Jump to content

Φανέλα 2022-23


George_D
 Share

Πώς σας φαίνονται νέες εμφανίσεις;   

54 members have voted

  1. 1. Πώς σας φαίνονται οι νέες εμφανίσεις;

    • Σούπερ
    • Καλές
    • Μέτριες
    • Κάτω του μετρίου
    • Χάλια


Recommended Posts

2 hours ago, JOSS said:

Λίγο μαλακια να μην βάζουμε τον έναν μαύρο και αθλητή  που έχουμε στην ομάδα . Γνώμη μου .  Προφανως αντί Μάνταλου 

Όχι μόνο για το χρώμα, αλλά και για το κορμί. Όταν πουλάμε φανέλα μωρη ΠΑΕ, βάζουμε να τη φοράνε οι γυμνασμένοι, να βλέπω εγώ από τον καναπέ μου με την κοιλαρα μου και να σκέφτομαι ότι με την φανέλα της ΑΕΚ θα δείχνω φέτες και θα αγοράσω. Για αυτό βαζεις στο προμο αντί για μανταλο βαζεις Βρανιες η Λιβαι η και Χατζισαφι (Αμραμπατ σορι μαν αλλά δεν θέλω να βάλω την φανέλα και να φαίνομαι κοντος).

Ποιος Μανταλος τώρα, μοιάζει σαν ξέμπαρκα γυφτάκι σε πανηγύρι του Σωτήρος σε παραθαλάσσιο κωλοχώρι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Όχι μόνο για το χρώμα, αλλά και για το κορμί. Όταν πουλάμε φανέλα μωρη ΠΑΕ, βάζουμε να τη φοράνε οι γυμνασμένοι, να βλέπω εγώ από τον καναπέ μου με την κοιλαρα μου και να σκέφτομαι ότι με την φανέλα της ΑΕΚ θα δείχνω φέτες και θα αγοράσω. Για αυτό βαζεις στο προμο αντί για μανταλο βαζεις Βρανιες η Λιβαι η και Χατζισαφι (Αμραμπατ σορι μαν αλλά δεν θέλω να βάλω την φανέλα και να φαίνομαι κοντος).

Ποιος Μανταλος τώρα, μοιάζει σαν ξέμπαρκα γυφτάκι σε πανηγύρι του Σωτήρος σε παραθαλάσσιο κωλοχώρι.

Ε μα ναι. Καλά το άλλο το απίστευτο, έχουμε τον τερματοφύλακα μας χωρίς γάντια σε φωτογράφιση και βίντεο, δεν παίζει να έχει ξαναγίνει. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Duck_Season said:

 Η τιγρικη είναι για ποδηλασία,  

Μπα, μαζεύει έντομα το κίτρινο, μακριά. Πρέπει να είσαι μαζόχας ή ο πρώτος στο Tour de France για να το φορέσεις.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, SpiRos said:

Μπα, μαζεύει έντομα το κίτρινο, μακριά. Πρέπει να είσαι μαζόχας ή ο πρώτος στο Tour de France για να το φορέσεις.

Για να βαρας μπεναλντι δεν κάνει πάντως 

 General speaking, οι ποδηλάτες στην Ελλάδα φοράνε χειρότερες 

Link to comment
Share on other sites

Την έλαβα σήμερα. Την παρηγγειλα με το σκεπτικό ότι είναι πρώτη του νέου γηπέδου και δεν με ένοιαζε ότι και αν ήταν. Την έδειξα σε περίπου 10 άτομα όχι ΑΕΚτζηδες όλοι. Μοιρασμένες οι απόψεις, οι μισοί έλεγαν γαμαει οι άλλοι χάλια. Εμένα δεν με τρέλανε αλλά από κοντά δεν είναι όσο χάλια φαίνεται. Και το χρωμα οκ είναι. Ποιότητα καλή. Με χαλάει το Εθνοσημο και ο χορηγός να πω την αλήθεια. Άκυρη τοποθέτηση χρώματα κλπ 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Skepastos said:

Την έλαβα σήμερα. Την παρηγγειλα με το σκεπτικό ότι είναι πρώτη του νέου γηπέδου και δεν με ένοιαζε ότι και αν ήταν. Την έδειξα σε περίπου 10 άτομα σήμερα, όχι ΑΕΚτζηδες όλοι. Μοιρασμένες οι απόψεις, οι μισοί έλεγαν γαμαει οι άλλοι χάλια. Εμένα δεν με τρέλανε αλλά από κοντά δεν είναι όσο χάλια φαίνεται. Και το χρωμα οκ είναι. Ποιότητα καλή. Με χαλάει το Εθνοσημο και ο χορηγός να πω την αλήθεια. Άκυρη τοποθέτηση χρώματα κλπ 

Δεν με χαλάει και τόσο σαν σχέδιο από μόνο του , με ενοχλη η παπατζα περί αποκλειστικής και καλά.

Κάνε μια ρετρό και ναι πες αποκλειστική και ας είναι σκέτη τελείως 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δεν με χαλάει και τόσο σαν σχέδιο από μόνο του , με ενοχλη η παπατζα περί αποκλειστικής και καλά.

Κάνε μια ρετρό και ναι πες αποκλειστική και ας είναι σκέτη τελείως 

Ε καλά αυτά τα γελοία είναι ασχολίαστα 

Link to comment
Share on other sites

Η τιγρέ φανέλα είναι από αυτές που φοράνε σε κάτι μασατζίδικα στη Φυλής, περιμένεις να βγει η τσατσά να στην δώσει....Η κίτρινη μέτρια λόγω μανικιών, η πορφυρή αξιοπρεπής...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το νο1 προβλημα σε ολες, ακομα και στην τιγρε, ειναι ο χορηγος.

Υποτιθεται οτι εχει και τα μεσα εκει περα τοσα χρονια, τοσο δυσκολο ειναι να συμφωνησει να κανουν ενα χρωμα σαν αυτο που εχει βαλει πχ ο  Βουλγαρης?

Link to comment
Share on other sites

Πιο παλιά το είχαν κάνει με τον χορηγό. Είχαν μάυρα τα γράμματα. 

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σήμερα να παραγγείλω την βυσσινί φανέλα και έγραφε ότι εξαντλήθηκε... πότε πρόλαβε αφού χθες δεν ήταν καν διαθέσιμη στο e shop... τραχανάδες παντού στην ΠΑΕ

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα παίζουν δύο πράγματα .

Είναι κατσαπλιάδες στο τμήμα Μάρκετινγκ.

Δίνει πιο πολλά λεφτά αν δεν αλλάξεις χρώμα.

Η και τα δύο ?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, 1989 generation said:

Η τιγρέ φανέλα είναι από αυτές που φοράνε σε κάτι μασατζίδικα στη Φυλής, περιμένεις να βγει η τσατσά να στην δώσει....Η κίτρινη μέτρια λόγω μανικιών, η πορφυρή αξιοπρεπής...

Δίνουν φανέλες σε αυτά τα ευαγή ιδρύματα? Πας δίνεις τον αγώνα σου και αφού τελειώσεις αλλάζεις φανέλες με την πουτάνα?

Link to comment
Share on other sites

Τη διαφημίζουν τα intersport, δεν είδα να έχει κάποια τιμή, λογικα 70-80🤡

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις κλόουν δε ξέρει τι είναι το ΚΜ, αλλά ό,τι συζητήσουμε εδώ, λίγο αργότερα μαγικά τους κατεβαίνει ως σκέψη. 

Πόσο 🤡 

Link to comment
Share on other sites

Τα λογότυπα των χορηγών πλήρως προσαρμοσμένα στις φανέλες των 2 ομάδων του τελικού.  Μάλιστα το ίδιο έχουν κάνει κ στις φανέλες των τερματοφυλάκων.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic
3 minutes ago, billy21 said:

Τα λογότυπα των χορηγών πλήρως προσαρμοσμένα στις φανέλες των 2 ομάδων του τελικού.  Μάλιστα το ίδιο έχουν κάνει κ στις φανέλες των τερματοφυλάκων.

Ειναι απλό. Δεν είναι πειναλες για να κάνουν τα χατίρια της κάθε εταιρείας, ο ένας βοηθάει τον άλλο. Εμείς που έχουμε ανάγκη τα ξεροκομματα του οπαπ, θα τον κάνουμε και κόκκινο τατου στο μέτωπο άμα το ζητήσει. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εδώ αντί για την Nike κάνουμε ντηλ με τον Ηλία τον Αρμοδωρο μωρε τι ψάχνουμε 

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά "Ηλίας Αρμοδωρος" θα μπορούσε να είναι το όνομα κάποιου ποδοσφαιρικό Π κ Ο. Από τις πιο καλτ μορφές της ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rayo Vallecano 21 said:

Άσχετο, αλλά "Ηλίας Αρμοδωρος" θα μπορούσε να είναι το όνομα κάποιου ποδοσφαιρικό Π κ Ο. Από τις πιο καλτ μορφές της ΑΕΚ. 

Σίγουρα δεν έχει υπάρξει?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι λέει, επιστρέφουν τις τιγρε πίσω αυτοί που έκαναν τυφλή παραγγελία??🤣

Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2022 at 11:14 PM, Skepastos said:

Την έλαβα σήμερα. Την παρηγγειλα με το σκεπτικό ότι είναι πρώτη του νέου γηπέδου και δεν με ένοιαζε ότι και αν ήταν. Την έδειξα σε περίπου 10 άτομα όχι ΑΕΚτζηδες όλοι. Μοιρασμένες οι απόψεις, οι μισοί έλεγαν γαμαει οι άλλοι χάλια. Εμένα δεν με τρέλανε αλλά από κοντά δεν είναι όσο χάλια φαίνεται. Και το χρωμα οκ είναι. Ποιότητα καλή. Με χαλάει το Εθνοσημο και ο χορηγός να πω την αλήθεια. Άκυρη τοποθέτηση χρώματα κλπ 

Την είδα και εγώ από κοντά  και πιστεύω ότι είναι πιο καλτ από ότι δείχνει και πίστη στο  πνεύμα "Μελισσανιδης, Καζαντζίδης ατσαλένιος αετος" Από μένα είναι" Ναι ". Να την πάρετε.  Αν ήμασταν σοβαρός οργανισμός και ταντιζομασταν με τους Μανταλους και όχι με την κοσμοτε θα έπρεπε να γίνει προσαναμα μαζί με αυτους που την εμπνεύστηκαν και την επέλεξαν . Αλλα δεν το έχουμε... Σε αντίθεση με σένα δεν θα την πάρω γιατί προσπαθώ να ξεχάσω το 24/7 της γραφικότητας του τσιπη . Μόνο μια πουά θα με  σήκωνε από τους καναπέδες 

Κατά τα άλλα,  μήπως βιάστηκες λίγο με την 1η του νέου γηπέδου?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×