Jump to content

Φανέλα 2022-23


Πώς σας φαίνονται νέες εμφανίσεις;   

54 members have voted

  1. 1. Πώς σας φαίνονται οι νέες εμφανίσεις;

    • Σούπερ
    • Καλές
    • Μέτριες
    • Κάτω του μετρίου
    • Χάλια


Recommended Posts

33 minutes ago, Duck_Season said:

Κατά τα άλλα,  μήπως βιάστηκες λίγο με την 1η του νέου γηπέδου?

Εν γνώσει μου δέχτηκα το πολύ μεγάλο ενδεχόμενο του να πετάξω 70€ στα σκουπίδια. Δεν είμαι συλλέκτης εμφανίσεων. Στην προκειμένη περίπτωση όμως, θα ήθελα να έχω κάτι που να ταυτίζεται με την είσοδο στο γήπεδο, το οποίο αυτή τη στιγμή είναι το σημαντικότερο πράγμα που με κρατά "κοντά" στο κλαμπ. Σε αυτή τη λογική θα αγοράσω όσες "πρώτες" φανέλες εισόδου στο γήπεδο βγουν. Γιατί για μένα η φανέλα της ΑΕΚ δεν ταυτίζεται με κανένα Μελισσανίδη όσο κακόγουστη και αν είναι, αλλά ταυτίζεται με στιγμές. Την πρώτη που πήγα στο γήπεδο ακόμα και αν ήταν μαϊμού απο ένα μαγαζί με αθλητικά στην Ομόνοια, πρωταθληματικές, κυπέλλων, του Νικολαϊδη που ποδοσφαιρικά ήταν ίνδαλμα, απο την πορεία με τις 6 ισοπαλίες του Τσ.Λ.....Αλλοι πάνε διακοπές και αγοράζουν μαγνητάκια, εγώ αγοράζω φανέλες, η καλύτερα στιγμές. Τώρα αν πέσαμε στην κέντα της κακογουστιάς, θα το πιω το πικρό ποτήρι μέχρι τέλους

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Skepastos said:

Εν γνώσει μου δέχτηκα το πολύ μεγάλο ενδεχόμενο του να πετάξω 70€ στα σκουπίδια. Δεν είμαι συλλέκτης εμφανίσεων. Στην προκειμένη περίπτωση όμως, θα ήθελα να έχω κάτι που να ταυτίζεται με την είσοδο στο γήπεδο, το οποίο αυτή τη στιγμή είναι το σημαντικότερο πράγμα που με κρατά "κοντά" στο κλαμπ. Σε αυτή τη λογική θα αγοράσω όσες "πρώτες" φανέλες εισόδου στο γήπεδο βγουν. Γιατί για μένα η φανέλα της ΑΕΚ δεν ταυτίζεται με κανένα Μελισσανίδη όσο κακόγουστη και αν είναι, αλλά ταυτίζεται με στιγμές. Την πρώτη που πήγα στο γήπεδο ακόμα και αν ήταν μαϊμού απο ένα μαγαζί με αθλητικά στην Ομόνοια, πρωταθληματικές, κυπέλλων, του Νικολαϊδη που ποδοσφαιρικά ήταν ίνδαλμα, απο την πορεία με τις 6 ισοπαλίες του Τσ.Λ.....Αλλοι πάνε διακοπές και αγοράζουν μαγνητάκια, εγώ αγοράζω φανέλες, η καλύτερα στιγμές. Τώρα αν πέσαμε στην κέντα της κακογουστιάς, θα το πιω το πικρό ποτήρι μέχρι τέλους

Τέτοια να ακούει το αφεντικό να του φΚιάνεις τη μέρα.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εμένα πάντως μου αρέσουν οι εμφανίσεις. 

Και γενικά οι εμφανίσεις της ΑΕΚ μου αρέσουν διαχρονικά εκτός από την πυτζάμα του 2006-07. 

Βρε και εμένα μου αρέσουν αλλά δεν μπαίνω στη διαδικασία να αγοράζω κάθε χρόνο αυτό λέω. Εχω πχ απο γυναικείο βόλλευ κάποιες που μου άρεσαν και αγόρασα για ενίσχυση, είχα ποδηλασίας κλπ κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Νονός said:

Τέτοια να ακούει το αφεντικό να του φΚιάνεις τη μέρα.

:lol:

Κάτι κοροιδάρες σαν και του λόγου μας περιμένει νονούλη μου αλήθεια είναι αυτό. Είμαστε και ευκολόπιστοι σαν φάρα, με την παραμικρή αχτίδα φωτός πέφτουμε με τα μούτρα....Την αγάπη μας εκμεταλλεύεται 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

 η φανελα με την οποια αγαπησα την ΑΕΚ. 

Ζητα θα λεω και θα κλαιω.

AEK-85-86.jpg

 

 

vasilopoulos-%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE

 

 

απο εκει και περα και με ριγες δεν εχω καθολου θεμα αν ειναι καλο σχεδιο (επι Μακη και την χρονια του πρωταθληματος)

aek_9.jpg

0230ffc8c13567a64d25f2a1ab52e809.jpg

 

επισης αυτη μου αρεσε αρκετα επι Θεμη (βεβαια ειναι χωρςι τον χορηγο εδω που την χαλαγε)

17-10-2004-iraklis-aek-1-2.jpg

 

 

 

ΚΑΙ ΟΚ, δεν μιλαμε για τα ΕΠΗ

95961.jpg

aek-basic-shirts-1993-1995.jpg

images?q=tbn:ANd9GcSujJpsZ1pwZqFqSQYU7ex

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nikos said:

επισης αυτη μου αρεσε αρκετα επι Θεμη (βεβαια ειναι χωρςι τον χορηγο εδω που την χαλαγε)

  17-10-2004-iraklis-aek-1-2.jpg

1 2 στο καυτατζογλειο στα τελευταια λεπτα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω την 11αδα που έβαλε ο @nikos με τις φανέλες της πρωταθληματικές του 2017-2018 και είμαι να αυτοκτονήσω με νυχοκόπτη...

Πώς πήρε εκείνη η ομάδα πρωτάθλημα ρε ΄σεις;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Βλέπω την 11αδα που έβαλε ο @nikos με τις φανέλες της πρωταθληματικές του 2017-2018 και είμαι να αυτοκτονήσω με νυχοκόπτη...

Πώς πήρε εκείνη η ομάδα πρωτάθλημα ρε ΄σεις;

Ελειπε γ 6 μηνες ο πετρος κ ειχες προπονητη που εκανε τους παικτες να γυαλιζει το ματι τους

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CHⓇIS said:

Ελειπε γ 6 μηνες ο πετρος κ ειχες προπονητη που εκανε τους παικτες να γυαλιζει το ματι τους

Γι αυτό έκτοτε τα αντίθετα, γιατί η ΑΕΚ δεν είναι Μποταφόγκο. Είναι πουτανάκι πέμπτο.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MITSAKLAS said:

Βλέπω την 11αδα που έβαλε ο @nikos με τις φανέλες της πρωταθληματικές του 2017-2018 και είμαι να αυτοκτονήσω με νυχοκόπτη...

Πώς πήρε εκείνη η ομάδα πρωτάθλημα ρε ΄σεις;

Λείπουν Αραουχο, Χριστοδουλοπουλος, Γκαλο, Μπαρκας

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Giorgos said:

Έχω χρόνια να αγοράσω φανέλα, αλλά δεν μπορείς να την πάρεις χωρίς χορηγό??? Θυμάμαι ότι μπορούσες.

Δυστυχώς όχι, εδώ και πολλά χρόνια. Και κάπου λογικό βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, CHⓇIS said:

1 2 στο καυτατζογλειο στα τελευταια λεπτα

Ήμουνα μέσα και ήμουν σίγουρος ότι είναι οφσάιντ. Ήταν μια γριά στο δοκάρι και κάλυπτε που δεν φαινόταν.  3.10 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, JOSS said:

Ήμουνα μέσα και ήμουν σίγουρος ότι είναι οφσάιντ. Ήταν μια γριά στο δοκάρι και κάλυπτε που δεν φαινόταν.  3.10 

 

Κ γω μεσα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και την επόμενη χρονιά δεν νικήσαμε 1-2 εκεί μέσα? 

Θυμάμαι να είμαι στο Καυτατζόγλειο με φίλο στην κερκίδα των γριών και να νικάμε 1-2, αλλά θυμάμαι στο πέταλο να χουμε δικούς μας και να χουν ωραία ατμόσφαιρα, ενώ από το βιντεακι δεν φαίνεται να χει τόσο κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Geologos said:
4 hours ago, Geologos said:

Και την επόμενη χρονιά δεν νικήσαμε 1-2 εκεί μέσα? 

Θυμάμαι να είμαι στο Καυτατζόγλειο με φίλο στην κερκίδα των γριών και να νικάμε 1-2, αλλά θυμάμαι στο πέταλο να χουμε δικούς μας και να χουν ωραία ατμόσφαιρα, ενώ από το βιντεακι δεν φαίνεται να χει τόσο κόσμο.

 

Την επόμενη είχαμε χάσει 4-0 ενώ μας βάλανε μέσα κάπου στο 20' κι ενώ το σκορ ήταν ήδη 2-0, μετά από μανούρες.

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε σε αυτο το 1-2 που ποσταρατε μέσα ήμουνα. Στις Γριες ημανε μαζι με εναν φιλο συνοπαδο και 10 νοματαιους τριγύρω σε όλη τη θύρα, λογικα οι μισοι και βάλε κρυφοι δικοί μας.

Αλλα θα έπαιρνα όρκο ότι στο πέταλο ήταν οι δικια μας εξεδρα και ειχαμε καλό λαό και ωραία εξεδρα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Geologos said:

Ε τοτε σε αυτο το 1-2 που ποσταρατε μέσα ήμουνα. Στις Γριες ημανε μαζι με εναν φιλο συνοπαδο και 10 νοματαιους τριγύρω σε όλη τη θύρα, λογικα οι μισοι και βάλε κρυφοι δικοί μας.

Αλλα θα έπαιρνα όρκο ότι στο πέταλο ήταν οι δικια μας εξεδρα και ειχαμε καλό λαό και ωραία εξεδρα.

Ναι εκείνο ήταν τότε.

Ίσως να είχε πέσει λίγο ο ρυθμός της εξέδρας επειδή είχε προηγηθεί ο Ηρακλής (με ανάποδο ψαλίδι;) και τους το γυρίσαμε στο 90'.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×