Jump to content

Recommended Posts

39 minutes ago, Janjanin said:

Δέκα μέρες μετά την οn camera ατάκα "έχουμε ομάδα με 2 παίχτες για κάθε θέση", θέλω να σε δω τι μαγικά θα κάνεις τώρα που λείπει ο Δανός.

Σιμανσκι έχει. Δεν μασάει

Link to comment
Share on other sites

Έχεις αρχίσει και χαμπαριάζεις τι γίνεται στην σουπερ λιγδα. Τουλάχιστον το δουλεύεις στο μυαλό σου.

Λείπει ο Δανός και παίζεις με DM τον Πινέδα που τον εμπιστεύεσαι και με το υψηλό work rate καλύπτει τη θέση.

Απλά πρέπει να ξεπεράσεις την συνήθη γκαντεμιά της ΑΕΚ...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να τον προστατευσουμε τον  κόουτς ως ομάδα. Η ομάδα είναι καλύτερη από τους 9 βαθμούς που έχει. Έχει φάει 2 πέναλτι και το γκολ της ζωής του Ντέλετιτς σε 5 ματς, παίζοντας με 3 στους 4 περσινους άθλιους αμυντικους. Αυτό δείχνει πρώτα από όλα πολλή δουλειά και σωστή δουλειά.

Πρέπει να του βρούμε χρονο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως κερδισες σημερα και εξασφαλισες την Αγια Σοφια.

2 γκολ μακρια ημασταν απο Μανολο Χιμενεθ ή πριγκιπα πανω στο λευκό άλογο.

Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε, σε στηρίζουμε. Και καλό θα είναι να το καταλάβουν όλοι στην ΠΑΕ αλλά οι σουβλακοφάγοι. Γάμα τους Ματίας.

Link to comment
Share on other sites

«Προχθές μετά το ντέρμπι πήγα για ψώνια και ήρθε ένας τύπος και μου λέει «εσύ πρέπει να είσαι τρελός γιατί άλλαξες τέσσερις παίκτες ενώ χάναμε 2-1». Η σκέψη αυτού του ανθρώπου ήταν αρνητική. Εγώ σκέφτομαι διαφορετικά. Όταν χάνουμε πρέπει να κερδίσουμε οπότε έπρεπε να πάρουμε ρίσκο. Αν ήθελα να μείνω στην Αθήνα γιατί είναι ωραία πόλη, θα έβαζα τρεις αμυντικογενείς. Εγώ όμως θέλω να κερδίσω και αυτή είναι η κεντρική ιδέα την οποία ακολουθώ. Δεν είμαι κανένας… τρελός να θέλω να παίζω μόνο επίθεση, όμως όταν χάνουμε αυτό που πρέπει να κάνω είναι να βοηθήσω την ομάδα για να ανατρέψει τα εις βάρος της δεδομένα και να κερδίσει».

💦💦💦💦💦

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Δειξτους τις αρχιδαρες σου ΛΟΚΟ! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΑΛΙΜΠΑΝ. ΕΞΩ ΟΙ ΦΛΩΡΕΤΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ 

https://sportday.gr/podosfairo/149301_vinteo-aliteia-almeida-edeikse-ta-gennitika-tou-organa-stin-eksedra.html?fbclid=IwAR0YBR-p15Jd9F-h7IqC6H03Q6gPaaBU8SlDoZa7PM82evBrokESdiL2ois

Πλέον έχει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον να δούμε την αντίδραση της ίδιας της ΠΑΕ ΑΕΚ για την απίστευτη ενέργεια του προπονητή της, η οποία έρχεται απέναντι στις αξίες που διαχρονικά πρεσβεύει η «Ένωση»! Την κλήση από τον αθλητικό Εισαγγελέα και τη βαριά τιμωρία τη θεωρούμε αυτονόητη, καθώς η εικόνα αποτελεί αδιάψευστο μάρτυρα των γεγονότων!

Οριστε, θα χαρει και ο Γιαννακης που δεν θα μπουμε με Αλμειδα στην Αγια Σοφια

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Δειξτους τις αρχιδαρες σου ΛΟΚΟ! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΑΛΙΜΠΑΝ. ΕΞΩ ΟΙ ΦΛΩΡΕΤΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ 

https://sportday.gr/podosfairo/149301_vinteo-aliteia-almeida-edeikse-ta-gennitika-tou-organa-stin-eksedra.html?fbclid=IwAR0YBR-p15Jd9F-h7IqC6H03Q6gPaaBU8SlDoZa7PM82evBrokESdiL2ois

ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΕΛΑΔΟ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

με το τρόπο που το κάνει θα είναι σκάνδαλο να τιμωρηθεί αφού δεν είναι εμφανείς . ίσως καταφέρουν να κληθεί αλλα μέχρι εκεί . πάμε παρακάτω . 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Δειξτους τις αρχιδαρες σου ΛΟΚΟ! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΑΛΙΜΠΑΝ. ΕΞΩ ΟΙ ΦΛΩΡΕΤΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ 

https://sportday.gr/podosfairo/149301_vinteo-aliteia-almeida-edeikse-ta-gennitika-tou-organa-stin-eksedra.html?fbclid=IwAR0YBR-p15Jd9F-h7IqC6H03Q6gPaaBU8SlDoZa7PM82evBrokESdiL2ois

Καταλάβαμε παιζει να μην προλάβει Αγια Σοφια

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Καταλάβαμε παιζει να μην προλάβει Αγια Σοφια

Ίσως αναγκαστεί να καθοδηγήσει από το πέταλο 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Καταλάβαμε παιζει να μην προλάβει Αγια Σοφια

Τον έκοβε ο καβάλος. Προχωράμε 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, baRon21 said:

Πλέον έχει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον να δούμε την αντίδραση της ίδιας της ΠΑΕ ΑΕΚ για την απίστευτη ενέργεια του προπονητή της, η οποία έρχεται απέναντι στις αξίες που διαχρονικά πρεσβεύει η «Ένωση»! Την κλήση από τον αθλητικό Εισαγγελέα και τη βαριά τιμωρία τη θεωρούμε αυτονόητη, καθώς η εικόνα αποτελεί αδιάψευστο μάρτυρα των γεγονότων!

Οριστε, θα χαρει και ο Γιαννακης που δεν θα μπουμε με Αλμειδα στην Αγια Σοφια

Μουνόπανα της sportday...πατε να δημιουργήσετε θέμα εκεί που δεν υπάρχει. Μουνόπανα!

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Μουνόπανα της sportday...πατε να δημιουργήσετε θέμα εκεί που δεν υπάρχει. Μουνόπανα!

ΑΥΤΟ!!!  

πουλημενα τομαρια. Αρθρο απο τον πατο της Αλεξανδρας

Link to comment
Share on other sites

Παντως ο Αλμειδα τελικά είναι ακριβως αυτό που περιμέναμε. 
 

Προπονητης ηλεκτροσόκ με τα ολα του.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ειχε φαγουρα. Συμβαινει οταν εχει τοση υγρασια και εισαι υποχρεωμενος να φορας παντελονι με πιετα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, The Magician said:

Ειχε φαγουρα. Συμβαινει οταν εχει τοση υγρασια και εισαι υποχρεωμενος να φορας παντελονι με πιετα.

Είναι η πόλη της υγρασίας. Κολλάνε συνέχεια. Όποιον κ να ρωτήσεις στην πόλη το ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 pinned and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×