Jump to content

ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΑΛΜΕΙΔΑ


Bukowski
 Share

Μέχρι πότε θα μείνει ο Αλμέιδα  

50 members have voted

  1. 1. Μέχρι πότε θα μείνει ο Αλμέιδα

    • Παρελαση 28ης
    • Πορεια 17ης
    • Πρωτοχρονιά
    • Παρελαση 25ης
    • Τελος 2023
    • Τελος συμβολαιου


Recommended Posts

2 hours ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι απο φθινοπωρο μεχρι τελους Μουντιαλ που θα μαστε με Οφρυδοπουλο υπηρεσιακο, θα διαβαζουμε για τον Αλβες που απο ανοιξη θα φερει Σαντος.

Και ποιός μας λέει ότι ο Σάντος, δεν έχει ήδη κλείσει αλλού ή ότι η Μπενφίκα ή η Σπόρτινγκ πχ δεν θα ξεκινήσουν καλά κ δεν θα τρέξουν να τον προσεγγίσουν ως σίγουρη λύση. Αν το χουν έτσι δεμένο στον φτώχο τους μυαλό, τότε θα γελάσει κ ο παρδαλός.... τίγρης.  Γενικώς ο ΑΕΚαρχης δεν χειρίζεται καλά την τελευταία του ζαριά, καθόλου καλά.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bukowski said:

Εγω πιστευω οτι απο φθινοπωρο μεχρι τελους Μουντιαλ που θα μαστε με Οφρυδοπουλο υπηρεσιακο, θα διαβαζουμε για τον Αλβες που απο ανοιξη θα φερει Σαντος.

Ακουστηκες Γιαννικη των opinion makers 

Link to comment
Share on other sites

Λόγω Κατάρ θα φύγει την 25η του Μάρτη και τα πρωτοσέλιδα θα γράφουν για την νέα "Φιλική Εταιρεία" που ιδρύει ο Μελισσανίδης με τον νέο προπονητή και τα νέα στελεχη

Link to comment
Share on other sites

εβαλα τέλος συμβολαίου αν και είναι απίθανο μονο και μόνο σαν ευσεβής πόθος .

Δεν νομίζω να το διώξουν του χρόνου οτι αποτελέσματα έρθουν στην αρχή και θεωρώ οτι κουτσά στραβά θα τη βγάλει τη χρονιά . φυσικά αμα έχει πορεία μοράες οκ θα φύγει . 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 5/26/2022 at 12:27 PM, SpiRos said:

Το γράφω και στο επίσημο τοπικ λοιπόν, δεν πιστεύω ότι θα έχουν ανοίξει καν τα σχολεία, ποια 28η και τέτοια.

Πρέπει να μου δίνει καλό κας άουτ πιστεύω. 😄

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2022 at 7:43 PM, AG21 said:

εβαλα τέλος συμβολαίου αν και είναι απίθανο μονο και μόνο σαν ευσεβής πόθος .

Δεν νομίζω να το διώξουν του χρόνου οτι αποτελέσματα έρθουν στην αρχή και θεωρώ οτι κουτσά στραβά θα τη βγάλει τη χρονιά . φυσικά αμα έχει πορεία μοράες οκ θα φύγει . 

Ανακαλώ. Τελικά ευσεβής πόθοι ήταν και για να ολοκληρώσει την επόμενη χρονιά. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαλεξα το τελος συμβολαιου και προβλεπω πρωταθλητισμο.Οχι γιατι θα γινει η ΠΑΕ Μελισσανιδη ομαδαρα αλλα κυριως επειδη οι αλλοι δυο δειχνουν τις ιδιες(και χειροτερες στην περιπτωση του ποακ) αυτοκτονικες τασεις με το 2018.Την ιδια ωρα ο Αργεντινος στον παγκο μοιαζει να εχει καταλαβει τι ροστερ παρελαβε και παρουσιαζει μια εικονα σοβαρη στα φιλικα ακομα και οταν μπαινουν μεσα οι ερασιτεχνες.Οι οιωνοι ειναι καλοι,και αν τελικα βγαλει ο κουρεμενος μαλλιας λαγο απο το καπελο,ισως δωθει και η τελευταια ευκαιρια στο τζαμπατζη  να αρχισει να αλλαζει το στατους της ομαδας και να εξιλεωθει το καλοκαιρι του 2023.

 

amita-motion-ml.jpg

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα φύγει 50αρικο στο πρωτάθλημα λοιπόν. ΑΛΦΖ ΠΔΦΛ ΠΣΦ πουστη και κόψε την μαλακία με τους Σλοβένους

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το κεφάλαιο του ειναι ακόμα πολύ. Αλλά αν δεν νικήσει την αλλη αγωνιστική θα χάσει ενα από τα 3 τελευταία κανονάκια του.

Link to comment
Share on other sites

το αστειο θα ειναι να μην προλαβει να μπει ΝΦ και να σε βαλει μεσα με κανεναν Οφρυδοπουλο-Κωστενογλου 

Link to comment
Share on other sites

Αν διώξει τον Ματίας, ας μπει με τον Γιαννάκη προπονητή, τουλάχιστον να έχουμε το πραγματικό μέγεθος του κλαμπ διοικητικά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Αν διώξει τον Ματίας, ας μπει με τον Γιαννάκη προπονητή, τουλάχιστον να έχουμε το πραγματικό μέγεθος του κλαμπ διοικητικά.

παιχτης-προπονητης Μανταλος, βοηθος του ο Κιτσος. 

ονειρο ζω μη με ξυπνατε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

παιχτης-προπονητης Μανταλος, βοηθος του ο Κιτσος. 

ονειρο ζω μη με ξυπνατε 

Κοίτα πιστεύω ο Πετράκης θα βγει να κάνει δήλωση ότι είναι μεγάλο το βάρος κ προτιμάει να είναι μόνο παίκτης-αρχηγός. Ο Τζαβέλας απ την άλλη με τον Γιαννάκη στον πάγκο κ ένα φτωχικό ταμπλετάκι θα κάνουν... παπάδες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Ξαναλεω οσο στραβα να ειναι το ροστερ , τα κωλοπαιδια για παικτες κλπ, ο Αλμειδα δουλευει. Σιγα σιγα η ομαδα βρισκεται, κανει καλο πασινγκ γκειμ, θα δεσει το συνολο. Μετα βλεπουμε.

Μλκα ειπες καλο λογο;;😁

Link to comment
Share on other sites

Ουτε για αστειο να φυγει ο Αργεντινος.

Ηρθε η ωρα ο οργανισμος να ενηλικιωθει,οι ποδοσφαιρικες ομαδες δεν χτιζονται σε 1 μηνα.

Για πρωτη φορα (απο πεσαδα και επειτα),θεωρω πως αν σκασει το προτζεκτ Αλμειδα προτου μπει on tracks,οι εναλλακτικες θα αγγιξουν διαγαλαξιακα επιπεδα σουρεαλισμου ακομα και για τα στανταρ της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kostas21 said:

ειχαν μια 10ετια να κανουν εστω ΚΑΤΙ, ενα προτζεκτ, πιτσιρικαδες κλπ, ολα στο ποδι, ολα στις ζαριες. Δεν τιθεται θεμα, κατα 99% η ζαρια Αλμειδα παει στα βραχια. Καμια ενηλικιωση δεν υπαρχει. Κ θα τεσταριστει αυτο, αν κανει μεθαυριο 2 ηττες σερι ο ματιας. Θα φυγει νυχτα.

Παρόλο το πρωτάθλημα το κύπελλο του τελικούς και το τσαμπιονς λιγκ, θεωρω αυτή την διοικηση την πιο αποτυχημένη στο αγωνιστικό από αυτές που έχω δει.

Απορώ δηλαδή πως πετύχαμε και αυτα που πετύχαμε με την τσαπατσουλια, την κακομοιρια και την ξεροκεφαλια που χαρακτηρίζει αυτή τη διοικηση.

Όσο για τον Αλμειδα συμφωνώ μ αυτό που λες ότι δουλεύει, θέλω να πετυχει αλλά δεν είμαι σίγουρος πλέον.Οσοι απλα επαρκείς προπονητες ήρθαν με αυτή τη διοικηση εστω και κατά λάθος, δείξανε αποτελέσματα από την πρώτη μέρα με υλικό που δεν διάλεξαν οι ίδιοι, Πογετ, Χιμένεθ, Καρερα το έκαναν αυτό.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

μέχρι στιγμής παραμένουν στο πολ αυτοί που ψήφισαν τέλος του 2023 και τέλος συμβολαίου . 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AG21 said:

μέχρι στιγμής παραμένουν στο πολ αυτοί που ψήφισαν τέλος του 2023 και τέλος συμβολαίου . 

Και αυτοί που δεν ψήφισαν καμία από τις επιλογές.....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×