Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Έχετε γαμηθεί με τον Καβάνη και αν θα έρθει και πότε θα έρθει στην ΑΕΚ ....

Καλά, σε ΚΜΜΜΜ δεν έχετε έρθει ποτέ ???

Ο (Τόμας) Έντισον - @moukie - Καβάνης ΕΙΝΑΙ στην ΑΕΚ εδώ και χρόνια !!!

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μερτενς κοντός...

Χρειαζόμαστε Καβανι για τα στημένα στην άμυνα μας και θα βοηθήσει την τριάδα Βίντα, Τζαβέλλας, Μητογλου ...

Γνώμη μου...

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει κρούση πιστεύω, η πρόταση μας είναι μέχρι 2 μύρια με μπόνους, ο παίχτης έχει το ελεύθερο να κάνει διακοπές μέχρι 31/8 και αν δεν έχει βρει ομάδα μέχρι τότε να υπογράψει σε εμάς και να είναι ο πρώτος που θα μπει να κάνει τσαλιμάκια στην Αγιασοφια με το 21 στην πλάτη. 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην περιμενετε Καβανί..

Μου το εκμυστηρευτηκε πασιγνωστος Αεκτζης δημοσιογραφος..

image.png.da3731ddec33342940edd85560066ff8.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπαμε ότι είναι εύκολο, αλλά όχι ακατόρθωτο. 

ΔΙΚΑΊΩΣΗ ΜΠΟΥΚΟ

Link to comment
Share on other sites

Ο αλαφούζος φέρνει παίχτες κ εμείς παίζουμε το πουλακι μας με σκέψεις για καβανι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Geologos said:

Εγώ τον Καβάνι τον έχω σίγουρο πια, που δεν μου κάνει καν αίσθηση το όνομα του.

Θέλω και Καβάνι και μεταγραφή μπαμ

Πχ αν παίζαμε ΤσουΛου θα ήθελα δανεικο Ροναλντο που ψάχνει ομάδα.

Έκανε και λαικ ο Δάσκαλος στο ποστ, βαλίτσες ετοιμάζει ο Ματαντορ

Link to comment
Share on other sites

οι αλλοι ενισχυονται κι εμεις το εχουμε ριξει στην τρελα με τον Καβανι

 

παρε παικτες ρε καραγκιοζη 

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη δασκαλος και γενικος αρχηγος ΚΜ να κανει λαικ και σε 2 ποστ για Μερτενς.

Θεωρειται κλεισμενος ο Βελγος διεθνης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάρε παίκτες, θες 4-5 ακόμη στο ελάχιστο για πρωταθλητισμό. Άντε, μέχρι κ ο Αφραγκούζος ρίχνει χρήμα. Και φέρε εξάρι. ΕΞΑΡΙ. Πούλα τον Σιμανσκί κ φέρε ΕΞΑΡΙ. ΚΑΝΟΝΙΚΟ, όπως ο Γιόνσον.

Άντε τσέκαρε το στεντ, πάρε βαθιές ανάσες κ πάμε για Μέρτενς-Καβάνι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ ξεχνάμε το περσινό ξέρασμα που βλέπαμε. Δεν στρώνει κυρ παπαρα αυτό το χαλι με 2-3 παίκτες 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Παιδιά μην περιμενετε Καβανί..

Μου το εκμυστηρευτηκε πασιγνωστος Αεκτζης δημοσιογραφος..

image.png.da3731ddec33342940edd85560066ff8.png

Επιβεβαίωση της μεταγραφής!

Δύσκολο γράφει... Όχι αδύνατο, ακατόρθωτο και τέτοια...

Έκλεισε μάγκες... Πάμε αεροδρόμιο από τώρα να αποφύγουμε μποτιλιάρισμα στην Αττική οδό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακούγεται και κανένα όνομα από Ρωσία - Ουκρανία, εκεί τι γίνεται; δε θέλει να έρθει καμιά παικτουρα Ελλάδα; 

Link to comment
Share on other sites

Σας διαβάζω ,σας παρακολουθώ αλλά επειδή η πίεση στο νοσοκομείο έχει φθάσει στην στρατοσφαιρα μιας και κλείνω εισαγωγές / φακέλους ελέω επερχόμενων διακοπών.. είναι πολυτέλεια το να συμμετέχω στις συζητήσεις. 

Για σέντΡε Μπακ δε γνωρίζω κάτι παραπάνω από όσα διαβάζουμε ολοι.Παρακολουθω με ευχαρίστηση τη μεταγραφική μας πορεία και εύχομαι ο Κος Μελισσανίδης επιτέλους να επενδύσει τα χρήματα που βγάζει η ΠΑΕ φέτος αλλά και  τόσα χρόνια σε ποδοσφαιριστάς από το πάνω ράφι.

 Για ΕΠΟ γνωρίζω όμως και σας γράφω πως είμαστε καλά και με τον Κο Μπένετ θα φυσήξει επιτέλους αέρας ελευθερίας και αισιοδοξίας στα Νέα Φιλαδέλφεια.Ο μεγάλος ΠΑΝΤΑ βάζει χρήματα σε μια δουλειά του όταν έχει πιάσει ακόμα και τα πόμολα στην υπόθεση γιατί δε θέλει να χάνει ούτε ευρώ. 

  Για Μακεδο και Ανδρουλάκη ΠΑΣΟΚ έχει βρωμισει πως αυτός τον παρακολουθούσε.Οι του ΠΑΣΟΚ κατηγορούν ευθέως τον Μητσοτάκη πως επειδή είναι ο χορηγός του από πίσω ..δεν κίνησε καμία διαδικασία για να βρεθεί ο ένοχος..και αυτός σύρθηκε εχθές ακόμα να δηλώσει πως θα γίνει έρευνα.

 Προσέχετε την υγεία σας κύριοι , σε πολλά μεγάλα νοσοκομεία της Αττικής δεν έχει κρεβάτι ούτε για θετικό κουνούπι πλέον.. δεν είναι αστείο,οι εφημερίες ξεκινούν με 1 και 2 διαθέσιμες κλίνες ..όποιος προλάβει.

 Χαιρετώ .

 Μόνο ΑΕΚ .Παντού & Πάντα ΑΕΚ .

  • Δικεφαλάκι 25
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλος δάσκαλος ντρίπλαρει έξοχα το θεμα του Ματαντορ οπως θα σκάει και αυτος ποδιές στον Κωστακη του χρονου στην ΝΦ.

@Stylianopoulos καλο κουράγιο.

Link to comment
Share on other sites

Πλάνιτς μένει Ισραήλ καλύτερα πιστεύω. Μαλάκας είναι να αφήσει την Ευρώπη για να παίζει μπανάνα λίγκα. 

Ευκαιρία τα χρήματα που έσκαγες να τα δώσεις σε Χατζηδιάκο η Μουκοντί.

ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΜΠΑΖΟΕΡ ΡΕ ΓΕΜΙΣΤΑΝΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΑΛ ΑΦΟΥΖ ΤΗΝ ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΤΟΥ ΜΕΣΑ

Link to comment
Share on other sites

2 στοπερ, φορ και αν υπαρχει ορεξη φερνεις τερμα και δεξι φουλ μπακ. 

Κερασακι Βιτινιο για σπασιμο στον Αλ Αφουζο που εγινε τσιρακι του χοντρου.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον από Ομόνοια κ ΑΠΟΕΛ για Ανσαριφάρντ. Μπορούν να αντέξουν κ οι 2 το συμβόλαιο του.

Link to comment
Share on other sites

Σε τριαδα μπροστά, Αραουχο, Λιβάι ή Τσούμπερ θα πλαισιώσουν Καβανι-Μέρτενς? 

Δεκτή και η απάντηση Μανταλος από τους μερακλήδες και πατουσακηδες του φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Ετυχε να είμαι στο αυτοκίνητο σήμερα κι έβαλα να ακούσω κιοφτε.

Τα μασαγε για μπροστά. "Πολύ καλός ο Λιβαι σαν φορ, θα κάνουν σύσκεψη για τον επιθετικό" και λοιπές πιπες.

Μιζέρια.

Link to comment
Share on other sites

O Σωτηρίου της Λουντογκόρετς που είχε συζητηθεί εδώ, κλείνει στην Ιαπωνία, 2Μ θα πάρει η Λουντογκόρετς κοντά στα 3Μ ο παίκτης, λογικά για τριετές συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χρόνια λέω, πως είτε δώσει, είτε δε δώσει λεφτά για παίκτες, πάντα θα κάνει εκείνη τη μοιραία μαλακία που θα του γαμήσει τη σεζόν. 

Φέτος Νο1 υποψήφια μαλακία που θα του γαμήσει τη χρονιά είναι η πιθανότητα να μην πάρει φορ ή να πάρει από τα πανέρια. 

Η ομάδα είναι τρομερά δυσκοίλια στο γκολ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, agelos said:

Ετυχε να είμαι στο αυτοκίνητο σήμερα κι έβαλα να ακούσω κιοφτε.

Τα μασαγε για μπροστά. "Πολύ καλός ο Λιβαι σαν φορ, θα κάνουν σύσκεψη για τον επιθετικό" και λοιπές πιπες.

Μιζέρια.

Το ειχα γραψει πριν απο 2-3 μερες. Αν παει με 3-5-2 και αποφασισει να εχει τον Λιβαι σε θεση φορ, τοτε κανενα προβλημα αρκει να φερει δυναμιτη δεξι φουλ μπακ. Το θεμα ειναι να ξεκαθαρισει ο Αλμειδα (αν δεν το εχει ηδη κανει) ποιο συστημα προτιμαει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Κάθε χρόνια λέω, πως είτε δώσει, είτε δε δώσει λεφτά για παίκτες, πάντα θα κάνει εκείνη τη μοιραία μαλακία που θα του γαμήσει τη σεζόν. 

Φέτος Νο1 υποψήφια μαλακία που θα του γαμήσει τη χρονιά είναι η πιθανότητα να μην πάρει φορ ή να πάρει από τα πανέρια. 

Η ομάδα είναι τρομερά δυσκοίλια στο γκολ. 

Μιλάς τη γλώσσα της αλήθειας. Έτσι χαραμίζεται και ο mr assist Πέτρος 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×