Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24


Recommended Posts

Παράλληλα, οι «ερυθρόλευκοι» έχουν έντονα παράπονα, αφού παρά το αίτημά τους για παρουσία εισαγγελέα, δεν έλαβαν καν απάντηση, όπως τονίζουν.

Ευκαιρία να μυξοκλάψετε. Σύλλογος κλαψιάρηδων. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SpiRos said:

Μαντάλινιτς τον περιμέναμε, με χαροποιούν τα 3 γκολ του Γιούκιτς μέχρι τώρα, μεγάλη υπόθεση να έχουμε σκορ από δεξί ίντερ. Επαναλαμβάνω όμως, χωρίς εικόνα μια απλή ανάγνωση της στατιστικής κάνω, τα συμπεράσματα πολύ θολά. Ελπίζω ο @1989 generation να είναι γήπεδο και να μας διαφωτίσει το βράδυ.

Δυστυχώς, λόγω δουλειάς, δεν ήμουν. Αυτή η μαλακία με τα ντέρμπι με αυτούς να τα βάζουν Δευτέρα. Ανταπόκριση βέβαια έχω, αφού πήγαν κάποιοι δικοί μου. Τα κοινά σημεία όλων για την ομάδα είναι τα εξής.

  • Η ομάδα έπαιξε σκληρή άμυνα, έριξε όσο ξύλο δεν τους έριξε πέρσι. Πολύ θετικό. Υπήρχε πολύ πάθος και επιτέλους ήμασταν πάλι ομάδα!
  • Ο Μαντάλινιτς είναι μια ομάδα μόνος του.
  • Ο Μάτσκεβιτς είναι μάλλον το καλύτερο τέρμα που είχαμε ποτέ.
  • Ο Σόκολιτς αμυντικά είναι τοίχος.
  • Ο Τσιτούμπι, ο Γάλλος πλέι μέικερ που πήραμε ήταν αποκάλυψη. Δε φάνηκε καθόλου η απουσία του Μόγια.
  • Μας έλειπαν ο Αλμέιδα, ο Νάτσο και ο Καλόμοιρος, αλλά κανείς δεν το κατάλαβε...
  • Πολύ καλά στοιχεία από τον Γιούκιτς.
  • Τα εξτρέμ δεν πολυφάνηκαν, μάλλον δε χρειάστηκε κιόλας..
  • Η ομάδα ακόμα θέλει δουλειά, είναι σχετικά ασύνδετη, αλλά δεν απειλήθηκε ουσιαστικά ποτέ, γεγονός πολύ σημαντικό.
  • Για το τέλος, κάτι που δε θα διαβάσετε πουθενά, γιατί οι παίκτες φέτος δε θα κάνουν δηλώσεις όπως πέρσι, το πήραν το μάθημά τους. Κάποιοι λοιπόν μας είπαν πως φέτος θα τους πηδήξουμε ασάλιωτα αυτούς τους μπινέδες όπου τους βρούμε. Μακάρι αγόρια μου........
  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 1989 generation said:

Δυστυχώς, λόγω δουλειάς, δεν ήμουν. Αυτή η μαλακία με τα ντέρμπι με αυτούς να τα βάζουν Δευτέρα. Ανταπόκριση βέβαια έχω, αφού πήγαν κάποιοι δικοί μου. Τα κοινά σημεία όλων για την ομάδα είναι τα εξής.

  • Η ομάδα έπαιξε σκληρή άμυνα, έριξε όσο ξύλο δεν τους έριξε πέρσι. Πολύ θετικό. Υπήρχε πολύ πάθος και επιτέλους ήμασταν πάλι ομάδα!
  • Ο Μαντάλινιτς είναι μια ομάδα μόνος του.
  • Ο Μάτσκεβιτς είναι μάλλον το καλύτερο τέρμα που είχαμε ποτέ.
  • Ο Σόκολιτς αμυντικά είναι τοίχος.
  • Ο Τσιτούμπι, ο Γάλλος πλέι μέικερ που πήραμε ήταν αποκάλυψη. Δε φάνηκε καθόλου η απουσία του Μόγια.
  • Μας έλειπαν ο Αλμέιδα, ο Νάτσο και ο Καλόμοιρος, αλλά κανείς δεν το κατάλαβε...
  • Πολύ καλά στοιχεία από τον Γιούκιτς.
  • Τα εξτρέμ δεν πολυφάνηκαν, μάλλον δε χρειάστηκε κιόλας..
  • Η ομάδα ακόμα θέλει δουλειά, είναι σχετικά ασύνδετη, αλλά δεν απειλήθηκε ουσιαστικά ποτέ, γεγονός πολύ σημαντικό.
  • Για το τέλος, κάτι που δε θα διαβάσετε πουθενά, γιατί οι παίκτες φέτος δε θα κάνουν δηλώσεις όπως πέρσι, το πήραν το μάθημά τους. Κάποιοι λοιπόν μας είπαν πως φέτος θα τους πηδήξουμε ασάλιωτα αυτούς τους μπινέδες όπου τους βρούμε. Μακάρι αγόρια μου........

και μπραβο και στον Αλβανό! πρωτη σεζον ως βασικος κοουτς και ελπιζουμε και πρωταθλητης

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos changed the title to ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24
  • AG21 featured and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×