Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Recommended Posts

Στα πολύ κάτω του, αλλά αν υπήρχε ποτέ περίπτωση να έρθει τώρα είναι η ευκαιρία.

Και καλά αν ανακοινωθεί τετοιος παίκτης 35000 διάρκειας θα πουλήσει και πάνε οι γκρίνιες και όλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Στα πολύ κάτω του, αλλά αν υπήρχε ποτέ περίπτωση να έρθει τώρα είναι η ευκαιρία.

Και καλά αν ανακοινωθεί τετοιος παίκτης 35000 διάρκειας θα πουλήσει και πάνε οι γκρίνιες και όλα.

Και ποσες τιγρέ φανέλες θα πουληθουν. Σκέψου Τίγρη

Link to comment
Share on other sites

Για να τα λέμε και οι Ίβιτς, Λυμπερόπουλος δεν έφεραν πολλούς παίκτες που να έπαιξαν με βάση τα συμβόλαια τους. Ο ΓΠ μπορεί να πρότεινε τον Ινσούα, όχι κακός παίκτης, αλλά περισσότερο επειδή μάλλον ο Μλαντένοβιτς ήταν πιο ακριβός(άρα ευθύνη του Μελ), τον Χνιντ όμως η τον Νεντε ή τον Τάνκοβιτς(πέρα από τις ευθύνες των προπονητών) δεν τους εισηγήθηκε ο ΓΠ. Όπως και ότι το καλοκαίρι του 2020 δεν έψαχναν για τερματοφύλακα. Ο Μελισσανίδης ικανοποιεί εισηγήσεις προπονητών έστω και φθηνές, με εξαίρεση τη θητεία Ουζουνίδη.

Πάει να πει πως μετά την περίοδο Μιλοβάνοβιτς, Μαϊστο, οι τεχνικοί διευθυντές είχαν αστοχίες και το λέω παρότι ήμουν ιβιτσικός και μου άρεσε πολύ η επιλογή του και θεωρούσα λάθος την αποχώρηση του.

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Κουραδας Κωστας "μακαρι να χαμε δυο ακομα σαν τον ΓΠ" Κετσετζογλου ή αλλιως ΚΚΚ, το μονο inside που παιζει να εχει, ειναι αυτο που θα καψει τις επιλογες που δεν εγκρινει ο ΓΠ. Του Γιανσον πχ..

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stylianopoulos said:

 Είναι ενδιαφέρον λοιπόν πως δύο παίκτες που διαβάζουμε τον τελευταίο καιρό για μεταγραφή σε μας ..είναι πάλι από Κάντιθ.

Για ποιον χτυπάει η καμπάνα; Πέρα απο τον Γιονσον δηλαδη.

Και ρωταω επειδη:

CB δυσκολα καθώς ο κκ εγραψε πως το αλλο σεντερ μπακ θα ειχε ως παρτενερ του τον Βιταο, αρα φανταζομαι πως θα ειμαι μεγαλύτερος του και στην καντιθ μεγαλύτερος των 22 ειναι ο ρομα και αλλος ενας αρμενιος που εχει να παιξει απο τον μαρτιο επειδη εσπασε το χερι του.

Χαφ δεν έχουν κάποιον που να πωλειται

10αρι έχουν εναν που ανανέωσε στις 06/06

Link to comment
Share on other sites

OK o συγκεκριμενος σαφως και ειναι ονειρο, απλα θελω 1 πολυ ηχηρο ονομα για φετος. Εχουμε φαει πολυ σκατο και πικρα, καπως πρεπει να γλυκαθουμε κι εμεις.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Aussie said:

OK o συγκεκριμενος σαφως και ειναι ονειρο, απλα θελω 1 πολυ ηχηρο ονομα για φετος. Εχουμε φαει πολυ σκατο και πικρα, καπως πρεπει να γλυκαθουμε κι εμεις.

Ακόμα και να μην βγει, σε περίπτωση που τον φέρεις, το έχει ανάγκη το παραμύθι (τέτοιου τύπου) ο κόσμος. Να περιμένεις να δεις τον Χαμες, τον τσιτσαριτο, τον Μπεν αρφα τον οποιοδήποτε μπορεί να έρθει.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bukowski said:

Χαμες Ροντιγκεζ για ρεπα Μανταλου;

Τέτοιους πάγκους έχουν οι μεγάλες ομάδες.....τέτοιο πάγκο θα φτιάξουμε. Και βασικοί μπακάκης Τζαβέλλας 

Link to comment
Share on other sites

O Πετράκης δεν αγγίζεται. 2 χαφ, 2 κεντρικοί αμυντικοί, 1 επιθετικός, 1 εξτρεμ για αρχή λένε. Είδατε να αναφέρετε άλλος χαφ? Όχι. 2.   6 κ 8 δηλ.  Κάτι αρχίζει να μου βρωμάει στον σχεδιασμό. Μυρίζει πτωμαϊλα στα πέριξ. 

Ακόμη να παρουσιαστούν κ οι Ματίας, Κουχάρσκι. Ειδικά ο πρώτος. Να μιλήσουν στον κόσμο. Εκπληκτικό. Μιλάμε μας έχουν γραμμένους στα αρχιδάκια τους κανονικά στην ΠΑΕ. Εκτός κ αν είναι για να πληρώσουμε. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, billy21 said:

O Πετράκης δεν αγγίζεται. 2 χαφ, 2 κεντρικοί αμυντικοί, 1 επιθετικός, 1 εξτρεμ για αρχή λένε. Είδατε να αναφέρετε άλλος χαφ? Όχι. 2.   6 κ 8 δηλ.  Κάτι αρχίζει να μου βρωμάει στον σχεδιασμό. Μυρίζει πτωμαϊλα στα πέριξ. 

Ακόμη να παρουσιαστούν κ οι Ματίας, Κουχάρσκι. Ειδικά ο πρώτος. Να μιλήσουν στον κόσμο. Εκπληκτικό. Μιλάμε μας έχουν γραμμένους στα αρχιδάκια τους κανονικά στην ΠΑΕ. Εκτός κ αν είναι για να πληρώσουμε. 

Ήταν που έπρεπε να κλείσουμε προπονητή γρήγορα για να μάθει την ομάδα λες και ήθελες διδακτορικό για να καταλάβεις. Αύριο γράφει 27 Ιουνίου πάντως και θυμάμαι ότι πήγαμε σε Ματίας γιατί οι άλλοι θα μας απαντούσαν μέσα Ιουνίου. 

Τέλος πάντων. Ας δούμε τις μεταγραφές, την δουλειά στην προετοιμασία και στην ψυχολογία και ας ευχόμαστε όλοι να δούμε αυτό που περιγράφει ο Μάγος για την υψηλή ένταση. Αυτό είναι κάτι που θέλω πολύ να το δω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mobster21 said:

Ήταν που έπρεπε να κλείσουμε προπονητή γρήγορα για να μάθει την ομάδα λες και ήθελες διδακτορικό για να καταλάβεις. Αύριο γράφει 27 Ιουνίου πάντως και θυμάμαι ότι πήγαμε σε Ματίας γιατί οι άλλοι θα μας απαντούσαν μέσα Ιουνίου. 

Τέλος πάντων. Ας δούμε τις μεταγραφές, την δουλειά στην προετοιμασία και στην ψυχολογία και ας ευχόμαστε όλοι να δούμε αυτό που περιγράφει ο Μάγος για την υψηλή ένταση. Αυτό είναι κάτι που θέλω πολύ να το δω.

Πήγαμε σε Ματίας αφού κοιτάξαμε και για το απίθανο (Φερνάντο, Γκαρσία κλπ)...

Στις μεταγραφικές αναζήτησεις μέχρι τώρα τουλάχιστον διακρίνεται ποδοσφαιρική λογική. Ο Πλατσετα για παράδειγμα είναι ο αμφιδεξιος ακραίος που μας έλειπε (αχ ρε Ντεσποντοφ)... Παίκτης που μπορεί να μοιραστεί παιγνίδια με Λιβαι, Τσουμπερ, πλάγιο-Σερχιο... Το ίδιο ισχύει και για τις υπόλοιπες θέσεις... Εγώ δίνω χρόνο στο καινούργιο τημ και ελπίζω...

IMG_20220626_085437.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×