Jump to content

Φανέλα 2022-23


George_D
 Share

Πώς σας φαίνονται νέες εμφανίσεις;   

54 members have voted

  1. 1. Πώς σας φαίνονται οι νέες εμφανίσεις;

    • Σούπερ
    • Καλές
    • Μέτριες
    • Κάτω του μετρίου
    • Χάλια


Recommended Posts

8 minutes ago, mporat said:

Για να πούμε και κάτι διαφορετικό, οι πιο πολλοί το παίζετε ότι θέλετε νεωτερισμούς και απομάκρυνση από τα παλιακά, αλλά κάθε νέο σχέδιο φανέλας το απορρίπτετε και το χλευάζετε. Όλοι θέλετε κίτρινη φανέλα με μαύρο σορτσάκι που φορούσε ο Σαββίδης όταν έκανε τις κωλοτουμπες. Ξέρει τι ομάδα διοικεί ο Μελισσανιδης, δεν είναι χαζός. 

Δεν ισχύει. Καπέλι με ρίγα διαγώνια και μισή μισή αλά γιουβεντους είχε καλή αποδοχή.  Αλλά τέλος πάντων η ΑΕΚ πρέπει να βρει τη φανέλα της. Μετά τα 90s που δεν μπορουσε να μπει ο αετος για εμενα καμια φανελα δεν εχει γινει σημα κατατεθεν της ΑΕΚ. Πρεπει να βρεθει κι αυτό. Και η τιγρέ ζεβρέ και λοιπα δεν ειναι προς αυτην την κατευθυνση. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mporat said:

Ε ναι, ο, τι πειράζει τη μνήμη και το μια ιστορία από την πόλη είναι αστείο. 

Θέμα γούστου είναι καθαρα. Δεν υπαρχει σταθερο σχέδιο ιστορικά έτσι κι αλλιώς.

 

Και με βουλες να έβγαζαν εξίσου γελοιες θα μου φαινοταν και όχι λόγω παράδοσης.   Και της Ντορντμουντ γελοίες τις θεωρω εγώ.

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mporat said:

Ε ναι, ο, τι πειράζει τη μνήμη και το μια ιστορία από την πόλη είναι αστείο. 

Τι σχέση έχει η ιστορία από την πόλη με μια μπλούζα για τζοκινγκ.  Να σου θυμίσω ότι οι Γερμανοί φορούν πουλόβερ με ξεκαλτσωτα σανδάλια και μαγιό με σανδάλια και λευκές κάλτσες 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, mporat said:

Να και μια παρόμοια που έβαλε η Ντόρτμουντ, αλλά σε Puma. Δεν νομιζω να είναι τόσο τραγική όσο την παρουσιάζετε. 

bvb-portrait_0004_puma_bvb_home_jersey-2.jpg

Ξεκιναμε απο τα βασικα. Εχει προσαρμοσει τα χρωματα του χορηγου, σε αυτα της ομαδας

188790613_1024px-11_logo_svg.thumb.png.c8a0ca3b1ee78746f5556728a4642f9d.png

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σκατόγερε πήρες απόφαση να τα αποτελειώσεις όλα δεν σταματάς πουθενά. 

Επόμενο βήμα άγαλμα με το σαπιοχαμόγελο που έχει έξω από την Μέλ Arena 

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να την κάνουν αναποδα τα χρώματα μαύρη με κιτρινες λεπτομέρειες να παραπέμπει σε κεραυνούς νέος Θορ έρχεται Μαρβελ Γιουνιβερς Ντισνευ πλας δεν τα σκέφτηκε καλά ο κύριος Καραμούζας.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψε κι ο φίλος πιο πάνω, η επικοινωνιακη διαχείριση είναι και πάλι τραγική.

"επετειακή, λίγα κομμάτια"... Γραφικότητες.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Όπως έγραψε κι ο φίλος πιο πάνω, η επικοινωνιακη διαχείριση είναι και πάλι τραγική.

"επετειακή, λίγα κομμάτια"... Γραφικότητες.

 

Είναι η επικοινωνιακή διαχείριση ενός αγράμματου, 70χρονου παππού

Όπως το ίδιο πρόβλημα υπάρχει και στην αισθητική (όπως λχ το να βγάζεις φωτογραφία τον Κριχόβιακ με φόντο στον Σεραφείδη) και την νοοτροπία που είναι τέρμα δημοσιοϋπαλληλική.

Όταν σε διοικούν δεινόσαυροι θα βρωμάς ναφθαλίνη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duck_Season said:

Τι σχέση έχει η ιστορία από την πόλη με μια μπλούζα για τζοκινγκ.  Να σου θυμίσω ότι οι Γερμανοί φορούν πουλόβερ με ξεκαλτσωτα σανδάλια και μαγιό με σανδάλια και λευκές κάλτσες 

Βασικά είχατε όλοι την ίδια άποψη και είπα να το παίξω λίγο δικηγόρος του διαβόλου στο ημίχρονο της ματσαρας που βλέπαμε. Άποψη δεν έχω, ας κάνει ομάδα κι ας φοράει το κόκκινο βρακι της Μπριζίτ Μπαρντό. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mporat said:

Βασικά είχατε όλοι την ίδια άποψη και είπα να το παίξω λίγο δικηγόρος του διαβόλου στο ημίχρονο της ματσαρας που βλέπαμε. Άποψη δεν έχω, ας κάνει ομάδα κι ας φοράει το κόκκινο βρακι της Μπριζίτ Μπαρντό. 

257982.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η προηγούμενη ηταν η αγαπημένη μου. Με τον δικέφαλο αλλά η κιτρινη.

Όπως και να έχει και στις φανέλες άλλος τίγρης τοτε, άλλος τώρα.

Μονο την σεζον του πρωταθληματος (17/18) μου άρεσε η φανέλα εμένα (ριγέ, αλλα προσωπικά δεν έχω θέμα).

Link to comment
Share on other sites

Για τρίτη δεν με χαλούσε, για πρώτη και ειδικά αυτή την χρονιά είναι απαράδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Για να έχουμε εικόνα πάντως και με βάσει όσα ξέρουμε μιλάμε για κάτι τέτοιο 
 

 

aek2022.png

Link to comment
Share on other sites

 Όπως και να το κάνουμε, από το template που χρησιμοποιεί η Καλαμάτα και η Καιρατ Αλματι στο template που χρησιμοποιουν Φράιμπουργκ, Σπόρτινγκ και Μπέρμιγχαμ είναι μια κάποια πρόοδος, σε μερικά χρόνια θα φτάσουμε να έχουμε και καινούργια σχέδια, όχι της περασμένης χρονιάς όπως είναι αυτά. H Nike ούτως ή άλλως έχει συγκεκριμένες 7-8 ομάδες για τις οποίες φτιάχνει original σχέδια, οι υπόλοιπες παίρνουν από τον κατάλογο με κάποιες προσαρμογές. Αλλά το θέμα είναι γιατί πειραματίζονται καθε χρόνο με ρίγες και περίεργα σχέδια, τόσο δύσκολο είναι να επιλέξουν μια όμορφη κίτρινη φανέλα με μαύρες λεπτομέρειες? Θες το περίεργο σχέδιο? Βαλ'το 3η-4η εμφάνιση, δεν είναι δυνατόν να μπαίνεις σε καινούργιο γήπεδο μετά από τόσα χρόνια με αυτές τις εμφανίσεις, γελάει ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, JOSS said:

Για να έχουμε εικόνα πάντως και με βάσει όσα ξέρουμε μιλάμε για κάτι τέτοιο 
 

 

aek2022.png

Αριστούργημα

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • George_D pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×