Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Recommended Posts

23 minutes ago, baRon21 said:

Λιθοβολισμός @Bukowski?

Φίλε ο @Bukowski το πάλεψε σαν σκυλί. Κίνησε θεούς και δαίμονες. Άλλαξε τη μεταγραφική ατζέντα του Παναγιωτη. Έστειλε 3 φορές στο εξωτερικό τον Κουχαρσκι. Μέχρι και ο Τίγρης ανοιγοκλείσε το συρτάρι του 3 φορές!

Τι άλλο να κάνει?

Για πιο λιθοβολισμό μιλάμε?

Είναι βάρβαρος ο λιθοβολισμός. 

Προτείνω Πίσα με πούπουλα.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Man Of Faith said:

Σίγουρα πάντως όχι ο Μιλογεβιτς ο Γιαννικης και ο Οφρυδοπουλος 

Καλά άχρηστοι ήταν αλλά το ίδιο άχρηστοι ήταν και αυτοί που έπαιζαν. Αλλιώς θα έδειχναν κάτι, έστω σαν αναλαμπή. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Γιατί βιάζεστε?

Σε 1,2,3 θα διαβάσουμε ότι "δεν χρειαζόμαστε μεταγραφές για να νικήσουμε Λαμία, Βόλο."

Πάντως σίγουρα δε χρειαζόμαστε προπονητή για να νικήσουμε Λαμία και Βόλο, έτσι μάθαμε πρόσφατα. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Πάντως σίγουρα δε χρειαζόμαστε προπονητή για να νικήσουμε Λαμία και Βόλο, έτσι μάθαμε πρόσφατα. 

Says who?

Το μόνο σίγουρο είναι ότι πέρσι ούτε παίκτες είχαμε ούτε προπονητή.

Φέτος που οι ανταγωνιστές μας έχουν μαύρα χάλια κι ενώ γνωρίζουμε τις αδυναμίες μας κάνα 8μηνο, 2 εβδομάδες πριν την έναρξη των υποχρεώσεων έχουμε βασικά κι άλυτα προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πέφτει φράγκο, δεν έρχεται παίχτης. 

Όποιος πλήρωσε παίρνει παίχτες ακόμα και χωρίς Ευρώπες ή αν ανέβηκε κατηγορία. 

Δεν ξέρω τι λογική ακολουθεί. Ακατανόητη σίγουρα.

Πάντως το να βαφτίζουν το παράλογο σαν κανονικότητα έχει κουράσει και πλέον είναι εξοργιστικο. Όλοι απ τον οργανισμό ΑΕΚ. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Says who?

Το μόνο σίγουρο είναι ότι πέρσι ούτε παίκτες είχαμε ούτε προπονητή.

Φέτος που οι ανταγωνιστές μας έχουν μαύρα χάλια κι ενώ γνωρίζουμε τις αδυναμίες μας κάνα 8μηνο, 2 εβδομάδες πριν την έναρξη των υποχρεώσεων έχουμε βασικά κι άλυτα προβλήματα.

Δεν έχει όμως μεγάλη πλάκα αυτό με τους ανταγωνιστές; Πραγματικά συμβαίνει και αποκλείεται να είναι σύμπτωση, όλοι πάμε από το κακό στο χειρότερο και δε φαίνεται φως στον ορίζοντα. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, agelos said:

Says who?

Το μόνο σίγουρο είναι ότι πέρσι ούτε παίκτες είχαμε ούτε προπονητή.

Φέτος που οι ανταγωνιστές μας έχουν μαύρα χάλια κι ενώ γνωρίζουμε τις αδυναμίες μας κάνα 8μηνο, 2 εβδομάδες πριν την έναρξη των υποχρεώσεων έχουμε βασικά κι άλυτα προβλήματα.

Οχι ρε κάνε υπομονή τι λες, αγορασε διαρκειας και βλεπουμε.

Εδω σου φτιάξαμε παλάτι, θες και παίκτες;

Αχαριστε. 

Μου ερχεται να πάω να ρίξω το αεροπλανο στα γραφεία στο Μαρούσι μα τον χριστο και την παναγια.Προχθές τα ειδα απο ψηλα και με επιασε εμετος.

Ο ανθρωπος εχει παρει 10+ εκατομμύρια ΖΕΣΤΑ και εχει δωσει μονο 1 στην χοφενχαιμ και κατι ψιλα σε θελτα για τον πινεδα και κατι αλλα για τον Γιονσον και τον Βιντα σαν μπονους υπογραφής, τα οποία θα δωσει και σε βάθος χρονου.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, The Magician said:

τέλη Αυγούστου είσαι να μασάς και να φτύνεις και μαζέψουν άρον άρον ότι έχει ξεμείνει στα ράφια

ε, μη χαλάς τώρα κι εσύ το αφήγημα με κατιμάδες και απογαμίδια...

είπαμε, 31 Αυγούστου είναι η χρυσή ευκαιρία για μουντιαλικούς υπερπαιχταράδες που τώρα ακούνε ΑΕΚ και κλείνουν το τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Εμπλοκή Ελληνοπόντιου μεγιστάνα στη μεταγραφή του Αλέξη στη Μαρσέιγ !

365: 

'' Ο Αλέξις Σάντσες δεν ξέρει ακόμη που θα αγωνίζεται την επόμενη σεζόν
Ο Αλέξις Σάντσες είναι ο βασικός στόχος των διοικούντων την Μαρσέιγ, προκειμένου να ενισχύσουν την γραμμή κρούσης της γαλλικής ομάδας.

Ο Χιλιανός επιθετικός αναμένεται να αποτελέσει παρελθόν για την Ιντερ και σύμφωνα με δημοσιεύματα του γαλλικού Τύπου, ο μάνατζερ του τα έχει βρει με την διοίκηση της Μαρσέιγ.

Ομως, υπάρχει το «αγκάθι» με την απαίτηση των «νερατζούρι» για τα 4,5 εκατομμύρια ευρώ, που αφορούν στον τελευταίο χρόνο του συμβολαίου του.

Ο μάνατζερ του Σάντσες έχει συμφωνήσει για τριετές συμβόλαιο του πελάτη του, με ετήσιες απολαβές τρία εκατομμύρια ευρώ.

Από την πλευρά του, ο 33χρονος δηλώνει πως ακόμη δεν υπάρχει κάτι βέβαιο, όπως επανέλαβε μιλώντας στο «Sky Sport Italia», δημοσιογράφος του οποίου, τον «έπιασε» έξω από ένα εστιατόριο στο Μιλάνο:

«Εάν ήλθε η ώρα να πούμε αντίο; Δεν το έχω αποφασίσει ακόμη, πρέπει να τον ρωτήσεις (σ.σ. τον Φελίτσεβιτς). Είμαι ήρεμος. Πόσο κοντά είμαι στο να φύγω από την Ίντερ κι εάν θέλω ακόμη διακρίσεις; Πάντα θέλω να κερδίζω, ένα λιοντάρι είναι έτσι, πάντα περιμένω κάτι παραπάνω και είμαι χαρούμενος. Δεν έχω αποφασίσει ακόμη. Εάν θέλω να πω κάτι στους οπαδούς της Ίντερ; Όχι ακόμη, είναι νωρίς». ''

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μην τους ακουτε σας λέω. Δεν έχουν ιδέα. Δεν ξέρουν τι να γράψουν. Χαμενα τα έχουν οι αρδ. Δείτε άρθρα τους τον τελευταίο μήνα. Όλο ιστορίες από τον πατο τους και εικασίες κάνουν 

Ο Λιακόπουλος είπε από Δευτέρα εξελίξεις. Μην περιμενετε τίποτα μέσα σε αυτή την εβδομάδα. Ουτε το ΣΚ

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Hades said:

τωρα που ο ζελας εφαγε κουκουνα, να κλεψουμε Βιτινιο ? 

Δεν τον θέλει ο Γιοβάνοβιτς αλλά τώρα μετά την κουκουνα μάλλον θα αλλάξει γνώμη

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα ελληνικά μέσα γράφουν ότι ο Καβάνι έκλεισε Μπόκα με βάση ένα fake twitter προφίλ κάποιου αργεντινού που παριστάνει τον Romano. ok κλαίω. Πολεμάνε @Bukowski, κλείνουν και τον τάφο τους.

Link to comment
Share on other sites

Οι οπαδοί της Μποκα κάνουν τουιτερικη εκστρατεία μόνοι τους εδώ και 10 μέρες για να φέρουν τον Καβανι στην ομάδα τους. Ίσως τον πείσουν με ριτουιτ. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Οι οπαδοί της Μποκα κάνουν τουιτερικη εκστρατεία μόνοι τους εδώ και 10 μέρες για να φέρουν τον Καβανι στην ομάδα τους. Ίσως τον πείσουν με ριτουιτ. 

Ποιος ξεκίνησε την εκστρατεία; Ο #bukowksi_bocajuniors ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×