Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, baRon21 said:

Σορρυ που σου θιξαμε την Τουρκια ε, στα σκαλοπατια του Αλι Σαμι Γεν μεγαλωσες να υποθεσω?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, agelos said:

Φίλε μου, αυτά που έγιναν από κάτι @gybe21

στο οακα, σε ματς με 4κ κόσμο, θα φαντάζουν ονειρικά για τους υπεύθυνους της κατάντια μας, μπροστά σε όσα θα συμβούν στην opap arena.

πιστευω δε θα γινει τιποτα. το πολυ να πεσουν τιποτα ψιλες μεταξυ αυτων που υποστηριζουν μανταλο με αυτους που τον βριζουν. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amarillonegro said:

Σορρυ που σου θιξαμε την Τουρκια ε, στα σκαλοπατια του Αλι Σαμι Γεν μεγαλωσες να υποθεσω?

Δεν μου έθιξες τιποτα, τα εισαγωγικά και καλα για να πω ότι μιλάω για το τουρκικό πρωτάθλημα.

Απλώς δεν γίνεται να χρησιμοποιείς μειωτικά το συγκεκριμένο πρωτάθλημα όταν είναι πόλος έλξης για τέτοιους παίκτες, ενώ εσυ προσωπικά έχει ταβάνι τον Βιντα τον Βρσαλικο και τον Σιντιμπε.

Ισως και να υπερέβαλα λίγο με τον Βιντα και τον Γιονσον, τίμιοι παίκτες και πολύ καλοί, απλα έχω εδώ έναν γαύρο που μου έχει πρήξει τα παπαρια παλι σήμερα με τον Χαμες. Βρρρρραζει το αίμα.

Βαζω Χατζισαφι και Μάνταλο στην θέση τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bad_habiT said:

Δάσκαλε δώσε μας λίγο από το φως σου για τον Γάλλο 

Ή είναι τελείως ανέτοιμος, πράγμα που δεν το πιστεύω. 

Ή τον έφαγαν οι Τζαβέλες. Αυτό ερμηνεύω όταν λένε "δυσκολεύεται να προσαρμοστεί στα αποδυτήρια με το σύνολο" 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No11 said:

Έκλεισε ο Χαμες...

Ορθανοιχτος ο δρόμος για CR7...

Όρμα Κονέ!!!

Αυτό πήγα να γράψω.

Τα έχει κάνει πλακάκια με τον Μέντες καιρό τώρα, έφερε κολλητό Μαρσέλο με υποδοχή 25.000 ατομα, φέρνει και τον Χαμες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kostas21 said:

ε ναι εχουμε Μανταλο εμεις που υπαρχει κ παιζει ουσιαστικη μπαλα. Που δε μπορει να κανει σουτ ουτε αν του βαλεις αυτοματο συστημα στα παπουτσια.

Βασικά έχεις Πινέδα εκεί που όλοι αναγνωρίζουν την αξία του....και που σου βγάζει γεμάτα ενενήνταλεπτα σκοράροντας ανελλιπώς....Θα μπορείς με την απόκτηση του Ελιανσον να έχεις και Τσουμπερ εκεί που θα του ταιριάζει γάντι η συγκεκριμένη θέση από ότι σαν winger.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήμουν Ευάγγελος, την ημέρα των εγκαινίων της Αγιασοφιας θα έκλεινα κανέναν cr7 και live παρουσίαση την ίδια ώρα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Παααα ρε πούστη, χάνουμε Θυμιανη και την ιδια μέρα οι άλλοι παίρνουν τον Χαμες.

Κανενα ελεος

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hades said:

Αν ήμουν Ευάγγελος, την ημέρα των εγκαινίων της Αγιασοφιας θα έκλεινα κανέναν cr7 και live παρουσίαση την ίδια ώρα. 

 

Και ΤΑΑ. 

Link to comment
Share on other sites

Καρμίρη γέρο σκέψου να έλεγε πιο νωρίς τη λέξη μαμά ο χοντρός πώς θα σε γλενταγε..... Ο άλλος φέρνει τούρτες.... Και εμείς παρακαλάμε για τα στοιχειώδη

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Δεν μου έθιξες τιποτα, τα εισαγωγικά και καλα για να πω ότι μιλάω για το τουρκικό πρωτάθλημα.

Απλώς δεν γίνεται να χρησιμοποιείς μειωτικά το συγκεκριμένο πρωτάθλημα όταν είναι πόλος έλξης για τέτοιους παίκτες.

Ειναι πολος ελξης επειδη ριχνουν χρημα, εχουν εκλογες για προεδρους και οι προεδροι ταζουν παικτες για να βγουν, τεσπα για διαφορους λογους φερνουν ονοματα, ακομα και μικροτερες ομαδες απο τους 4 μεγαλους. Αυτο ειναι μια συγκεκριμενη νοοτροπια και αυτο ανεφερα, οτι προτιμουν παικτες κραχτες. Δεν ειπα οτι ειναι νεκροταφειο παλαιμαχων. Απλα ανεφερες 2 απο τις πιο πετυχημενες μεταγραφες φετος, δεν το θεωρησα πολυ ευστοχο παραδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, baRon21 said:

Επίσης πέρα από το κεφτές, να θεσπιστεί και το ανθοπώλης για τον ΚΚ?

 

Kai tostadiko sandwichadiko diathrouse ston Xolargo kapote prin to anthopolio. Tyri, bacon, ntomata, rossikh.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, agelos said:

Φίλε μου, αυτά που έγιναν από κάτι @gybe21

στο οακα, σε ματς με 4κ κόσμο, θα φαντάζουν ονειρικά για τους υπεύθυνους της κατάντια μας, μπροστά σε όσα θα συμβούν στην opap arena.

Δηλώνω αθώος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

οχι ρε, πηραν Μαρσελο τι να κανουν τον TAA 

Κι οι δυο μαζί να κάνουν μισό τάκλιν. 

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε τελικά με τις χαραμάδες; Με εντολή Μελ(λ)ισσανίδη τις έκλεισαν; Κακομοίρη γέρο μόνο για καμιά ατάκα είσαι και βόλτες στην παραλία με το φίλο σου τον Μπεο...ουστ

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MITSAKLAS said:

Κι οι δυο μαζί να κάνουν μισό τάκλιν. 

αν θελεις τακλιν και τουρμπο, να παρεις τον Μπακακη.

ο TAA θα σου βγαλει τη 50αρα μπαλια στον Φαν Φεερτ παρτο το γκολ. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Κώστας ο Μακεδος έκανε ακριβώς την καμπάνια που έπρεπε να κάνει ο υπερεχων παραγοντικά λόγω εισόδου στο γήπεδο.

Όχι 25 χιλιάδες κειας, κόσμο θα έδιωχνε απ τα γραφεία έτσι και κουβάλαγε στον αεκτζη Μαρσελο και Χαμες. 

Δεν είναι ποδοσφαιρικό το ζήτημα, είναι θέμα στάτους, φασαρίας παγκοσμίως, χουλιαμα στα σοσιαλ, επικοινωνιακού και πάει λέγοντας.

Ακόμα κι εδώ με το σταγονόμετρο ρε συ Τίγρη...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×