Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Janjanin
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, nikos said:

Αυτό που μας έλεγε ότι δεν ειδοποίησε ακόμα, πότε να εννοούσε ότι θα ειδοποιήσει τελικά; 
 

Σε επόμενη ζωή, από  τον Άγιο Πέτρο; 

Ο μητσαρας με τα λόγια χτίζει ανώγια και κατώγια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Βρε αρχιδι τι θα γίνει, θα παρεις καναν παίκτη;

Αιντε να πούμε 

Είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ

Οι άλλοι διακοπαρουν για 15αυγουστο, και εμείς γαβγίσουμε από τα κάγκελα του ΚΜ στο κενο για παίκτες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μην ανοίγεσαι τόσο μεταγραφικά πρόεδρε κ χρειαστεί να βάλεις χρήματα, ΔΙΚΑ ΣΟΥ. Βάλε κ κανένα αρδάκι όταν μαζευτούν απ τις διακοπές, να μας γράψουν για το πόσα.... ΞΟΔΕΨΕΣ. Νταξ τώρα κ αν δε το δείχνουν οι ισολογισμοί, οι ζημιές, οι ΑΜΚ σιγά. Θα το φάνε το σανώ αρκετοί.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΡΕ ΚΑΡΜΟΙΡΗ, ΚΑΡΟΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑ ΤΟΥ ΙΒΑΝ!

ΑΝΤΕ ΡΕ ΤΣΙΠΗ, ΚΟΝΟΜΗΣΕΣ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ.

ΑΝΤΕ ΜΑΛΑΚΑ ΞΥΠΝΑ, ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΕΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΦΕΤΟΣ Ο ΑΛΑΦΟΥΖ ΚΑΙ Ο ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ....

ΞΥΠΝΑ ΡΕ, Η ΖΑΡΠΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ ΣΤΟ ΝΕΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΜΑΛΑΚΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ρε λέγανε θα παίξουμε φετος ένα μεγάλο φιλικό το καλοκαίρι στο νέο γήπεδο. 

Με μεγαλη ομαδαρα

Και παίξαμε με προοδευτικη στην προπονητικο. 

ΑΕΚ: Φιλικό με Ρεάλ ή Μπαρτσελόνα και τον Οικουμενικό Πατριάρχη Βαρθολομαίο θέλει στα εγκαίνια του γηπέδου της!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει γεράσει ο Βαρθολομαίος 

Δεν ξέρω αν αντέχει 2 ώρες ποντιακό πανηγύρι 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Duck_Season said:

Έχει γεράσει ο Βαρθολομαίος 

Δεν ξέρω αν αντέχει 2 ώρες ποντιακό πανηγύρι 

 

Εδώ άντεξε περιοδεία στο αμερικα με μια στάση στο νοσοκομείο.  Θα την παλέψει για χάρη του κουροπαλατη.  

image.png.6cb61f51b5835685045e8b907135b77d.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κοιμηθειτε ησυχοι ο προεδρος ειναι Φολεγανδρο πηγε να παρει αερακι λαιμαργο

Link to comment
Share on other sites

Τι Φολέγανδρο ρε μαλακα χίπη έχεις τόσα φράγκα αιντε του χρόνου και Ικαρία σε σκηνή και μετά Σαμοθράκη χωρίς λεφτά και αντίσκηνα πουλώντας μπιχλιμπίδια 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Bad_habiT said:

Ορίστε κύριοι 

IMG_20220815_013215.jpg

Καλά ρε λάθος έγραψαν το επίθετο;;

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, giorgospalataki said:

Καλά ρε λάθος έγραψαν το επίθετο;;

Αυτο συμβαινει οταν εισαι μιζερος και απο παντου θελεις να γλιτωσεις φραγκα...ο κ καβουρης

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να πω ότι όπως τα γράφουν οι πλακέτες ναι μεν λέει ότι είναι εργο πολλών ανθρώπων κρατώντας καπως ευγενικά τον εαυτό του έξω από αποκλειστικότητες αλλά αφήνει να εννοηθεί ότι είναι δωρεά στην ΑΕΚ ενώ στην πραγματικότητα το μεγαλύτερο  μέρος των χρηματων προέρχεται από τα ταμεία της ομαδας και λεφτα που έφερε το brand name της (με επικεφαλής βέβαια τον ίδιο). Για να μην πω (περα από τα λεφτα) τι έχουμε τραβήξει ολοι μας στο οργανισμο περιμενοντας την κατασκευή του.

Θελω να πω ότι θα έπρεπε να γράφει ότι το δημιούργησε  όλος ο οργανισμος με πρωτοβουλίες δικές του και κάποιων άλλων κλπ

Ετσι όπως το λέει είναι σαν να είναι κάποιοι ευεργέτες που μας το αφήνουν κληρονομιά.

Αποψη μου παντα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αστεία πλάκα, δεν έπρεπε να υπάρχει ποτέ.

Πιο σοβαρές είναι αυτές που υπάρχουν στις εκκλησίες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω πως θα είναι το γήπεδο ναος της δικαιοσύνης.  Οκ ναός του ποδοσφαίρου,  μνημείο της πρόσφυγιας ειδικά έτσι όπως το έκανε αλλά ναος της δικαιοσύνης?  Από που και ως που? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Εγώ δεν καταλαβαίνω πως θα είναι το γήπεδο ναος της δικαιοσύνης.  Οκ ναός του ποδοσφαίρου,  μνημείο της πρόσφυγιας ειδικά έτσι όπως το έκανε αλλά ναος της δικαιοσύνης?  Από που και ως που? 

Αστειότητες 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Εγώ δεν καταλαβαίνω πως θα είναι το γήπεδο ναος της δικαιοσύνης.  Οκ ναός του ποδοσφαίρου,  μνημείο της πρόσφυγιας ειδικά έτσι όπως το έκανε αλλά ναος της δικαιοσύνης?  Από που και ως που? 

Θα τους δικάζει όλους εκεί 🤣😋

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

Εγώ δεν καταλαβαίνω πως θα είναι το γήπεδο ναος της δικαιοσύνης.  Οκ ναός του ποδοσφαίρου,  μνημείο της πρόσφυγιας ειδικά έτσι όπως το έκανε αλλά ναος της δικαιοσύνης?  Από που και ως που? 

Θα μοιράζει βουλευματα από αυτά που έχει κάβα στο σπίτι του 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×