Jump to content

Άρης-ΑΕΚ (Playoffs, 9η αγ.): 14/05/22, 20:00, Novasports 2


Hieronymus Bosch
 Share

Recommended Posts

33 minutes ago, CHⓇIS said:

Ασ το βαλει κ ο σβαρνας αυριο. 

Μονο ΑΕΚ. 

Παμε να τους γαμησουμε

ΑΕΚ μονο ΑΕΚ οποιος σας γαμαει ειναι ΑΕΚ

Πάμε σας θέλω απάτσι πάμε αντάρτες μου 

Χέρ μπίζι ΑΕΚ χέρ μπίζι μεγιστάν μελισάν 

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι να είναι όλο το επιτελείο αύριο προτού ξεκινήσει το μάτς στο Βικελίδης 

Link to comment
Share on other sites

Είδα το πρωτοσελιδο της Ωρας. Δεν έχουν βαρεθεί να το βάζουν; αφου δεν μας, παει. Λουφαξτε μια φορά ρε γκασμαδες

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω θερινό σινεμά με προβολή γύρω στις 8.

Αν έχετε καμία καλή πρόταση στα βορεια, ριχτε τη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, agelos said:

Ψάχνω θερινό σινεμά με προβολή γύρω στις 8.

Αν έχετε καμία καλή πρόταση στα βορεια, ριχτε τη.

image.thumb.png.5ee58a1842e4c0468c788037be90c97c.png

 

Σε DVD αν θες. Πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβα λίγο παρακάτω έχει ένα μέρος με παγωμένες μπύρες και μπόλικο πατατάκι. Θα έχει και κάτι ποδόσφαιρα στην τηλεόραση αλλά δε γαμιεται

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο ΟΑΚΑ που θέλουμε να το παίζουμε μεγάλη ομάδα που μας αρέσει το επιθετικό τόταλ φούτμπολ πιθανώς δεν θα είχαμε καμία τύχη με τον Άρη να αντεπιτίθεται.

Εκτός έδρας είμαστε πιο μαζεμένοι και γενικά δείχνουμε καλύτερη εικόνα. Η ομάδα είναι εντελώς αδούλευτη και δεν υφίσταται ίχνος ποδοσφαιρικής λογικής, σχεδίου και πειθαρχίας. 

Αν μπορεί να ξεκινήσει βασικός ο Αραούχο θα πήγαινα με σχήμα 433 με Άμραμπατ μπροστά από Κριχόβιακ Σιμάνσκι στην τριάδα των χαφ για να έχουμε περισσότερα τρεξίματα και δύναμη στο κέντρο.

Link to comment
Share on other sites

Τι λενε τα ρεπορταζ του ΚΜ; Ποιο ειναι το κλιμα εντος της ομαδας, υπαρχει πιστη ή πανε χεσμενοι να παιξουν με τον Αρουλη;

Link to comment
Share on other sites

Αν η ΑΕΚ δεν τα καταφέρει απόψε και ηττηθεί από τον Άρη θα μείνει εκτός Ευρώπης, κάτι που συνέβη ξανά 1984 και το 1987 που τερμάτισε 7η. Δεν έπαιξε επίσης στην Ευρώπη ούτε τη σεζόν 1990/91 λόγω τιμωρίας για τα επεισόδια στον αγώνα με την Μαρσέιγ το Νοέμβριο του 1989.

Να θυμίσουμε ότι την σεζόν 2012/13 παρότι είχε βγει στην Ευρώπη δεν πήρε αδειοδότηση και έτσι δεν συμμετείχε στα Κύπελλα Ευρώπης, ενώ το καλοκαίρι του 2013 υποβιβάστηκε και αγωνίστηκε ξανά στην Ευρώπη το καλοκαίρι του 2016 ούσα Κυπελλούχος.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Αν η ΑΕΚ δεν τα καταφέρει απόψε και ηττηθεί από τον Άρη θα μείνει εκτός Ευρώπης, κάτι που συνέβη ξανά 1984 και το 1987 που τερμάτισε 7η. Δεν έπαιξε επίσης στην Ευρώπη ούτε τη σεζόν 1990/91 λόγω τιμωρίας για τα επεισόδια στον αγώνα με την Μαρσέιγ το Νοέμβριο του 1989.

Να θυμίσουμε ότι την σεζόν 2012/13 παρότι είχε βγει στην Ευρώπη δεν πήρε αδειοδότηση και έτσι δεν συμμετείχε στα Κύπελλα Ευρώπης, ενώ το καλοκαίρι του 2013 υποβιβάστηκε και αγωνίστηκε ξανά στην Ευρώπη το καλοκαίρι του 2016 ούσα Κυπελλούχος.

Η περίοδος Μελισσανίδη από το '13 μέχρι σήμερα εφάμιλλη με περίοδο Ζητα, μπορεί και να αδικείται ο Ζητα.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, agelos said:

Ψάχνω θερινό σινεμά με προβολή γύρω στις 8.

Αν έχετε καμία καλή πρόταση στα βορεια, ριχτε τη.

image.thumb.png.c9829034f83e5c1bdb7f87accd10b4b5.pngΚάβλα σινεμά..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνείτε με τα λουλούδια στον χώρο που δολοφονήθηκε ο μικρός;

Εγώ γενικά όταν μιλάμε για σκουλήκια είμαι αντίθετος σε όλα αυτά. Ειδικά τότε που το μουνοπανο ο Δημητριάδης πήγε και άφησε λουλούδια στον Κουκ. Δεν λέω να πανηγυρίσουμε για τους θανάτους, αλλά όχι και λουλούδια σε σκουλήκια ρε πουστη.

 

ΥΓ: Καλά για την 7 σε σκηνικό που βγήκαν για να την πέσουν σε δικούς μας δεν έχω λόγια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ σημερα κατεβαινει να παρει την νικη σε εντελως εχθρικο κλιμα και να βγει Ευρωπη. Προς το παρον ασχολειται με Αραουχο, Αλκη κλπ δηλαδη με οτιδηποτε αλλο εκτος απο την νικη. Το αν ειμαι υπερ η κατα τετοιων κινησεων μικρη σημασια εχει (υπερ ειμαι) η πραγματικοτητα ειναι πως η ομαδα ειναι αλλου για αλλου ακομα μια φορα πριν απο ενα κρισιμο παιχνιδι. Αν ηθελε, μπορουσε να το κανει ΜΕΤΑ το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, προφανώς τον έχει αγγίξει βαθιά το γεγονός τον Αραούχο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Αραούχο δεν έπρεπε να πάει πάνω αν δε μπορει να βοηθήσει την ομάδα.

Το περιστατικό με τον τραγικό θάνατο του παιδιού έχει γίνει καιρό τώρα.

Αποπροσανατολίζει την ομάδα το όλο σκηνικό.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα αυτα ειναι προβλημα γιατι δεν εχουμε ομαδα. Αν νιωθαμε οτι μονο με θαυμα θα επαιρνε χ ο Αρης, θα τα λεγαμε "μεγαλειο ψυχης" και δειγμα "ανωτεροτητας."

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×