Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24


George_D
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, SpiRos said:

BTW απόδοση 1,72 κλέψαμε εκκλησία.

Αγια σοφια??? 

Θα μας βγαλει στα βιντεΑ ο φιλαθλος.... 

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ μετά την πρόκριση επί της Hurry Up, θα συναντήσει την σουηδική Αλίνγκσας στο πλαίσιο του 3ου γύρου του EHF European Cup.

Η πρόκριση θα κριθεί εκ νέου σε διπλούς αγώνες, με πρώτο παιχνίδι να είναι προγραμματισμένο για τις 3-4 Δεκεμβρίου στο «Γ. Κασιμάτης» και ο επαναληπτικός στις 10-11 Δεκεμβρίου στη Σουηδία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Σουηδική μεν, όχι από τις καλές δε, σοβαρότητα και περνάμε. 

Παμε να το παρουμε και φετος;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexKR21 said:

Παμε να το παρουμε και φετος;

Εννοείται πρέπει να είναι στόχος. Θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολείστε με ποιόν θα πέσουμε, οι άλλοι θα πρέπει να ασχολούνται για το αν θα πέσουν μαζί μας.....Θα τους περάσουμε κι αυτούς και μακάρι να πάμε τελικό με το γάβρο να έχουμε μεγάλες χαντμπολικές στιγμές....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πειστεί ότι έφταιγε ο προπονητής πέρσι. Ή αν έφταιγε ο Αλβανός δεν κάνει για πρώτος. Ή ξέρω 'γω, απλά η ομάδα δείχνει τα ίδια πράματα 2 χρόνια τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν δικαιολογίες για το σημερινό. Χωρίς να έχω δει το παιχνίδι, επειδή ήμουν στο γήπεδο. Απλά, δεν υπάρχει η παραμικρή δικαιολογία να μην κερδίζεις αυτόν τον ΠΑΟΚ, με το 1/10 του δικού σου μπάτζετ. Από αυτόν που κουβαλάει τα νερά μέχρι τον τελευταίο αναπληρωματικό, να κοιτάξουν να σοβαρευτούν εκεί μέσα!!! Δημητρούλιας δεν υπάρχει φέτος, δικαιολογίες τέλος λοιπόν.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

FhYUgYxWQAABTUC?format=jpg&name=4096x409

FhYXc01WYAMkqnA?format=jpg&name=4096x409

ΑΕΚ – Δράμα 35-25.
Τα πεντάλεπτα: 4-4, 7-6, 9-7, 12-8, 14-11, 17-15 (Ημ.), 19-16, 24-20, 26-22, 29-23, 35-25.
AEK (Αλέξης Αλβανός): Μάτσκεβιτς, Αραμπατζής 2, Τικ 5, Ζίβκοβιτς 3, Μαντάλινιτς 3, Αλμέιδα, Ηλιόπουλος 3, Παπαδιονυσίου, Λιάπης 5, Άρσιτς, Καλόμοιρος 4, Σόκολιτς, Τσιτομπί 1, Ρογκούλσκι 3, Λέμος 5, Κεδέρης 1.
Δράμα (Αθανάσιος Βαλαβάνης): Μωραΐτης 9, Χαϊτίδης, Πολύδωρος 1, Τορνικίδης 1, Τόσκας 7, Παπάζογλου, Καλαϊτζίδης, Ντακάρης, Μπάρμπας, Παπαγεωργίου, Ζιβούλοβιτς 2, Παπαδοπόπουλος 3, Κρανιώτης, Σίνα 2.
Διαιτητές: Μερτινιάν-Τόλιος. Δίλεπτες: 2-2. Πέναλτι: 3/3-1/3.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos changed the title to ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24
  • AG21 featured and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×