Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Εγώ πάντως έγραψα θέλουμε παίκτη που να μπορεί να παίξει και δεξιά και μπροστά. Και βρέθηκε παίκτης ελευθερος που παίζει έτσι σε καλή ηλικία και αμέσως μετά από μια χρονιά με τόσα γκολ/ασιστ. Τέτοιους παίκτες αξίζει να σκάσεις και 3-4 μύρια αγορά, να τον πάρουν και να σπρώξουν τον Αμραμπατ. 

3 από Κολομβιανο-Τσουμπερ-Γκαρσια-Αραούχο να αν παίζουν μαζί με σωστό προπονητή θα πηγαίνουν πολύ καλά, και στα ματς που είναι και οι 4 θα μπαίνουν και τα καρούλι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Παλι μπουκωσε η Ωρα .....Πονσε θελατε μονακια? Παρτε τωρα τα μεζεα του 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο Κολομβιανος μου φαινεται λιγο ταγαρος, αλλα συμφωνω πως αξιζει να τον φερεις γτ ισως βγει Μπλανκο. Βεβαια παιζει να βγει και Καπετανος αλλα τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάφερα να δω στιγμιότυπα του Κολομβιανού. Αυτό που φαίνεται είναι ένα παιδί νταμαρι με καλό κεφάλι. Με ανησυχεί που δεν βλέπω στιγμιότυπα με την ταχύτητα του στο χώρο, τριπλές στους αντιπάλους, σουτ εκτός περιοχης κλπ. Υπάρχει περίπτωση να είναι τεφαρικι αλλά μπορεί και να είναι ο Κολομβιανος Γιακουμακης. Εγώ πάντως για βασικό με ένα μυριο συμβόλαιο δεν θα τον έφερνα με αυτά τα πολύ λίγα που βλέπω. Στη θέση του Ανσαριφανρτ ναι με την προυποθεση και να φέρουν άλλο ένα επιθετικό θα σύμφωνουσα 

Link to comment
Share on other sites

Αν συνεχίσει να χτυπάει τα στημένα ο Πετράκης ο Εστουπινάν θα γίνει.. Κρισάντους. Η μισή του δύναμη είναι στον αέρα, στα κόρνερ στα φάουλ, στις σέντρες. Μετά θα λέμε κοίτα τι ταγάρι πληρώνουμε. Και ο Πετράκης θα.... αλλάζει για να πετύχει η ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Στο 0 είμαστε ακόμα

Το θέρος θα είναι μακρύ...και σκληρό..

Link to comment
Share on other sites

Φορ περιοχής είναι. Θέλει σερβίρισμα. Πρίγιοβιτς θα έλεγα ή πιο παλιά Δημητριάδης. Σημασία έχει να σκοράρει. Αν έχεις ομάδα δείχνει να το κατέχει. Κουβέντα να γίνεται. Πάντως συνολικά θα πρέπει να έχουμε 3 φορ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φανταστείτε τώρα να βγαίνεις από τα αριστερά η μπάλα στον Τσούμπερ στην byline και να χει επιλογή να δώσει πασα στο overlap του αριστερού μπακ, τον Ούχο να περιμένει στο ύψος της περιοχής, τον Κολομβιανός μέσα να περιμένει και τον Γκαρσια να χώνεται μέσα δεύτερη επιλογή. 

 

Link to comment
Share on other sites

Παντως θελουμε οπωσδηποτε έναν ψηλο φορ καλο στο ψηλο παιχνίδι. Ακόμα και Πεκχαρτ.

Οκ αν δεν έχεις τα λεφτα να φέρεις Χασαν ας πουμε, αλλα πρέπει να φέρεις κάτι.

Επισης κανεναν σοβαρό στοπερ-νταμάρι να βοηθάει με κεφαλιές και πίσω και μπροστά.Τουλαχιστον ο ένας από τους 2 βασικους να είναι τετοιος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με βάλατε να τον δω στο γιουτιούμπι

φορ περιοχής που σκοράρει με κεφάλι , με τα πόδια, με τον κώλο με τα αυτιά, χωρίς να κοντρολάρει, να το σκεφτεί, να το αποφασίσει και χωρίς τα πάρε βάλε του Βασιλομπίλαρου

Ότι πρεπει για τις ασιστ στο γάμο του καραγκιόζη  του αRχηγού

Επίσης, γεμίζει περιοχή, τον αισθάνονται οι αντίπαλοι

Θα έχεις την πιθανότητα και ενος γκολ στο 90+ μέσα στην αναμπουμπούλα

Από μένα είναι ναι 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Araujo21 said:

Παλι μπουκωσε η Ωρα .....Πονσε θελατε μονακια? Παρτε τωρα τα μεζεα του 

Του Πόνσε ήταν μάλλον ευσεβείς πόθοι παρά πιθανότητα ( έστω μικρή)

Στα 25 κανένας φιλόδοξος ποδοσφαιριστής δεν θα άφηνε την Primera για τη Λίγδα.

Ίσως για το προμο μέσω Τσου.Λου στους γάυρους αλλά μέχρι εκεί.

Ο Κολομβιανός μου θύμισε Μιχάλη Κωνσταντίνου. Ταυρι ψιλοαμπαλο αλλά επικίνδυνο που ταλαιπωρεί αμυντικούς. Μια χαρά σαν επιλογή για φορ ως ελεύθερος.

Του κάνεις 3ετες με 3 μύρια. Τόσα θα έδινες ΜΟΝΟ στην ομάδα για να πάρεις φορ που έχει συμβόλαιο λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα παρει παίκτη φορ με μυριο ενώ ο Αραουχο παιρνει λιγότερα. Ξεχάστε το

Link to comment
Share on other sites

Τα ποσά που γράφονται στο τουιτερ, αν είναι αληθινά, για τον συγκεκριμένο, δεν πλησιάζονται απ την ΑΕΚ του διαχειριστή. Βέβαια σιγά-σιγά ξεκινώντας απ τον Πόνσε, θα φτάσουμε σύντομα κ σε κάποιον στα κυβικά μας.

Link to comment
Share on other sites

Στα ουγκ φόρουμ και σε σάιτ γράφουν ότι η ΑΕΚ έχει κάνει κίνηση για Κρέσπο και δεν θέλουν να τον δουν στα κιτρινόμαυρα.

Θα συμφωνήσω μαζί τους. Ουτε εγω το θέλω με την τιγρέ φανέλλα

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Στα ουγκ φόρουμ και σε σάιτ γράφουν ότι η ΑΕΚ έχει κάνει κίνηση για Κρέσπο και δεν θέλουν να τον δουν στα κιτρινόμαυρα.

Θα συμφωνήσω μαζί τους. Ουτε εγω το θέλω με την τιγρέ φανέλλα

Φερτε τον για διδυμο με Βρανιες, να μη μενει αντερο απο τα γελια με τις ζεμπεκιές τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τεράστιος Εθναρχης, λαγός για να κλείσει ο Κρεσπο στον ποακ με περισσότερα λεφτά 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Araujo21 said:

Στα ουγκ φόρουμ και σε σάιτ γράφουν ότι η ΑΕΚ έχει κάνει κίνηση για Κρέσπο και δεν θέλουν να τον δουν στα κιτρινόμαυρα.

Θα συμφωνήσω μαζί τους. Ουτε εγω το θέλω με την τιγρέ φανέλλα

Μλκς του Ραπτόπουλου lol. Στην Κύπρο ακούγεται ότι θα έρθει να κλείσει ο Κρέσπο αν δε τα βρει με τους Β.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΡΕΣΠΟ: Η πιο... τολμηρή μεταγραφή - APOELGROUP.COM Εκεί πάνω είναι μόνο για α κ ου κ ουγκ.... για τπτ άλλο. Γι αυτό κ κανένας τους αρδ δεν έκανε ποτέ καριέρα κάτω απ την Κατερίνη. Μέχρι τα όρια του βασιλείου των ορκ αντέχει το.... ρεπορτάζ τους.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Araujo21 said:

Στα ουγκ φόρουμ και σε σάιτ γράφουν ότι η ΑΕΚ έχει κάνει κίνηση για Κρέσπο και δεν θέλουν να τον δουν στα κιτρινόμαυρα.

Θα συμφωνήσω μαζί τους. Ουτε εγω το θέλω με την τιγρέ φανέλλα

Μακρυά Εννοειται 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όχιιιι.

Να έρθει. Και πίσω του να παίζει σε gifακι από οθονη το γκολ στο κύπελλο που ήταν μόνο 25 μέτρα οφσάιντ.

 

Αι στο διάλο.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×