Jump to content

Α.Ε.Κ. BC 2023-24 [Νέα-Μεταγραφές]:


George_D
 Share

Recommended Posts

16 minutes ago, Τζίμι Μπελαρίκε said:

 eos tote erxetai to sixama o genitsaros laretzakis me8avrio 8elei dinato repertorio

Αφήνω γιορτές του Αϊ Γιαννιού που με τραπεζώνει το μισό σόι για κάτι τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Ε δεν εγινε; Φετος καθαρισαμε απο τα μπαν λιγα 24ωρα πριν το 1ο ματς με το Λαυριο, πανω στο οριο για να μη διαλυθουμε.

Το aek365 δεν εχει ανεβασει ποτε ειδηση για τα μπαν, παρα μονο οταν αυτα σβηνονται, την ιδια εντυπωση εχω και για το enwsi με μια μικρη επιφυλαξη γιατι δεν μπαινω συχνα εκει.

Για ποια χρεη γραφανε τα site που δεν ισχυαν ποτε; Γιατι εγω ξερω οτι χρωσταμε και σε εργαζομενους του 500αρικου.

Αγωνιστικα στο BCL παμε καλα αλλα να δουμε με τις συνεχεις αλλαγες ποσο θα επηρεαστει η ομαδα. Το χω ξαναγραψει, μακαρι να παμε F4 και για να παρουμε κανα φραγκο και για να ξαναζεσταθει ο κοσμος με το τμημα.

Τα περσινά μπαν τα καθάρισε πριν αρχίσει η φετινή σεζόν. Φέτος δεν είχαμε μπαν.

Ίσως έχουμε στο μέλλον. Δεν μπορώ να το ξέρω.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Navas said:

Τα περσινά μπαν τα καθάρισε πριν αρχίσει η φετινή σεζόν. Φέτος δεν είχαμε μπαν.

Ίσως έχουμε στο μέλλον. Δεν μπορώ να το ξέρω.

 

θα εχουμε στο μελλον μολις κλεισει η σεζον στο λεω σιγουρα πραγματα το θεμα ειναι αν απο τα 20 που ειχες περσι θα πεσεις ας πουμε στα 15 

ειναι η τακτικη του μακη αυτη να αφηνει τις πληρωμες μεχρι τελευταια στιγμη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

θα εχουμε στο μελλον μολις κλεισει η σεζον στο λεω σιγουρα πραγματα το θεμα ειναι αν απο τα 20 που ειχες περσι θα πεσεις ας πουμε στα 15 

ειναι η τακτικη του μακη αυτη να αφηνει τις πληρωμες μεχρι τελευταια στιγμη 

Μπορεί. Δεν αντιλέγω.

Αφού είναι αυτή η τακτική του  και μάλλον πρέπει να πορευόμαστε με αυτό γιατί δεν υπάρχει κάποια εναλλακτική στον ορίζοντα και το αγωνιστικό δείχνει όμορφα δείγματα, γιατί να μην είμαστε κοντά ή τεσπα να στηρίξουμε με όποιο τρόπο θέλει ο καθένας;!

Εκεί είναι η ένσταση μου!

Ως τώρα δεν έχει γίνει τίποτα με μπαν και άλλα χρέη. Ας μην αντιπαραβαλουμε άλλες χρονιές. Καμία σχέση.

Ας έχουμε μπροστά την ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσω κάποιες χρονιές με Φιλίππου και όχι όλες, στο μπασκετικό τμήμα δεν μπορούσαμε ποτέ να είμαστε ήρεμοι. 40+ χρόνια ισχύει αυτό.

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι από τις λίγες καλές περιπτώσεις Ελλήνων που είναι ελεύθεροι...

IMG_20240104_101637.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Navas said:

Μπορεί. Δεν αντιλέγω.

Αφού είναι αυτή η τακτική του  και μάλλον πρέπει να πορευόμαστε με αυτό γιατί δεν υπάρχει κάποια εναλλακτική στον ορίζοντα και το αγωνιστικό δείχνει όμορφα δείγματα, γιατί να μην είμαστε κοντά ή τεσπα να στηρίξουμε με όποιο τρόπο θέλει ο καθένας;!

Εκεί είναι η ένσταση μου!

Ως τώρα δεν έχει γίνει τίποτα με μπαν και άλλα χρέη. Ας μην αντιπαραβαλουμε άλλες χρονιές. Καμία σχέση.

Ας έχουμε μπροστά την ομάδα.

κοιταξε εμενα αγωνιστικα δεν μου εχει δειξει κατι τρομερο μεχρι σημερα η ομαδα, οκ περασε σαν 1η στο BCL σε ενα ομιλο που ηταν ο πιο ευκολος απο οσες φορες εχεις συμμετεχει 

στα υπολοιπα ματς στεκομαι μονο στις 2 ηττες απο τους πουστηδες που επαιξες καλο μπασκετ και ουσιαστικα κυνηγησες μεχρι το τελος την νικη, στα υπολοιπα ματς μεταξυ μας δεν εχει δειξει τιποτα η ομαδα, εχασε σε ολες τις δυσκολες εδρες. 

Οκ καλυτερο το μπασκετ του πλαθα απο το μπασκετ του δεδα η του παπαθεοδωρου δεν διαφωνουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τόσο η Σάσαρι όσο κ οι Γερμανοί γλωσσοδέτες νίκησαν κ πάνε φουλ για πρόκριση. Παίζει δηλαδή κ οι 2 του ομίλου της ΑΕΚ να είναι στους 16.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Μαρινάκη της ΝΔ δεν τον περνούμε μεταγραφή φαίνεται να είναι ψηλό και δυνατό παικτακι ?  . Με λίγη προπόνηση θα πέσει και η κοιλίτσα . 

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ο μοναχός Πλαθα να είναι η μοναδική ευκαιρία του Αγραβάνη να παίξει μπάσκετ 

Link to comment
Share on other sites

O Aγραβάνης ακόμη είναι τραυματίας. Να δούμε αν μπορεί να παίξει κ πότε κ αν αυτό θα είναι πριν τον Κούζμι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bladerunner21 said:

O Aγραβάνης ακόμη είναι τραυματίας. Να δούμε αν μπορεί να παίξει κ πότε κ αν αυτό θα είναι πριν τον Κούζμι.

Αν κάποιος μπορούσε να του βάλει μυαλό, θα ήταν καλή επένδυση. Αλλά τώρα τι να λέμε… Αγραβάνης….

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vagos21 said:

Αν κάποιος μπορούσε να του βάλει μυαλό, θα ήταν καλή επένδυση. Αλλά τώρα τι να λέμε… Αγραβάνης….

αδερφε απο το να παιζει ο ματαλιωτακης ειναι χιλιες φορες καλυτερος

Link to comment
Share on other sites

Μπροστά στον κάθε ματαλιωτακη κ πιλαβιο , ο Αγραβάνης είναι nbaer

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εντελώς ξενέρωτη κίνηση, πολύ κακός χαρακτήρας , ελπίζω να μην διαλύσει τα αποδυτήρια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μήπως η ελευση αγραβανη θα σημαίνει αποχώρηση τιλμαν?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά ποιοτικά μια χαρά είναι. Θα τρέχει άραγε ; Θα πλακωθεί με κανέναν;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως τοσο κακος χαρακτηρας ο αγραβανης; Εμενα πιο πολυ για φελλος μου φαινεται, οχι ατομο που θα διαλυσει τα αποδυτηρια. Παικτικα πολυ ανωτερους απο τους Ελληνες που εχουμε παντως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από όσους Έλληνες ήταν διαθέσιμοι η διαφορά του είναι χαοτική με τους υπόλοιπους. Η άλλη λύση που εξετάσαμε σε άλλη θέση ήταν ο Γιαννόπουλος αλλά δεν τον αφήνει το Μαρούσι τώρα.

Γενικά φτου και από την αρχή το ρόστερ. Ελπίζω να μην υπάρξει άλλη αποχώρηση γιατί έχει γίνει ήδη κομμάτια το παζλ.

Κυριακή δεν υπάρχει τραπέζι του Αϊ Γιαννιού, έχει μπινελικια σε Λάρυ και αυτό καμία μπριζόλα δεν το αναιρεί.

Όσο μπορούμε θα το χτυπήσουμε το ματς, ειδικά αν Μακρει, Τιλμαν είναι σε καλή μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζει ο κορμός στο ρόστερ. Μακλεμορ δεν είχε μπει κ ποτε. Μόνο ο κουζμισκας είναι θέμα.
Οι ξένοι κ ο Αγραβάνης θα μπουν σταδιακά αφού δεν είναι σε κατάσταση να ξεκινήσουν. Ο Πλαθα δεν είναι κ  χθεσινός. 

Link to comment
Share on other sites

Οταν φτασει σε καλη φυσικη κατασταση θα ειναι ο καλυτερος ελληνας μας.

Το θεμα ειναι να ειναι σοβαρος αν και την ευκαιρια που του δινουμε νομιζω θα την εκτιμησει

Link to comment
Share on other sites

Ο Αγραβάνης είναι μια χαρά παίκτης .

Εάν η ομάδα έχει όντως στόχο την πορεία στην Ευρώπη μπορώ να πω ότι είναι και λογική κίνηση κιόλας . 

Απορώ που δεν τον πήρε ένας εκ των βαζελογαυρων, ειδικά το ελληνικό του διαβατήριο είναι πολύτιμο για αυτούς .

Τις μεγάλες νίκες στο ευρωπαϊκό μπάσκετ τα τελευταία χρόνια τις δίνουν Έλληνες , γιατί είναι και οι μόνοι που παίζουν άμυνα . Ε και μόνο αυτό να κάνει υπέρ πολύτιμος θα είναι .

Το ερωτηματικό είναι το κεφάλι του παίκτη αυτού , πραγματικά είναι ο μόνος παίκτης που έχω ακούσει παγκοσμίως να δίνει συγχαρητήρια στον εαυτό του.

Θα φανεί , έχω συγκρατημένη αισιοδοξία προσωπικά .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×