταλου ειχαμε.

Πριν τα σουτια ψαχνοτανε για στελεχη. Απλως (και εκει) ειναι εντελως ετεροκλητα τα προσωπα. 

Εδωσε στο Βεργη το θεμα του Πετρου για να κερδισει λιγο χρονο ακομα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξημέρωσε κ η Παρασκευή. Σκέφτεται αν θα σουτάρει ένα μάτσο αποτυχημένους μια εβδομάδα. Μάλλον περιμένει να καταλαγιάσουν λίγο οι αντιδράσεις για να αρχίσει να πουλάει το νέο παραμύθι. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω δε μιλάει γιατί δε θέλει να μιλήσει, δε γουσταρει, αγγαρεία είναι το αγωνιστικό, δεν ασχολήθηκε και πότε άλλωστε. Γραμμένους δηλαδή κανονικά. Για αυτό άλλωστε πάλι ο,τι κάνει ψευτομαλακια θα είναι, άνευ ουσίας και επειδή πλέον δεν μπορεί να κοροϊδέψει αφού ξύπνησαν και οι πεθαμένοι, απλά θα θεωρείται ότι 'αυτά είναι" "όποιος θέλει'. Κοινώς άμα δε γουστάρεις ασχολησου με Μποταφόγκο. 

Τίποτα δε θα κάνει γιατί δε θέλει. Άμα μπορούσε να έχει καταργήσει το αγωνιστικό κομμάτι θα το είχε κάνει

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluesman said:

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης ήταν τα τελευταία 24ωρα σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση και δεν είχε όρεξη να μιλήσει με κανέναν. (LIVESPORT)

Κλαίω με λυγμούς 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluesman said:

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης ήταν τα τελευταία 24ωρα σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση και δεν είχε όρεξη να μιλήσει με κανέναν. (LIVESPORT)

Εμεις να δεις ποσο ασχημα ειμαστε απ το 18 κ μετα..... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×