Jump to content

Η ΑΕΚ δεν είναι τουριστάδικο


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Σε περίπτωση παρανόησης. Είσαι γνωστός εδώ και χρόνια περιφερόμενος ως σχολιαστής στα της ΑΕΚ από δω κι από εκεί. Δεν είσαι αυτό που λέμε και η καλύτερη πένα, με λίγα λόγια για να το θέσω πιο απλά, προνόμιο είναι για σένα η συμμετοχή σου στο ΚΜ και όχι δικαίωμα.

Αυτό μπορεί να αλλάξει ανά πάσα ώρα. Κάτσε στην άκρη σου και μη μιλάς για τέτοια θέματα 

Οσο μπορει να αλλαξει για μενα το ιδιο ισχυει και για σενα..

Θενξ μια φορα για τα ειλικρινη σου σχολια..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Τι θες να πεις ?

Με τον κυριο που τρωει μπραντς ταχουμε σπασει και δεν ενοχλει ο ενας τον αλλο.

 

1 minute ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Τι θες να πεις ?

Με τον κυριο που τρωει μπραντς ταχουμε σπασει και δεν ενοχλει ο ενας τον αλλο.

Γνωστός φλώρος είναι, μην ασχολείσαι μαζί του.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bukowski said:

Και εμεις στα παπαρια μας τον γραφουμε βεβαια.

 

12 minutes ago, agelos said:

@Skepastos

Πολύ ορθά τα γράφεις, αλλά κανεις ένα βασικό λάθος.

Ψάχνεις να βρεις λογική όταν ο τύπος μας γράφει απλά στα παπαρια του.

Άγγελε στην έδωσε την απάντηση ο Μπούκο. Ώρα να τον γράψουμε και εμείς δυνατά. Εγώ πιστεύω αν μέχρι μέσα Αυγούστου δεν έχει πουλήσει διαρκειας και μεταγραφές καλές θα αναγκαστεί να κάνει και θα ρίξει τις τιμές 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sepultura21 said:

Επειδή περιφερονται κ δικηγόροι, εγώ δεν είπα ποτε ότι κάποιος συγκεκριμένος γαμει γιδες. Γενικά κι αόριστα μιλουσα, δεν είμαι κ στο κρεβάτι του Βασιληα

Ναι, θα μας γαμησει ο δικηγόρος του @Rigas21. Που σαι μαν, ξυρισμένο τον θέλω πες του

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

 

Άγγελε στην έδωσε την απάντηση ο Μπούκο. Ώρα να τον γράψουμε και εμείς δυνατά. Εγώ πιστεύω αν μέχρι μέσα Αυγούστου δεν έχει πουλήσει διαρκειας και μεταγραφές καλές θα αναγκαστεί να κάνει και θα ρίξει τις τιμές 

Ρε καιρο τον γραφουμε. Εδω εχουμε διαχωρισει την ΑΕΚ απο την ΑΕΚ του Μελ. Την δευτερη την εχουμε καταγελοιοποιησει. Ας φυγει ο παλιατσος (ιδανικα απ τη ζωη και το συντομοτερο) και θα ασχοληθουμε ξανα.

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει να σώσει το προσχήματα ας το κάνει άμεσα με μια από τις γνωστες κολοτουμπες του που παρουσιάζουν οι αρδ σαν από μηχανή Θεό και ξεκινούν το άρθρο  << Με εντολή τίγρη... >> και τελειώνουν με το να φορτώσει τις ευθύνες του σε κάποιο κακόμοιρο. 

Το πιο πρόσφατο ήταν 

<< Με εντολή μελ έρχεται ο φελσομ για να κλεισει το κέντρο με το καλύτερο τροπο λόγο ανικανότητας του διδύμου >>

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ρε καιρο τον γραφουμε. Εδω εχουμε διαχωρισει την ΑΕΚ απο την ΑΕΚ του Μελ. Την δευτερη την εχουμε καταγελοιοποιησει. Ας φυγει ο παλιατσος (ιδανικα απ τη ζωη και το συντομοτερο) και θα ασχοληθουμε ξανα.

Μέχρι να φύγει όμως πρέπει να αρχίσει η χρόνια όπως τελείωσε. Με πανό και κράξιμο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Μέχρι να φύγει όμως πρέπει να αρχίσει η χρόνια όπως τελείωσε. Με πανό και κράξιμο 

Μακάρι εγκαίνια υπό την ιαχή «είσαι μεγάλο αρχίδι Μελισσανίδη»

Αλλά δύσκολο.

Με τις τιμές που έχει, όσους νιώθουν λίγο τους απομακρύνει με τον τρόπο του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ....πουληθουν όλα τα διάρκειας που έτσι κι αλλιώς δεν έχουν ταβανι κ το χειμώνα με καναν ΟΦΗ θα έχουμε οκγουωρντ σκηνικά με 5000 κόσμο για ομάδα που έχει ...πουλησει 25000 διαρκειας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kostas21 said:

 Crystal Palace 

Διαρκείας 480 λιρες

Παιδικό 95 λιρες

Λονδίνο κ έχεις κόουτς Βιειρα στη Πρεμιέρσιπ. 

 

10 χρόνια σου γράφουν για μαγικά τσιμεντα, μνημειώδη καθίσματα,  φανταστικές οριοθετησεις αγωνιστικού χώρου,  περιλαμπρα κέρινα ομοιώματα,  φανταστικές περιστρεφομενες πόρτες,  θαυμαστές τουαλέτες.  Πόσο λες να στοιχίζουν αυτά?

Και για  να θέσω ένα άλλα ερώτημαυα. 

Πόσο παραπάνω λες να στοιχίζει ένα γραφείο κτηρίων στον Πειραιά   από ότι στο Πόρτσμουθ,  στο Λίβερπουλ  , κτλ. ?

2 φορές,  3 φορές ? 

Δύναται μια εταιρία να πληρωνει ενοίκιο σε κτίρια που εχει κατασκευάσει σε κάποιον που δεν του ανήκει το οικόπεδο? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είδα ένα κόσμο να γκρεμίζεται μπροστά μου
είδα να γίνεται γιαπί η γειτονιά μου
για το καλό μου
 
Είδα τα κάγκελα που σκαρφάλωνα κομμένα
σε φορτηγό τα όνειρά μου φορτωμένα
για το καλό μου
 
Είδα το Μάνταλο να τα χτυπάει όλα με ζήλο
είδα τα χέρια του σηκωμένα σαν το ξύλο
είδα τα νεύρα μου σιγά σιγά να σπάνε
με αεκοσύνη και #φαμιλύ να με χτυπάνε
 
Για το καλό μου, για το καλό μου
ώσπου δεν άντεξε στο τέλος το μυαλό μου
πήρε ανάποδες στροφές για το καλό μου
μα βάζω φόρουμ τον εννιά(-11) για το καλό μου
στην ηρεμία, για να βρω τον εαυτό μου
 
Είδα να παίρνουν τσιμπουκιά απ' τον νταβά μου 
φανέλα φτιάχνουν σαν κιλότα απ' τη τσατσά μου
για το καλό μου
 
Είδα το Κόνα μου να καίει απελπισμένα
είδα τον Μπακασέτα να μου φεύγει για τα ξένα
για το καλό μου
 
Είδα τους κλόουν να τα τρώνε τυλιγμένα
είδα να θέλουν να ψοφήσω σαν εσένα
είδα τα χώματα να μοιάζουνε σαν μνήμα
για να σελφάρω στο πουλί, να κόψω τμήμα;
 
Για το καλό μου, για το καλό μου
ώσπου δεν άντεξε στο τέλος το μυαλό μου
πήρε ανάποδες στροφές για το καλό μου
και βάζω φόρουμ τον εννιά(-11) για το καλό μου
στην ηρεμία, για να βρω τον εαυτό μου
 
Για το καλό μου, για το καλό μου
έχει μουδιάσει το κορμί και το μυαλό μου
δόσεις φέσια αεκσόπ για το καλό μου
φέτος χρεώνουνε τριπλά τον διπλανό μου
ενώ παλεύω για να βρω τον εαυτό μου
κι έχω ανοιγμένο, το ΚΜ, για το καλό μου.-
  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι επειδή ασχολιοντουσαν όλη μέρα με τα διαρκειας εκεί στην ΠΑΕ δεν είχαν χρόνο να ανακοινώσουν καναν αθλητή σήμερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Λογικα θα χε αποθεωση απο ενθουσιασμενο κοσμο 20220620_230445.thumb.jpg.5547b256fded8288e96fe03972cf9096.jpg

Πάντως παραδέχομαι τη νέα τάξη πραγμάτων στο γραφείο τύπου. Έπεσε παρέμβαση για ψαλίδι για να ξεθυμάνει λίγο ο κόσμος. Αν ήταν ακόμα ο Δηματος στα πράγματα σήμερα μέχρι και διπλή εκπομπή τους έπαιρνε 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sepultura21 said:

Θα ....πουληθουν όλα τα διάρκειας που έτσι κι αλλιώς δεν έχουν ταβανι κ το χειμώνα με καναν ΟΦΗ θα έχουμε οκγουωρντ σκηνικά με 5000 κόσμο για ομάδα που έχει ...πουλησει 25000 διαρκειας

Συμφωνω απόλυτα αλλά αυτή η αίσθηση δικαίωσης όταν τα δώσει θα είναι και η αρχή του τέλους του όπως και στο κοντό γιατί η ΑΕΚ δεν είναι ο τύπος που θα πάρει το ακριβό διάρκειας στο νεο γήπεδο όπως θα πάρει μια ακριβή παράσταση αλλα ΑΕΚ είναι ο κάθε περίεργος προβληματικό τύπος  που είχαμε πίσω μας δίπλα μας ή μπροστά μας και πολλές φορές γελαγαμε η άλλες φορές εκνευρίζομασταν κιόλας μαζί του αλλά ξέραμε ότι αυτος ξυπνάει και κοιμάται με τα 3 γράμματα. Αυτός πλέον δεν θα έχει δυνατότητα να δει την ομάδα όπως έχει συνηθίσει και αυτό θα φέρει δικαιολογημενη οργή στον ίδιο και στους γύρο του.. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι λέω ότι δεν θα τα πουλήσει 

25000 ΑΕΚαρες που τους περισσεύουν?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MITSAKLAS said:

Χειρότερα από τα χειρότερα σενάρια που συζητούσαμε.

Και που να δούμε και τα "απλά" εισιτήρια... με Λαμία τα κεντρικά θα ξεκινάνε απο 120 και για να δεις Αρη θα θες διακοσιάρι και πάνω...

Μπράβο πρόεδρε... έξω οι φτωχομπινέδες από την ΑΕΚ μας...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Duck_Season said:

Εγώ πάλι λέω ότι δεν θα τα πουλήσει 

25000 ΑΕΚαρες που τους περισσεύουν?

25000 ΑΕΚαρες δεν υπάρχουν σαφώς . 25000 που θα το πάρουν σαν μοδα λόγο  του νέου  γήπεδο πιστεύω ότι υπάρχουν και πολλούς από αυτούς τους ζω στη Γλυφάδα και ξοδεύουν τόσα σε ένα βράδυ. Αυτό είναι το target group. Φυσικά η γκρίνια θα αποτρέψει πολλούς από αυτούς γιατί θέλουν τζερτζελε και thisisaek. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Duck_Season said:

Εγώ πάλι λέω ότι δεν θα τα πουλήσει 

25000 ΑΕΚαρες που τους περισσεύουν?

Δεν τον εμποδίζει κανένας να ισχυριστεί ότι τα πουλησε, για μαρκετιστικους λόγους. Δεν είναι κ ότι κυριαρχεί η απόλυτη διαφάνεια στις μπίζνες της ΠΑΕ

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γίνουν μεταγραφάρες, όλο αυτό θα τελειώσει πολύ άσχημα. Πολλοί θα ματώσουν για να πάρουν διαρκείας. Δεν θα ανεχθούν τις ίδιες μλκς αγωνιστικά για άλλη μια χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Άπατα θα πάνε 

Παρακάτω 

Να δω πως θα το διαχειριστεί αυτό η ΠΑΕ .

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×