Jump to content

Φανέλα 2022-23


Πώς σας φαίνονται νέες εμφανίσεις;   

54 members have voted

  1. 1. Πώς σας φαίνονται οι νέες εμφανίσεις;

    • Σούπερ
    • Καλές
    • Μέτριες
    • Κάτω του μετρίου
    • Χάλια


Recommended Posts

Just now, mporat said:

Άλλη μια φορά επιβεβαιωνεται ότι ο Κλεφτακης είναι ο κανόνας κι όχι η εξαίρεση. 

Καλα μην κοιτας εδω μεσα που πεφτει αναθεμα, ο Μελισσανιδης γενικα αποτελει το enfant gâté της ΑΕΚτζηδικης κοινωνιας.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Καλα μην κοιτας εδω μεσα που πεφτει αναθεμα, ο Μελισσανιδης γενικα αποτελει το enfant gâté της ΑΕΚτζηδικης κοινωνιας.

 

Picsart_22-07-14_23-35-25-740.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, JOSS said:

Για κάποιο λόγο η Βενετσια έχει γενικά φανελαρες από την Κάπα (επίσης πολύ ΑΕΚ)

Ιταλική εταιρεία αδερφέ. Χωρίς δεσμεύσεις, συμβόλαια κλπ…Αποκλειστικές φανελες. Το ίδιο κάνει και η Μακρον

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν θυμαμαι αν το εχει πει καποιος αλλος, αλλα τωρα χαζευα το Μπραουνσβαιγκ-Χερτα και ανακαλυψα οτι η Μπραουνσβαιγκ εχει κλεψει το "αποκλειστικο" μας σχεδιο.

Screenshot_85.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Aussie said:

Δεν θυμαμαι αν το εχει πει καποιος αλλος, αλλα τωρα χαζευα το Μπραουνσβαιγκ-Χερτα 

Καλός μαλάκας και του λόγου σου. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

https://www.gazzetta.gr/football/superleague/2156527/aek-me-syllektiki-fanela-stin-premiera-tis-stin-opap-arena-kontra-ston
 

Μάλιστα, από την επόμένη του αγώνα η συλλεκτική αυτή εμφάνιση θα είναι διαθέσιμη τόσο στην μπουτίκ όσο και στο e-shop της ομάδας για να μπορούν να την προμηθευτούν οι φίλαθλοι που το επιθυμούν.
 
Τραγικο για όσους πήραν/πήραμε χωρίς να την δούμε καν πάντως 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kapetane21 said:

Βγάλτε την μπορντό φανέλα για αγορά στο e shop ρε κερατάδες 

Αυτό περιμένω κι εγώ, έχω βάλει ειδοποίηση. Θα είναι φουλ ερασιτέχνες αν δεν βγάλουν. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SpiRos said:

Αυτό περιμένω κι εγώ, έχω βάλει ειδοποίηση. Θα είναι φουλ ερασιτέχνες αν δεν βγάλουν. 

Φουλ μαλάκες θα είναι. Η μοναδική φανέλα που λέει φέτος κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αν πάρει κανένας σας χαμπάρι ότι ξαναήρθαν οι τρίτες οι μπορντό (εξαντλήθηκαν) ας το σφυρίξει κ εδώ! Ούτε τα εισιτήρια δεν φεύγουν τόσο γρήγορα!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rossi said:

Αν πάρει κανένας σας χαμπάρι ότι ξαναήρθαν οι τρίτες οι μπορντό (εξαντλήθηκαν) ας το σφυρίξει κ εδώ! Ούτε τα εισιτήρια δεν φεύγουν τόσο γρήγορα!

Η μπορντό τώρα φαίνεται διαθέσιμη, για ρίξε μια ματιά.

https://shop.aekfc.gr/products/aek-3h-episimi-emfanisi-2022-23?variant=42158765965465

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×