Jump to content

Η ΑΕΚ δεν είναι τουριστάδικο


Recommended Posts

1 minute ago, Rigas21 said:

Ενταξει ρε παιδια,δεν σας εβαλε και κανενας με το ζορι να παρευε διαρκειας...δλδ τι περιμενατε, να εχουν 100ε?

Ή  μηπως νομιζετε πως δεν θα γινει sold out?

Παντου μιζερια σε αυτον τον συλλογο

Η μιζέρια φίλε μου ξεκινάει από την διοίκηση. Οχι από εμάς. Εμείς κάνουμε την κριτική μας. Δεν σου είπαμε να μην παρεις. Αλλά δεν θα μας βαφτίζει το θράψαλα αστακό.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Καλώς τα παιδιά.

Δλδ θες να μπεις σε γηπεδο 50εκ , νεότευκτο,  να μπορεις να λες στα εγγονια σου οτι ησουν εκει στον πρωτο αγωνα και ενω η χωρητικότητα ειναι 32000 να σου δώσουν το διαρκειας με 100ε? 

Πραγματικα που τα εχετε δει αυτα?

Link to comment
Share on other sites

1200 ευρώ με δημιουργική ασάφεια στο πότε θα μπεις και χωρίς Ευρώπη, είναι μάλλον όχι κι από εμένα (δεν συζητώ για άλλες θύρες, αν κάνεις κάτι πρέπει να το ευχαριστηθείς).

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Απο εμενα μαλλον οχι 😂

Απο του χρονου αν βγουνε Ευρωπη. Και αφου θα εχω δει φυσικα αν οσοι πληρωσαν φετος διαρκειας Αγιας Σοφιας μπηκαν οντως απο Σεπτεμβρη ή τελικα απο Φλεβάρη, αλλά και αν εδωσε τελικα εκπτωση σε οσους αγοραζαν 10 χρονια διαρκειας στο ΟΑΚΑ. Γενικα οι εποχες Καζαντζιδη Ματσα τελειωσαν και δεν θα μας δουλευει ο Μελισσανιδης.

Απλο εισιτηριακι οταν ερθει η ωρα γιατι εκτος των αλλων παιζει να χουμε και κανα λοκνταουν και ο τιγραρος αποδεδειγμενα αν στα παρει δεν αποζημειωνει.

Εγώ ανήκω στην 2η κατηγορία προτεραιότητας, αφού είχα πάρει πέρσι.

Αν έχουν μείνει εισιτήρια στα πέταλλα ή στα κόρνερ (που εκει προσωπικα το αποκλειω γιατι αναλογικα ειναι το καλυτερο ντιλ) λογικά θα πάρω

Παραπανω δεν δίνω. Ήδη και το 300-400αρι με βαρια καρδια θα το δωσω, αν το δώσω, παραπάνω δεν παίζει

Γενικά πάντως αν και καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, ο μόνος λόγος που θέλω το διαρκείας, είναι για να είμαι στα εγκαίνια και τα πρώτα ματς του νέου γηπέδου. Εξάλλου λόγω έλλειψης χρόνου τα ΣΚ, τα περισσότερα ματς μέσα στη σεζόν θα τα χάσω. Του χρόνου, αν έχω καταφέρει να μπω μέσα έστω για λίγα ματς και έχει φύγει η καύλα του νέου γηπέδου, δεν παίζει να ασχοληθώ, ειδικά με τέτοιες τιμές, για να βλέπω το τσίρκο του κυρ Μίμη. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rigas21 said:

Ενταξει ρε παιδια,δεν σας εβαλε και κανενας με το ζορι να παρευε διαρκειας...δλδ τι περιμενατε, να εχουν 100ε?

Ή  μηπως νομιζετε πως δεν θα γινει sold out?

Παντου μιζερια σε αυτον τον συλλογο

Ναι ρε μαλακα, να έχουν 100 ευρώ, αυτό περιμέναμε και αυτό απαιτούμε. Δεν σηκώθηκε με δικά τους λεφτά το γήπεδο, βλάκα ε βλακα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Η μιζέρια φίλε μου ξεκινάει από την διοίκηση. Οχι από εμάς. Εμείς κάνουμε την κριτική μας. Δεν σου είπαμε να μην παρεις. Αλλά δεν θα μας βαφτίζει το θράψαλα αστακό.. 

Εξηγησα γιατι θεωρω το 300αρι στο πεταλο νορμαλ για την 1η σεζον της ομαδας εκει. Η προνομιακή μεταχείριση των κατοχων παλιων διαρκειας έγκειται στην προτεραιοτητα τους.... μικροτερη διαθεσιμότητα οδηγει σε αυξημενες τιμες... τωρα αν θελει καποιος να κλεισει διαρκειας με 120ε την στιγμη που καποιος μπορει να το παρει με 300 ε δεν θα πω και μπραβο...

Καθε φορα βρισκουμε κατι να κριτικαρουμε, ε καπου να σταματησει αυτο.... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rigas21 said:

Δλδ θες να μπεις σε γηπεδο 50εκ , νεότευκτο,  να μπορεις να λες στα εγγονια σου οτι ησουν εκει στον πρωτο αγωνα και ενω η χωρητικότητα ειναι 32000 να σου δώσουν το διαρκειας με 100ε? 

Πραγματικα που τα εχετε δει αυτα?

Εντάξει όλα τα άλλα, 50 εκ (που δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει) δεν το λες και κανένα τρομερό ποσό. Δηλαδή, δεν κατεβήκαμε από τα βουνά, έχουμε μπει σε τρομερά γήπεδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rigas21 said:

Δλδ θες να μπεις σε γηπεδο 50εκ , νεότευκτο,  να μπορεις να λες στα εγγονια σου οτι ησουν εκει στον πρωτο αγωνα και ενω η χωρητικότητα ειναι 32000 να σου δώσουν το διαρκειας με 100ε? 

Πραγματικα που τα εχετε δει αυτα?

Καλα αμα φτασω 70 χρονω και αυτο που εχω να πω ως ιστορια στα εγγονια μου ηταν πως ημουν στα... θυρανοιξια της Αγιας Σοφιας, μαλλον κατι δεν εκανα καλα στην ζωη μου. Γενικα συναισθηματισμοι τελος. Δεν θα πληρωνουμε τον Μελισσανιδη για νας μας ξεφτιλιζει με Γιαννιωτες στο CL και να αποφασιζει μονος για τιγρε φανελες. Εκτος αν ειστε σιγουροι πως αν γινει σολντ αουτ στα διαρκειας, δεν παει να φερει Κρισαντους μετα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rigas21 said:

Δλδ θες να μπεις σε γηπεδο 50εκ , νεότευκτο,  να μπορεις να λες στα εγγονια σου οτι ησουν εκει στον πρωτο αγωνα και ενω η χωρητικότητα ειναι 32000 να σου δώσουν το διαρκειας με 100ε? 

Πραγματικα που τα εχετε δει αυτα?

Μια χαρα με 30 ευρω θα ειμαι στο πρωτο αγωνα και θα πω στα εγγονια μου οτι ημουν μεσα, δε θελω το διαρκειας για να εχω αυτο το προνομιο, αρκει να ειμαι γρηγορος οταν θα κλεισω το εισιτηριο μου. 

Ωστοσο θα τους πω και πως το γηπεδο στη πρωτη χρονια λειτουργιας του ηταν αδειο στα περισσοτερα ματς.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ναι ρε μαλακα, να έχουν 100 ευρώ, αυτό περιμέναμε και αυτό απαιτούμε. Δεν σηκώθηκε με δικά τους λεφτά το γήπεδο, βλάκα ε βλακα

Θα λαβεις συντομα τα νομιμα...εισαι και στους moderators...ακομη καλυτερα

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rigas21 said:

 

Καθε φορα βρισκουμε κατι να κριτικαρουμε, ε καπου να σταματησει αυτο.... 

Είναι όλα τόσο ρόδινα εξάλλου στον πλανήτη ΑΕΚ που είναι να απορείς που βρίσκουμε συνεχώς πάτημα για γρίνια

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rigas21 said:

Εξηγησα γιατι θεωρω το 300αρι στο πεταλο νορμαλ για την 1η σεζον της ομαδας εκει. Η προνομιακή μεταχείριση των κατοχων παλιων διαρκειας έγκειται στην προτεραιοτητα τους.... μικροτερη διαθεσιμότητα οδηγει σε αυξημενες τιμες... τωρα αν θελει καποιος να κλεισει διαρκειας με 120ε την στιγμη που καποιος μπορει να το παρει με 300 ε δεν θα πω και μπραβο...

Καθε φορα βρισκουμε κατι να κριτικαρουμε, ε καπου να σταματησει αυτο.... 

Σου εξήγησα ποτε ζητάς καλά λεφτά. Όταν τα χώσεις σε ΟΜΑΔΑ. Δεν θα παρω εισιτήριο για τα θυρανοίξια  τα μπετά δεν παιζουν μόνα τους. Εγώ αν και από Β. Ελλάδα θα έπαιρνα για την ΑΕΚ όπως και παλιοτερα. Τώρα οχι δεν θα παρω μέχρι να δω κάτι σοβαρό. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brom21 said:

Μια χαρα με 30 ευρω θα ειμαι στο πρωτο αγωνα και θα πω στα εγγονια μου οτι ημουν μεσα, δε θελω το διαρκειας για να εχω αυτο το προνομιο, αρκει να ειμαι γρηγορος οταν θα κλεισω το εισιτηριο μου. 

Ωστοσο θα τους πω και πως το γηπεδο στη πρωτη χρονια λειτουργιας του ηταν αδειο στα περισσοτερα ματς.

Ε αφου εισαι σιγουρος οτι θα εχεις το απλο εισιτήριο γιατι σε χαλαει η τιμη των διαρκειας που δεν σε αφορούν?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rigas21 said:

Ε αφου εισαι σιγουρος οτι θα εχεις το απλο εισιτήριο γιατι σε χαλαει η τιμη των διαρκειας που δεν σε αφορούν?

Μπορει επειδη ειναι ΑΕΚτζης να ενδιαφερεται για το πως τον αντιμετωπιζει η ΠΑΕ οχι μονο αυτον αλλα και τους συνΑΕΚτζηδες.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Είναι όλα τόσο ρόδινα εξάλλου στον πλανήτη ΑΕΚ που είναι να απορείς που βρίσκουμε συνεχώς πάτημα για γρίνια

Δεν ειπα κατι τετοιο, αλλα τα των εισιτηρίων δεν ανηκουν σε αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Navas said:

Τελικά άξιζε τον κόπο όλο αυτό που έγινε το 2013;

Κατ αρχας εγω πιστευω οτι γηπεδο θα χαν φτιαξει και οι προηγουμενοι και νωριτερα τελικα. 2022 φτασαμε ξερω γω. Αλλα και γηπεδο να μην ειχαμε, σαφως και δεν αξιζε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rigas21 said:

Ε αφου εισαι σιγουρος οτι θα εχεις το απλο εισιτήριο γιατι σε χαλαει η τιμη των διαρκειας που δεν σε αφορούν?

Μαλλον εισαι απο αυτους που πανε γηπεδο μονο στα ντερμπι για να βγαλεις και καμια φωτογραφια. Σε κατανοω, εχεις δικιο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Navas said:

Τελικά άξιζε τον κόπο όλο αυτό που έγινε το 2013;

Το τίμημα του γηπέδου συνεχίζει να είναι τεράστιο συνολικά για τον οργανισμό, δυστυχώς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rigas21 said:

Θα λαβεις συντομα τα νομιμα...εισαι και στους moderators...ακομη καλυτερα

σε ειπε καποιος ακυρος στο ιντερνετ μαλακα και απειλεις με μηνυσεις;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rigas21 said:

Ε αφου εισαι σιγουρος οτι θα εχεις το απλο εισιτήριο γιατι σε χαλαει η τιμη των διαρκειας που δεν σε αφορούν?

Ρε φίλε εδώ δεν σεβάστηκε ούτε όσους στηρίζουν δέκα χρόνια τώρα σερί κάνοντας έστω μια συμβολική έκπτωση των 50€. Πλάκα μας κανεις τώρα; Για το Θεο δηλαδή 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×