Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, nikos said:

Παντως ο Αλμειδα τελικά είναι ακριβως αυτό που περιμέναμε. 
 

Προπονητης ηλεκτροσόκ με τα ολα του.

Τετοιος μας ταιριάζει τα επόμενα χρόνια. Σύγχρονο προπονητη με τα όλα του πρέπει να κοιτάξουμε αρκετά χρόνια αργότερα, μόλις αποβάλλουμε την καλτίλ ακαι την καθυστέρηση ως οργανισμός. 

Link to comment
Share on other sites

Αναμενω απαντηση απο το γραφειο τυπου ΤΤ και καραλη....αμεσα.    Και να μας κανουν την χαρη να ασχοληθουν με τους δικους τους και να αφησουν τα τι θα κανει η ΑΕΚ και το τι πρεσβευει. 

Αυτα μας εφαγαν    Ταξης και ηθικη απεναντι σε μουνοπανα δεν υπαρχει 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Τετοιος μας ταιριάζει τα επόμενα χρόνια. Σύγχρονο προπονητη με τα όλα του πρέπει να κοιτάξουμε αρκετά χρόνια αργότερα, μόλις αποβάλλουμε την καλτίλ ακαι την καθυστέρηση ως οργανισμός. 

Τακτικά ειναι μια χαρά σύγχρονος θεωρώ. 

Κυριλέ δεν είναι αλλα τι να το κάνουμε αυτο ? Δεν μας πάει 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Τακτικά ειναι μια χαρά σύγχρονος θεωρώ. 

Κυριλέ δεν είναι αλλα τι να το κάνουμε αυτο ? Δεν μας πάει 

Μωρέ γαμιας τρανός είναι 

Link to comment
Share on other sites

Κάνεισ ό, τι θέλεισ και κάποιουσ τουσ πονάει
Κάνεισ ό, τι θέλεισ και κάποιουσ τουσ πονάει

Θέλω απλά να κάνω αυτό που γουστάρω
Από σένα δε με νοιάζει το μπράβο αν θα πάρω
Σε μένα πιστεύω παλεύω ναι
Το έχω το πείσμα γι' αυτό και αντέχω
Πεσ μου ποιο είναι το πρόβλημά σου
Με μένα το κόλλημά σου
Ζω τη ζωή μου ναι τη δική σου ζήσε
Αφού δε σου αρέσω τότε μην ασχολείσαι βλάκα

Αυτό που κάνω εγώ χρόνια προσπαθείσ
Να να να να να μη μ' ακολουθείσ
Αυτό που κάνω εγώ θεσ να μιμηθείσ
Να να να να να μην το προσπαθείσ
Συγγνώμη αν σε πονάει
Συγγνώμη αν σε πονάει
Συγγνώμη αν σε πονάει
Κάνω ό, τι θέλω και εσένα σε πονάει  γαυρε και χοντρε 

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε ποσό εύκολα ξεχνιούνται οι «περίεργες» δηλώσεις τύπου όσο είμαι εγώ προπονητής τους θα δίνουν την ψυχή τους.

Αλμειδα όρμα τους γαμα την εικόνα τους, και εμείς οσο και από όπου μπορούμε θα σε βοηθάμε.

Γαμημενοι γλοιώδεις γαύροι μόνο καλό θα κάνει που το αναδείξατε το συγκεκριμένο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο θεμα ο Αλμειδα στα γαυροσαιτ αλλα ο χοντρος δεν ασχολειται μαζι μας Δεν μας βλεπει.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Πρωτο θεμα ο Αλμειδα στα γαυροσαιτ αλλα ο χοντρος δεν ασχολειται μαζι μας Δεν μας βλεπει.

 

Με όλους ασχολείται ο φαταουλ. Μονο ο …Αρης δεν τον ενοχλει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Με όλους ασχολείται ο φαταουλ. Μονο ο …Αρης δεν τον ενοχλει.

Ουτε ο βαζελος 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Πρωτο θεμα ο Αλμειδα στα γαυροσαιτ αλλα ο χοντρος δεν ασχολειται μαζι μας Δεν μας βλεπει.

 

το to10 ειναι πρωτιστως φτιαγμενο για προπαγανδα κατα της ΑΕΚ, και μετα για αβαντα γαυρου. "Περασε με Γκαρσια και... Διαμαντοπουλο" γραφουν. Ξεδιαντροποι οι τυποι πραγματικα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Ουτε ο βαζελος 

Κι αυτος γιατί είναι καλο παιδί, αλλά κάτσε να δούμε φετος

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Κι αυτος γιατί είναι καλο παιδί, αλλά κάτσε να δούμε φετος

Οταν χρειαστει θα κανει πισω ο κυρ Γιαννης. Δεν με θαμπωνει το 5/5 εχει δρομο μπροστα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Οταν χρειαστει θα κανει πισω ο κυρ Γιαννης. Δεν με θαμπωνει το 5/5 εχει δρομο μπροστα 

Ήδη υπαρχει ένα ρήγμα παντως με την ανακοίνωση που έδωσαν τον χοντρό ότι την έβγαλε μονος του. Δεν ξερω, θα δούμε. Εγώ πιστεύω ότι αν μείνουν ψηλά στην βαθμολογία  θα τα σπάσουν και θα αρχίσει και για αυτους ο Βαγγελης.

Link to comment
Share on other sites

Η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ λοιπόν σχολιάζει πως «Και η γελοιότητα έχει τα όρια της» ενώ προσθέτει για όσα έχουν γραφτεί στο ίδιο… ευφάνταστο ρεπορτάζ πως «είναι γνωστό πως η προπαγάνδα του ΟΣΦΠ μας έχει μόνιμα βασικό στόχο αλλά το αποψινό για επιστήμονες της προπαγάνδας σαν αυτούς είναι τεράστια αποτυχία. Και που είστε. Γιατί μόνο 2 αποβολές μας χάρισε ο Διαμαντοπουλος; 6 λέμε εμείς, μπορεί και παραπάνω.Ημαρτον γελοιοι».

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να είναι η τελευταία αλλαγή άβαταρ ... έβερ. Ψάχνεις κάποιον που νιώθει για να ταυτιστείς ως οπαδός, δε γίνεται διαφορετικά.

 

Μην τον κάψουμε τον άνθρωπα: Φωτιστήκαμε και τον φεραμε με το επιτελείο του, έχει περάσει από καυτά ντέρμπι και έχει κάνει πρωταθλητισμό, έχει αράξει Μάνταλο, δεν έχει κολλήματα, φτιάχνει ψυχολογία, είναι όνομα και στροφάρει...

Προπονητής στο προηγμένο ελληνικό πρωτάθλημα ειναι η θεση για την οποία συζητάμε, στο μέχρι πρότινος καφενείο του κυρ Μήτσου που έκοβαν κ έραβαν οι Μπακάκηδες, οι Σβαρνες και οι Μητσιδες. Εμένα μου κάνει με χίλια.

Και είδαμε σήμερα, έστω με τον Παναιτωλικό, μετά από ίσως ... δεκάδες χιλιάδες λεπτά πονόματου μια αχτίδα φωτός.

 

Screenshot_20220917-223317_Chrome.thumb.jpg.d98e3ba30ed11309bbd193020e78692a.jpg

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

 Εγώ ήρθα σε μια μεγάλη ομάδα όπως είναι η ΑΕΚ. Εγώ γεννήθηκα στη Ρίβερ και έμαθα ότι μπαίνεις για να κερδίσεις. Οι μεγάλες ομάδες πρέπει να είναι πρωταγωνίστριες και εμείς οι προπονητές παίρνουμε ρίσκα. Υπάρχει μια ξεκάθαρη ιδέα. Για να είμαστε πρωταγωνιστές πρέπει να το κυνηγήσουμε και αυτή η ομάδα πρέπει να ψάχνει τη νίκη. 

 

επιτελους ενας με σωστη νοοτροπια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, The Magician said:

Ειχε φαγουρα. Συμβαινει οταν εχει τοση υγρασια και εισαι υποχρεωμενος να φορας παντελονι με πιετα.

Μη σου τύχει είναι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Κλαίνε γιατί δεν τους τα δώσε στο στόμα τους. 

Υπομονή και θα γίνει και αυτό.

Προχτές που θα τους τα έδινε στην Λεωφόρο του έστειλαν το βουλγαρικο κορακι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στήριξη στον Αλμέιδα....με τα + και τα - του. Μπορεί αν βοηθηθεί να μας κάνει ομάδα πρωταθλητισμού 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 pinned and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×