Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

16 minutes ago, Kostas21 said:

με καβανι ξαναγινεσαι ΑΕΚ

Στα 3 σερι του 90' ειχες Δημητριαδη, Μπατιστα, Αλεξανδρη. Ποιος απ' αυτους ηταν επιπεδου Καβανι;

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, nedved21 said:

Στα 3 σερι του 90' ειχες Δημητριαδη, Μπατιστα, Αλεξανδρη. Ποιος απ' αυτους ηταν επιπεδου Καβανι;

Και οι τρεις μαζι

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πω μαλακα ποσο σουρεαλ να δούμε Καβανι με τιγρέ εμφάνιση να λέει στον τσαταλη πως ανυπομονεί να μπει στο νέο γήπεδο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, JOSS said:

Πω μαλακα ποσο σουρεαλ να δούμε Καβανι με τιγρέ εμφάνιση να λέει στον τσαταλη πως ανυπομονεί να μπει στο νέο γήπεδο 

Προς το παρον θα δουμε Βιντα να εχει αρχηγο Μανταλο μετα απο Μοντριτς.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Προς το παρον θα δουμε Βιντα να εχει αρχηγο Μανταλο μετα απο Μοντριτς.

Μαλάκα με έπιασε νευρικό γέλιο.

Link to comment
Share on other sites

Λιγο να μαζευτουμε. Ακουτε ενα ονομα και αρχιζετε τα ονειρα. Χαλαρωστε κι οτι ειναι να γινει θα γινει. Καλοκαιρακι, θαλασσα, μπανακια, κωλαρακια. Εγω εχω αδειασει το μυαλο μου, χαλαρος, ξαπλα στο κρεββατι, κοιταζω το καβανι.

Link to comment
Share on other sites

Ψηστηρι από Πογιετ θέλει. Και 2 μύρια συμβόλαιο. Τότε κάτι γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

e50307efa47e43529e6b300a139aafbe.gif.9581b25e02c2d6ac172b9a94e1b92ced.gif

Κίνηση - ορισμός του φορ. Ανοίγει παιχνίδι, μπαίνει στην περιοχή, κάνει προσποίηση στον αμυντικό, τον στέλνει για τσάι μαζί με τον τερματοφύλακα που τσιμπάει στην αντίθετη κίνηση και το παστελώνει ακροβατικά

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Skepastos said:

Κίνηση - ορισμός του φορ. Ανοίγει παιχνίδι, μπαίνει στην περιοχή, κάνει προσποίηση στον αμυντικό, τον στέλνει για τσάι μαζί με τον τερματοφύλακα που τσιμπάει στην αντίθετη κίνηση και το παστελώνει ακροβατικά

ac5bb07c45874ffe9e02b62bae99088e.gif.e88e264b4934ce16bcf46bdb3aa99a4f.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχαμε τα ban από τη fiba θα άνοιγα μπασκετικό θέμα για Κέβιν Ντουραν, Μάκη φερτον και τέτοια. 

Ρε σοβαρευτειτε ποιος Καβανι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει ο Μπουκοφσκι να μας ψησει ολους και οταν ερθει καποια στιγμη ο κανονικος φορ, οσο καλος και να ναι μοιραια θα ξενερωσουμε ολοι 😁

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Skepastos said:

Κίνηση - ορισμός του φορ. Ανοίγει παιχνίδι, μπαίνει στην περιοχή, κάνει προσποίηση στον αμυντικό, τον στέλνει για τσάι μαζί με τον τερματοφύλακα που τσιμπάει στην αντίθετη κίνηση και το παστελώνει ακροβατικά

Ποιος είναι το 5 της πορτογαλιας που τον στέλνει για τσιγάρα ? Επίσης αν θυμάμαι καλά το γκολ το έβαλε με στήθος ο αλήτης 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JOSS said:

Πω μαλακα ποσο σουρεαλ να δούμε Καβανι με τιγρέ εμφάνιση να λέει στον τσαταλη πως ανυπομονεί να μπει στο νέο γήπεδο 

Και μετά από λίγο καιρό με τον Καβάνι αλα Ολιβέϊρα να δηλώνει:

"Όταν παίζεις με τον Πέτρο είναι καλό για τον οποιοσδήποτε επιθετικό. Και ο Πινέδα και ο Γκατσίνοβιτς έχουν ποιότητα, μην παρεξηγηθώ. Αλλά ο Πέτρος έχει το… τσικ της ποιότητας που σε κάνει να νιώθεις άνετα. Καταλαβαινόμαστε πολύ καλά. Εχω πολύ καλή συνεργασία μαζί του. Ο Μάνταλος έχει καταπληκτική ποιότητα. Ο τρόπος που δίνει τη μπάλα είναι καταπληκτικός."

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα μπει ο Στυλ θα διαβάσει για Καβανι και θα έχουμε κάτι τέτοιο : 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάντε κανά κρυο ντους ρε μλκς που θέλετε και Καβάνι. Κανα κεράσι γιακουμή μέχρι εκεί είναι ο πρόεδρας

Link to comment
Share on other sites

να τα διαβασει αυτα ο μεγιστας να απολυσει και τους εργατες που βαφουν το ταβανι του οπαπ στορ

Link to comment
Share on other sites

Ρε είστε μαλακες; Δεν ξέρω ποιος είναι αυτός, αλλά ο τύπος στα βίντεο παραπάνω ξέρει μπάλα.

Γιατί να έρθει στη ΑΕΚ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ρε είστε μαλακες; Δεν ξέρω ποιος είναι αυτός, αλλά ο τύπος στα βίντεο παραπάνω ξέρει μπάλα.

Γιατί να έρθει στη ΑΕΚ;

Για τα ρεπο του Μάνταλου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Για τα ρεπο του Μάνταλου. 

Έτσι, να πάρει καμιά ανάσα κι αυτός. Πόσο ακόμα θα τραβάει κουπί μόνος του; 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×