Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

"Κάποια προβλήματα με το FFP φαίνεται οτι βρέθηκε τρόπος  να ξεπεραστούν κι έτσι λύνονται τα χέρια του Δημήτρη Μελισσανίδη στη προσπάθεια που κάνει να φέρει ένα μεγάλο όνομα στην ομάδα που χτίζει για την 'Αγιά Σοφιά', με τον Έντισον Καβάνι ν' αποτελεί διακαή πόθο του"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Καβανι είναι γκρανκασα, τον Χααλαντ εντοπισε με σκαουτινγκ φετΟ ο Τίγρης αλλά ας οψεται.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τραγικό ενώ γνωρίζουμε τις τεράστιες τρύπες που έχουμε εδώ και ένα εξάμηνο, να βρισκόμαστε 25 μέρες πριν την έναρξη του πρωταθλήματος και να μην έχουν κλείσει όλες.

Το δεύτερο στόπερ και ο επιθετικός έπρεπε να είναι ήδη εδώ.

Εγω θα πήγαινα και για τρίτο στόπερ κι ίσως ένα ακόμα χαφ.

Τελειώνετε.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Είναι τραγικό ενώ γνωρίζουμε τις τεράστιες τρύπες που έχουμε εδώ και ένα εξάμηνο, να βρισκόμαστε 25 μέρες πριν την έναρξη του πρωταθλήματος και να μην έχουν κλείσει όλες.

Το δεύτερο στόπερ και ο επιθετικός έπρεπε να είναι ήδη εδώ.

Εγω θα πήγαινα και για τρίτο στόπερ κι ίσως ένα ακόμα χαφ.

Τελειώνετε.

Αφού δεν βγαίνουμε ρε Άγγελε, δεν διαβάζεις το τοπικιο έσοδα έξοδα;Έχουμε κι εκεινο το ffp πάνω από το κεφάλι μας.Που να πας με έσοδα 1227 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Είναι τραγικό ενώ γνωρίζουμε τις τεράστιες τρύπες που έχουμε εδώ και ένα εξάμηνο, να βρισκόμαστε 25 μέρες πριν την έναρξη του πρωταθλήματος και να μην έχουν κλείσει όλες.

Το δεύτερο στόπερ και ο επιθετικός έπρεπε να είναι ήδη εδώ.

Εγω θα πήγαινα και για τρίτο στόπερ κι ίσως ένα ακόμα χαφ.

Τελειώνετε.

Σε 20 αρχιζει κ οποιον κ να παρεις βαρια θα μπορεσει να προπονηθει γ 2 βδομαδες με την ομαδα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, agelos said:

Είναι τραγικό ενώ γνωρίζουμε τις τεράστιες τρύπες που έχουμε εδώ και ένα εξάμηνο, να βρισκόμαστε 25 μέρες πριν την έναρξη του πρωταθλήματος και να μην έχουν κλείσει όλες.

Το δεύτερο στόπερ και ο επιθετικός έπρεπε να είναι ήδη εδώ.

Εγω θα πήγαινα και για τρίτο στόπερ κι ίσως ένα ακόμα χαφ.

Τελειώνετε.

1 τρύπα καταλαβαινει ο Μελισσανιδης, και αν δεν έχει έρθει ο Καβανι μέχρι 20 Αυγούστου, πάει να πει ότι του την κλείνουν κάθε βράδυ του γεμιστάνα.

Αντε ξύπνα ρε Μελ

Link to comment
Share on other sites

Ο Αγγελίδης έβαλε στη λίστα με τους διάσημους ΑΕΚτζήδες τον Μαλούμα?

Link to comment
Share on other sites

Από Αγιασοφιά σήμερα συνεργείο κατέβασε τον Θωμά Μαύρο και δύο ώρες αργότερα drone κατέγραψε αυτό, εγώ απλά το παραθέτω σε περίπτωση που κατέβει πάλι

image.thumb.png.1f0511cc3604912675b7b0e089960899.png

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Με την καμία. Αρχηγός είναι ρε εκεί 

Ενα χρονο δανεικο τον θεμε αν δεν γουσταρει στην μελαγχολικη Ρωσια;

Link to comment
Share on other sites

Μπουκοφσκι, ο tmavro του ΚΜ 😂

Σε λίγο θα μας γράφει και για αεροσυνοδους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ αυτό που γράφουμε εδώ μέσα για Καβανι μου θυμίζει έναν που έγραφε κάθε μέρα στο 365 το καλοκαίρι του 2010 "φέτος θα παρουμε πρωτάθλημα, διαδώστε το παντου", και είχε βρει πολλούς μιμητές που έγραφαν το ίδιο.

Δεν πήγε και πολύ καλά.

Πότε πέρασαν τόσα χρόνια ρε γμτ;

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Man Of Faith said:

Στο μεταξύ αυτό που γράφουμε εδώ μέσα για Καβανι μου θυμίζει έναν που έγραφε κάθε μέρα στο 365 το καλοκαίρι του 2010 "φέτος θα παρουμε πρωτάθλημα, διαδώστε το παντου", και είχε βρει πολλούς μιμητές που έγραφαν το ίδιο.

Δεν πήγε και πολύ καλά.

Πότε πέρασαν τόσα χρόνια ρε γμτ;

Γιατί ο @The Magician δεν είχε ξεσκιστεί να γράφει ΠΡΩ ΤΑ ΘΛΗ ΜΑ το καλοκαίρι του 16 και πήραμε τα παπάρια μας?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Geologos said:

Γιατί ο @The Magician δεν είχε ξεσκιστεί να γράφει ΠΡΩ ΤΑ ΘΛΗ ΜΑ το καλοκαίρι του 16 και πήραμε τα παπάρια μας?

Είχε πίστη στον Τιμουρ

Link to comment
Share on other sites

Ο T-REX ήταν εκείνος ο ηρωικός οπαδός που διεδιδε τα περί πρωταθλήματος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Geologos said:

Γιατί ο @The Magician δεν είχε ξεσκιστεί να γράφει ΠΡΩ ΤΑ ΘΛΗ ΜΑ το καλοκαίρι του 16 και πήραμε τα παπάρια μας?

Ακομα κι αυτο το πηρε ο Λουπος στην "Ω" με χρονοκαθυστερηση.

Τεσπα. Δινω τοπο στην οργη.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, CHⓇIS said:

Και στον ζουζουνιδη. Μην ξεχνιομαστε.... 

Χωρις τα 20 του Μαρινου δεν θα εμπαινες φετ0 στο Σαν Μαμες και θα εβριζες το Μητσοτακη μαζι με το φιλο σου το Σταυρο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×