Jump to content

Φανέλα 2022-23


George_D
 Share

Πώς σας φαίνονται νέες εμφανίσεις;   

54 members have voted

  1. 1. Πώς σας φαίνονται οι νέες εμφανίσεις;

    • Σούπερ
    • Καλές
    • Μέτριες
    • Κάτω του μετρίου
    • Χάλια


Recommended Posts

Μακάρι του χρόνου το πρόβλημα μας να είναι η φανέλα, αλλά δεν...

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορεί να έχει γίνει αυτό 

Απλά δε μπορεί.

Η λέξη μπουρδέλο δεν αποτυπώνει την κατάσταση.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gybe21 said:

Δε μπορεί να έχει γίνει αυτό 

Απλά δε μπορεί.

Η λέξη μπουρδέλο δεν αποτυπώνει την κατάσταση.

Πραγματικα ειναι τοσο κακη φανελα που δε γινεται να το πιστεψεις.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gybe21 said:

Δε μπορεί να έχει γίνει αυτό 

Απλά δε μπορεί.

Η λέξη μπουρδέλο δεν αποτυπώνει την κατάσταση.

Μπορεί και να μην έχει γίνει, και όλος ο ντόρος να είναι από μια φωτογραφία που έβγαλαν κάποιοι δημοσιογράφοι σε ένα μέσο. Μακάρι δηλαδή. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gybe21 said:

Δε μπορεί να έχει γίνει αυτό 

Απλά δε μπορεί.

Η λέξη μπουρδέλο δεν αποτυπώνει την κατάσταση.

Τέτοιες φανέλες μόνο σε ρδέλα 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kapetane21 said:

Τέτοιες φανέλες μόνο σε ρδέλα 

Ναι το έχω γράψει πιο πάνω, κάτι χοντρές γριές πουτανες τα φοράνε αυτά για να είναι σέξι

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι αυτή την ώρα δεν έχω δει σε κάποιο site μας να έχει ασχοληθεί με το θέμα.Υποθετω κρατάνε στάση αναμονής του τυπου "ότι αποφασίσει ο Μελισσανίδης θα είναι το σωστο".

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Aussie said:

Να βγει το ονομα του υπευθυνου που επελεξε την συγκεκριμενη φανελα παρακαλω. Δε γινεται να βριζουμε γενικα και αοριστα. Ευχαριστω.

11.jpg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Magician said:

11.jpg

Από συνέντευξη στον Σινανογλου στο Εθνοσπορ δεν είναι αυτή η φωτο, κάπου αρχές 00s;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσουν γιατί αποτυπώνει τέλεια πόσο ψηλά έχει την ΑΕΚ σε σχέση με τον εαυτό του!

Link to comment
Share on other sites

Επιλέγει κάποιος ? 

 

Η έρχεται η Nike και λέει ..

 

Παιδιά αυτό κάναμε για φέτος , take it .bye 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Επιλέγει κάποιος ? 

 

Η έρχεται η Nike και λέει ..

 

Παιδιά αυτό κάναμε για φέτος , take it .bye 

Δεν γίνεται να μη ρωτάνε ρε . Ασε που όλα αυτά είναι default τίποτα δεν κάνουν . Όπως και η φετινή πχ είναι απλά αυτό με στάμπες 

https://www.unisportstore.se/fotbollsutrustning/nike-matchtroja-df-striped-division-iv-gulsvartvit/213141/?dfw=10164&feed=21884&utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=surfaces se&utm_content=organic google shopping&gclid=Cj0KCQjwpv2TBhDoARIsALBnVnnpDfkQD-wPjbBXl04ABKUMqlyTiIm-WSQhX5H2ViTLWkle8jQuxE0aAuU8EALw_wcB#/

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κ επιλέγει. Αυτός που ο πολύς ο κόσμος αποκαλεί με καμάρι τίγρη κ τους λέει πάρτε κ μια φανέλα με την μούρη μου να γουστάρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται αυτο το πραγμα πρεπει να εχει πεσει μεγαλη μπλόφα… δεν γινεται να υπαρχει επετειακή φωτο με την πρώτη ενδεκαδα στην αγια σοφια και να ειναι με αυτην την φανελα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά εμένα ποτέ δεν με ενδιέφεραν οι φανέλες, ούτε η καπέλι με πείραζε επειδή είναι ανύπαρκτη εταιρεία και γενικά είμαι της άποψης ότι τα σοβαρά brands δεν αλλάζουν σχέδιο κάθε χρόνο παρά μόνο λεπτομέρειες και 2ες/3ες εμφανίσεις (δείτε τις μεγάλες ομάδες στην Ευρώπη). Όμως έχω μείνει πραγματικά έκπληκτος με αυτό που έγινε φέτος και δυστυχώς είναι αποτέλεσμα της αμετροέπειας, της ματαιοδοξίας και της λόξας του μεγάλου να τον αποκαλούν τίγρη. Προφανώς οι εταιρείες ένδυσης έχουν κάποια templates και διαλέγει η κάθε ομάδα. Δεν είναι τυχαίο αλλά ούτε και απόφαση κάποιου ουρανοκατέβατου ότι την χρονιά που μάλλον μπαίνεις σε νέο γήπεδο, θα μπεις με τιγρέ.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν την λάνσαρες από φέτος. Τσίρκο ομάδα με τιγρέ εμφάνιση. Τρομερό μάρκετινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Στάνταρ δε βγάζουν το νέο σχέδιο τώρα γιατί θα πέσουν ακόμη χειρότερα μπινελίκια. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billy21 said:

φανελα αεκ.jpg

Φαντάζεστε να μην είχε γίνει leak και απλά να σου έσκαγε στο σπίτι αυτή η φάρσα ;

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic
  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×