Jump to content

ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΑΛΜΕΙΔΑ


Bukowski
 Share

Μέχρι πότε θα μείνει ο Αλμέιδα  

50 members have voted

  1. 1. Μέχρι πότε θα μείνει ο Αλμέιδα

    • Παρελαση 28ης
    • Πορεια 17ης
    • Πρωτοχρονιά
    • Παρελαση 25ης
    • Τελος 2023
    • Τελος συμβολαιου


Recommended Posts

Με αφορμη της προεδρικη αποφαση για παραμονη Μανταλου και το ξεκαθαρισμα πως εντος αποδυτηριων αυτος και οχι ο Αλμειδα θα κανει κουμαντο, ηρθε η ωρα του poll.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω μέλλον πλέον. Ήδη έχασε τον έλεγχο πριν καν έρθει. Ο Τάσαρος ήδη έχει ψήσει τα άρθρα..... Να ετοιμάζεται ο Δέλλας, για άνετα, αδιάφορα Playout.

Link to comment
Share on other sites

Μονο και μονο λογω καταρ πιστευω το να φυγει 2022 ειναι απιθανο εκτος αμα ειμαστε οκτωβρη στο -10. Οποτε πονταρω 25η μαρτιου οπου η αλλαγη θα γινει για να "μην χαθει η Ευρωπη".

Link to comment
Share on other sites

Ρε θα αρρωστήσει η μανούλα του στη νότια Αμερική πριν καν τη προετοιμασία. 

Link to comment
Share on other sites

Το σωστό Poll είναι πότε θα πλακώσει κάποιο... στέλεχος ο Ματίας. Επειδή κάποιο άτομο που εμπιστεύομαι απόλυτα, είχε πετύχει την εξέλιξη των προηγούμενων 2, για τον τρίτο μου είπε, φιλόδοξος, σίγουρος, δεν τον νοιάζουν τα λεφτά, θα πλακωθεί με τον τίγρη. 

Link to comment
Share on other sites

Όπα, ψήφισα πριν δω την απόφαση περί μάνταλου.

Επιθυμώ να αλλάξω την ψήφο μου σε πορεία 17ης.

Link to comment
Share on other sites

Βάζω πορεία 17ης κυρίως για δικούς μου λόγους εσωτερικής ψυχολογικής ηρεμίας. 

Link to comment
Share on other sites

Ψήφος μετά το πέρας της μεταγραφικής περιόδου και ανάλογα το τι αξίες θα δείξει από 1η Σεπτέμβρη το transfermarkt.

Ελπίζοντας να πάρει κανένα φιλικό και να μην αποδειχθεί τελείως εκτός ευρωπαικής πραγματικότητας.

Link to comment
Share on other sites

Θα ψηφισω οταν βγει το προγραμμα για να κλεψω εκκλησια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα την απόφαση για Μάνταλο. Εκπρόσωπος τύπου μου για σήμερα είναι ο Σταύρος21. ΕυχΑριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ποτέ σίγουρο το πότε ξεκινά το πρωτάθλημα στην Ελλάδα, νομίζω ότι θα γίνει κάτι παρόμοιο με τον άλλον που είχαμε πέρυσι. Δηλαδή θα έρθει, θα κάνει προετοιμασία, θα δει σε τι τρίτο κόσμο ήρθε και συμβιβαστικά με την ΠΑΕ θα το λήξουν εκεί προς τα τέλη Σεπτέμβρη μέχρι μέσα Οκτώβρη και πιθανόν χωρις κάποια βαριά ήττα πέραν των φυσιολογικών δηλαδή τα ντέρμπι που θα προλάβεις να παίξεις ως τότε 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Αν παραμείνουν και τα υπόλοιπα σαπακια εύκολα τον βλέπω να κάνει πορεία μιλόγεβιτς...

Link to comment
Share on other sites

Το γράφω και στο επίσημο τοπικ λοιπόν, δεν πιστεύω ότι θα έχουν ανοίξει καν τα σχολεία, ποια 28η και τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω του δινω λιγο χρονο γιατι ποσες φορες να χασεις οταν δεν παιζεις πουθενα. ΤΙΓΡΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν προσθέτουμε και την επιλογή

"Όταν θελήσει ο Μανταλος"?

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

31 Οκτωβρίου,  μετα την ισοπαλία με τον Λεβαδιακο. Η παρέλαση πέφτει Παρασκευή φέτος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rossi said:

Εγω του δινω λιγο χρονο γιατι ποσες φορες να χασεις οταν δεν παιζεις πουθενα. ΤΙΓΡΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Εγω πιστευω οτι απο φθινοπωρο μεχρι τελους Μουντιαλ που θα μαστε με Οφρυδοπουλο υπηρεσιακο, θα διαβαζουμε για τον Αλβες που απο ανοιξη θα φερει Σαντος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι απο φθινοπωρο μεχρι τελους Μουντιαλ που θα μαστε με Οφρυδοπουλο υπηρεσιακο, θα διαβαζουμε για τον Αλβες που απο ανοιξη θα φερει Σαντος.

Θεωρώ κλειδωμένο το σενάριο ότι η επόμενη σεζόν θα τελειώσει με Σάντος ή στη χειρότερη ότι με το Δάσκαλο θα ξεκινήσει η μεθεπόμενη.

Η επιλογή Αλμέιδα από το σκατογερο, δλδ από μια αγορά που στο μυαλό του είναι ταυτόσημη με την ταβέρνα την Αρτζεντινα στο Σούλι στο Μαραθώνα, αυτό μου δείχνει.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι απο φθινοπωρο μεχρι τελους Μουντιαλ που θα μαστε με Οφρυδοπουλο υπηρεσιακο, θα διαβαζουμε για τον Αλβες που απο ανοιξη θα φερει Σαντος.

Ε αυτο εννοω του δινω χρονο! Μεχρι να τελειωσει το μουντιαλ! Εχω ψηφησει αναλογα εξαλλου!

Link to comment
Share on other sites

Τι πραγματα είναι αυτα;Εδώ δεν γράφαμε για τον ψωλαρα τον μαλλιά τον Αργεντινο με το τιμ του που θα τους πάρει όλους παραμαζωμα, Μανταλους ξεμανταλους και το κακό συναπαντημα;Φεύγει πριν έρθει επειδή δεν φεύγει ο Πετρακης;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×