Jump to content

Φανέλα 2022-23


Πώς σας φαίνονται νέες εμφανίσεις;   

54 members have voted

  1. 1. Πώς σας φαίνονται οι νέες εμφανίσεις;

    • Σούπερ
    • Καλές
    • Μέτριες
    • Κάτω του μετρίου
    • Χάλια


Recommended Posts

Μ αρέσει αυτή του Τσουμπερ και η τιγρε του πάει του παιχταρά του Αραουχο.Οκ δεν είναι και η καλύτερη αλλά ελπίζω να φερει γούρι και μυαλά στον εθνάρχη και αν πάρουμε τίτλους θα είναι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Εννοείς αυτό είναι το σωστο μας χρώμα για κάθε χρονο;

Για μένα το κίτρινο της ΑΕΚ πρέπει να είναι αυτό, golden yellow

( η φανελα του 18 ήταν με αυτη την απόχρωση)

Το κίτρινο της καπέλι αν θυμάσαι ήταν ακόμα πιο ανοικτό, χειρότερο δλδ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στα μανίκια του τσουμπερ τι έχει? Εμένα δεν μου αρέσει γιατί παραπέμπει στον σκατογερο κ όχι στην ΑΕΚ. Ας είχε την αγιασοφια πάνω τον Καζαντζίδη δεν ξέρω αλλά όχι τίγρη. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gybe21 said:

Για μένα το κίτρινο της ΑΕΚ πρέπει να είναι αυτό, golden yellow

( η φανελα του 18 ήταν με αυτη την απόχρωση)

Το κίτρινο της καπέλι αν θυμάσαι ήταν ακόμα πιο ανοικτό, χειρότερο δλδ.

Αυτή είναι η απόχρωση που έμαθα την ομάδα και γι αυτό το λόγο μου φαινόταν η πιο σωστή απόχρωση.

28-4-1985-aek-aris-3-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Αυτή είναι η απόχρωση που έμαθα την ομάδα και γι αυτό το λόγο μου φαινόταν η πιο σωστή απόχρωση.

28-4-1985-aek-aris-3-1.jpg

Α μπράβο ,στη νοητή ρίγα που κάνει η πιο σκούρα απόχρωση .

Link to comment
Share on other sites

Κιτρινο, μαυρο, κοκκινο, μπλε, λευκο. Πολλα τα 5 χρωματα για μια μικρη επιφανεια φανελας. Καντε καποιος φωτοσοπ τον χορηγο σε μαυρο-κιτρινο και βγαλτε το εθνοσημο να δειτε πως βελτιωνεται. Το οποιο εθνοσημο δεν εχω καταλαβει που χρησιμευει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

image.png.a512b723ae250c18f10153cd5d104579.png

Απο το βιντεακι της ΠΑΕ, ουτε την ιδια αποχρωση κιτρινου στην ιδια εμφανιση δεν εχουμε. Προχειροτητες εντελως.

image.png.0b4da011168c44ed728eea0708e82888.png

Και εδω φαινεται το χρωμα της ομαδας σε αντιθεση με το χρωμα που χρησιμοποιειται. Οπως ειπε και ο gybe21.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τραγικα τα χρωματα που διαλεγουν, ΟΚ το σχεδιο ηταν ετοιμο απο την Nike, αλλα το χρωμα ειναι απιστευτα κακη επιλογη. Δεν μπορω να καταλαβω ποιος ο λογος να κατεφευγουν σε τετοια φωσφοριζε συνεχως...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Brom21 said:

image.png.a512b723ae250c18f10153cd5d104579.png

Απο το βιντεακι της ΠΑΕ, ουτε την ιδια αποχρωση κιτρινου στην ιδια εμφανιση δεν εχουμε. Προχειροτητες εντελως.

image.png.0b4da011168c44ed728eea0708e82888.png

Και εδω φαινεται το χρωμα της ομαδας σε αντιθεση με το χρωμα που χρησιμοποιειται. Οπως ειπε και ο gybe21.

Αυτά τα λέγανε για την καπελι θυμάμαι ή κάνω λαθος;

Link to comment
Share on other sites

Το ότι βάλανε εντωμεταξυ τον Μάνταλο μας λέει κάτι για το το γίνεται σε αυτό το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ;

Αυτος δηλαδη δήθεν θελει να φύγει και συναίνεσε σε φωτο με την εμφανιση; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Το ότι βάλανε εντωμεταξυ τον Μάνταλο μας λέει κάτι για το το γίνεται σε αυτό το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ;

Αυτος δηλαδη δήθεν θελει να φύγει και συναίνεσε σε φωτο με την εμφανιση; 

Προφανως η φωτογραφιση εχει γινει καιρο πριν. Ωστοσο στην ΑΕΚ τοσες μερες μετα δεν κουνιεται τιποτα και κανεις, οποτε ενισχυεται η πεποιθηση μου πως ο Μελισσανιδης θα το παιξει "Τρακης" και δεν θα ασχοληθει καθολου με ΑΕΚ. Ετσι θα παει η σεζον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Προφανως η φωτογραφιση εχει γινει καιρο πριν. Ωστοσο στην ΑΕΚ τοσες μερες μετα δεν κουνιεται τιποτα και κανεις, οποτε ενισχυεται η πεποιθηση μου πως ο Μελισσανιδης θα το παιξει "Τρακης" και δεν θα ασχοληθει καθολου με ΑΕΚ. Ετσι θα παει η σεζον.

Ρε συ σοβαρά τώρα, δεν μπορούσαν να βγάλουν μια φωτο με κάποιον άλλον αφού υποτιθεται ότι αυτος είναι στον αέρα; 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×