Jump to content

Η ΑΕΚ δεν είναι τουριστάδικο


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Με ένα πρόχειρο γκαλοπ που έκανα καμία 20αρια παραδοσιακους κατόχους διάρκειας δεν θα πάρουν όχι τόσο για το οικονομικό αλλά για το ηθικό που δεν έδωσε ούτε μια έκπτωση. Καλά τα κατάφερε ο μαλακές. 

Όσο για τους αρδ τι να πεις? Πάνε να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα. Καλυτερα είναι να μην μιλήσουν και να περιμένουν να περάσει ο ΑΕΚτζής τα 5 στάδια της θλιψης. 

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο το άρθρο του Τσιλη.

Κοινωνικό πολιτική ανάλυση της πουτσας, "χάνουμε το δάσος", "πολυτέλεια το να θες να πάρεις διάρκειας".

Μαζευτειτε λίγο με τις μλκιες που γράφετε, γιατί οι καιροί για τη μεγάλη πλειοψηφία είναι δύσκολοι και δεν σας βλεπω καλά.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, agelos said:

Απίστευτο το άρθρο του Τσιλη.

Κοινωνικό πολιτική ανάλυση της πουτσας, "χάνουμε το δάσος", "πολυτέλεια το να θες να πάρεις διάρκειας".

Μαζευτειτε λίγο με τις μλκιες που γράφετε, γιατί οι καιροί για τη μεγάλη πλειοψηφία είναι δύσκολοι και δεν σας βλεπω καλά.

<<ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΑΕΚ>> με λίγα λόγια. Μιλάμε για την ΑΕΚ με την συγκεκριμένη ιστορία και κόσμο, όχι για τη Μονακό η το βαζδλο.

Ας έρθει να τα πει αυτά μπροστά σε ένα ΑΕΚτζη τα περί πολυτέλεια να βλέπει την ομάδα του και αν δεν υψηλό εισόδημα κάτσε στο σπίτι σου να κλάψεις για τη μοίρα σου. 

Θα έχει άσχημη εξέλιξη όλο αυτό. Η οργή στο κόσμο είναι απίστευτη και αν δεν την νιώθουν τότε ζουν στο δικό τους κόσμο. 

Ο καραλης που κρίβεται τις τελευταίες δύο μέρες? 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ Ρε μλκ μιλάμε για εισιτήρια διάρκειας σε γήπεδο που χτίστηκε από το κόσμο αυτόν που χαρακτηρίζει πλέμπα ο τσιλης και βρίσκεται που? στη νέα Φιλαδέλφεια  δλδ η απόλυτη παράνοια. 

Link to comment
Share on other sites

Βέργης

Τι θεωρούν στην ΑΕΚ; Ότι αυτές οι τιμές δεν είναι «αφύσικες» γι αυτό που προσφέρουν στον κόσμο. Ότι είναι φυσιολογικές για το υπέροχο καινούργιο γήπεδο που δίνουν στους οπαδούς. Και πως όταν θέλει κάποιος να πάει «στο κέντρο», να έχει και τα προνόμιά του λογικά θα πληρώσει κάτι παραπάνω. Τώρα, αν ένας Μέσος Όρος π.χ. 50 ευρώ ανά ματς είναι «ακριβός» για μια καλή θέση, αυτό μπορεί ο καθένας να το κρίνει.

Τι μηνύματα, έχουν, στην ΠΑΕ ΑΕΚ; Τηλεφωνικά τουλάχιστον (γιατί σήμερα θα αρχίσει η διάθεση επί της ουσίας) γίνεται… πανζουρλισμός από τη ζήτηση. Κάποιοι υποστηρίζουν ότι «τα εισιτήρια θα κάνουν φτερά μέσα σε λίγες μέρες». Μένει να το δούμε.

Υπάρχουν, επίσης, και ακραίες καταστάσεις. Για σουίτα που πουλήθηκε από την ΠΑΕ στις 70.000 ευρώ ο κάτοχός της δέχθηκε προσφορά 100.000 και 120.000 ευρώ για να την… μεταπουλήσει! Βεβαίως, θα πει ο καθένας «Όταν μπορείς να διαθέσεις 70 χιλιάρικα για σουίτα γηπέδου δεν σε ενδιαφέρει να βγάλεις από αυτήν λεφτά. Εχεις την άνεση να πληρώσεις όσο όσο για να απολαύσεις την ομάδα σου». 

 

 

Πάμε τώρα στην άλλη πλευρά. Ο κόσμος που δυσανασχετεί. Ο οποίος θεωρεί ότι οι τιμές την πρώτη σεζόν του νέου γηπέδου είναι «υπερβολικές». Από τα 300 ευρώ Συνδεσμιακά μέχρι το γεγονός πως για να πάρεις και το παιδί σου θα χρειαστείς κοντά στα 2000 ετησίως για δύο Διαρκείας σε σχετικά «καλές θέσεις». Αν σε αυτά προσθέσετε και την αγωνιστική αποτυχία της ΑΕΚ την περασμένη σεζόν που απογείωσε την τσατίλα του κόσμου, βγαίνει το αποτέλεσμα της μίνι «έκρηξης».

Δεν θέλω –και δεν πρέπει- να αδικούμε κανένα. Πόσο μάλλον εμείς οι δημοσιογράφοι που μπαίνουμε στο γήπεδο με την ταυτότητά μας και δεν έχουμε άγχος πως θα παρακολουθήσουμε ένα παιχνίδι. Ο Έλληνας πολίτης αυτή την εποχή –σωστότερα ΚΑΙ αυτή την εποχή- υποφέρει. Πληρώνει τα μαλλιά της κεφαλής του για σούπερ μάρκετ, για ρεύμα, για πετρέλαιο, για καύσιμα, μέχρι και για την… αναπνοή του. Βασανίζεται για να φέρει ίσα βάρκα ίσα γιαλό τον οικογενειακό προϋπολογισμό. Το γήπεδο αποτελούσε πάντοτε το αποκούμπι του. Αυτή τη «μία ιερή μέρα» που θα πάρει το γιο του και θα πάνε μαζί να παρακολουθήσουν την ομάδα. Να πάει στο γήπεδο για να ξεσκάσει, ακόμη κι όταν η ομάδα τον… σκάει.

Ο μέσος Ελληνας είναι υποχρεωμένος από το 2010 και μετά να προσαρμόζει διαρκώς τις προτεραιότητές του και να φτάσει στο σημείο να προτάσσει την επιβίωση! Γάλα, ρεύμα, ενοίκιο, φαγητό, βενζίνη, φροντιστήρια των παιδιών και… βλέπουμε.

Τον πονάει πολύ, λοιπόν, όταν διαπιστώνει πως δεν μπορεί να αγοράσει ένα Διαρκείας της ομάδας του. Ή πως αν το αγοράσει θα στερήσει από άλλα, ίσως σημαντικότερα πράγματα, την οικογένειά του. Και το γεγονός ότι δεν θα δει την ομάδα –ή θα την δει σε πολύ λιγότερα παιχνίδια- του βγάζει μεγάλη τσατίλα. Σε συνδυασμό με τα άλλα βάσανα της ζωής και της καθημερινότητας, η τσατίλα γιγαντώνεται.

Τι θέλω να πω με όλα τούτα; Ότι οφείλουμε να βλέπουμε τα δίκια και των δύο πλευρών, δίχως λαϊκισμούς. Γιατί και η ΠΑΕ ΑΕΚ έχει λογικά επιχειρήματα για την τιμολογιακή πολιτική της, φυσικά και ο κόσμος έχει τα δίκια του ζητώντας φθηνότερες τιμές.

Μακάρι για την ΑΕΚ και τους φίλους της, η 2η σεζόν του OPAP Arena να φέρει πιο κοντά τα «θέλω» και τα «μπορώ» των δύο πλευρών. Για την ώρα πάντως, η δική μου πρόβλεψη, αν μου επιτρέπετε, είναι πως από το ματς των εγκαινίων και μετά δεν θα πέφτει ούτε καρφίτσα στον Ενωσίτικο «Ναό».

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AG21 said:

Με ένα πρόχειρο γκαλοπ που έκανα καμία 20αρια παραδοσιακους κατόχους διάρκειας δεν θα πάρουν όχι τόσο για το οικονομικό αλλά για το ηθικό που δεν έδωσε ούτε μια έκπτωση. Καλά τα κατάφερε ο μαλακές. 

Όσο για τους αρδ τι να πεις? Πάνε να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα. Καλυτερα είναι να μην μιλήσουν και να περιμένουν να περάσει ο ΑΕΚτζής τα 5 στάδια της θλιψης. 

Σε εμενα παντως θα παρουν ολοι και θα παρει και αλλος ενας που δεν επαιρνε οακα.

Ολοι αυτοι που λες στην πορεια θα μαλακωσουν και θα παρουν απλα αν επαιρναν στην 9 στο οακα τωρα θα αναγκαστιυν να παρουν πιο πλαγια.

Τιγραν γαμιεσαι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οκ αρα αναμένουμε και αντίστοιχη ομάδα αφου μόνο απο τις σουίτες βγαίνουν 2 συμβόλαια τσούμπερ και απο τον Οπαπ αλλα 2 και πάει λέγοντας . Τι όχι ?

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AG21 said:

Με ένα πρόχειρο γκαλοπ που έκανα καμία 20αρια παραδοσιακους κατόχους διάρκειας δεν θα πάρουν όχι τόσο για το οικονομικό αλλά για το ηθικό που δεν έδωσε ούτε μια έκπτωση. Καλά τα κατάφερε ο μαλακές. 

Όσο για τους αρδ τι να πεις? Πάνε να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα. Καλυτερα είναι να μην μιλήσουν και να περιμένουν να περάσει ο ΑΕΚτζής τα 5 στάδια της θλιψης. 

Δυστυχώς στο τέλος αυτοί που μπορούν θα πάρουν. Κι εδώ μέσα υπάρχει κόσμος που κράζει, αλλα θα πάρει. Το να κρατήσεις μια ιδεολογική στάση στο ζήτημα, δεν είναι για πολύ κόσμο. Θα ήταν ευχής έργον αν είχαμε μαζική αποχή από την αγορά διάρκειας, αλλά είπαμε... Καταναλωτική συνείδηση βερίκοκο 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥΛΙΤΖΕΡ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΡΓΗ

26 minutes ago, Bluesman said:

Τι θεωρούν στην ΑΕΚ; Ότι αυτές οι τιμές δεν είναι «αφύσικες» γι αυτό που προσφέρουν στον κόσμο. Ότι είναι φυσιολογικές για το υπέροχο καινούργιο γήπεδο που δίνουν στους οπαδούς. Και πως όταν θέλει κάποιος να πάει «στο κέντρο», να έχει και τα προνόμιά του λογικά θα πληρώσει κάτι παραπάνω

Έχει κάποιος προνόμια απέναντι από τα επίσημα?? Τα προνόμια είναι ιδέα και δεν αποθνήσκουν φάση? Θεωρεί η ΠΑΕ ότι τα καινούρια τσιμέντα είναι ικανά για το διπλασιασμό της τιμής σε σχέση με πέρυσι για το κέντρο? Γαμιέται μήπως για ένα κάθισμα?

30 minutes ago, Bluesman said:

Τι μηνύματα, έχουν, στην ΠΑΕ ΑΕΚ; Τηλεφωνικά τουλάχιστον (γιατί σήμερα θα αρχίσει η διάθεση επί της ουσίας) γίνεται… πανζουρλισμός από τη ζήτηση

 

31 minutes ago, Bluesman said:

Υπάρχουν, επίσης, και ακραίες καταστάσεις. Για σουίτα που πουλήθηκε από την ΠΑΕ στις 70.000 ευρώ ο κάτοχός της δέχθηκε προσφορά 100.000 και 120.000 ευρώ για να την… μεταπουλήσει

Δεν είμαστε ρουφιάνοι αλλά για να παίξει μια καταγγελία. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης (των κείας) νο.6 απαγορεύεται η μεταπώληση. Αν επιτρέπεται στις σουϊτες ΤΙΓΡΗ ΣΕ ΚΛΕΒΟΥΝ

 

Βαριέμαι για όλα τα άλλα. Τα όποια προνόμια της παραμύθας γίνανε απλά έχετε δικαίωμα να πάρετε πρώτοι τα φτηνά. Εννοείται θα φύγουν γιατί ΟΚ, τι 300 στην 7 τι 400 και να πηδάμε κάγκελα στην άρθρο 44. Και μετά ας έρθει όλος ο λάος από 1-2 φορές να σκάσει τα 80αρικα στο κέντρο (γιατί εκεί θα υπάρχουν μόνο διαθέσιμα). Να υπάρχει και κανά κασ φλοου το χειμώνα στα ντέρμπι μην μας σκάσει καμια τιμωρία από ουέφα πάλι

ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και το άλλο σιγουράκι σε κάποια στιγμή μεταγραφικής μουρμούρας του Ιουλίου, που ο Μελ θα παρουσιάσει το Μάνταλο να έχει αγοράσει και δωρίσει/κληρώσει καμιά 50ρια από τα αδιάθετα.

Και νά τα σχόλια365 από κάτω, 'αρχηγάρα', 'ψυχάρα', 'πάντα εδώ', 'ΑΥΤΟΣ' (εσύ Τσιντώτα σκάσε!), κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Τι μαθαίνουμε από το αδέσποτο του Τσίπη ? Κάνω μια παρένθεση για να τονίσω ότι αν μαζέψεις αδεσποτάκι από το δρόμο θα σε έχει για Θεό όλη τη ζωή του. Εν αντιθέσει με τα δημοσιογραφικά αδέσποτα που θα σε φωνάζουν και λαϊκιστή αν τους πεις ότι αν ζητάς 2000 ευρώ από πατέρα και γιο για να βλέπουν το κοπάδι να βοσκάει είναι ληστεία. Όχι κλοπή, ληστεία (Να το επαναλάβω). Τι λένε οι συμμορίτες του κονκλάβιου, μάλλον τι μεταφέρει ότι λένε ; Μας βγάζουν τρελούς όλους. Τρελούς όσους έχουμε βρεθεί σε υπέροχα γήπεδα στο εξωτερικό. Τι κάνει υπέροχο ένα γήπεδο. 'Οχι, δεν το κάνουν ούτε οι μαγικές περιστρεφόμενες πόρτες, ούτε οι φανταστικές οριοθετήσεις του αγωνιστικού χώρου, ούτε η γνώμη της τζατζικίλας που τρουπώνει και δωρεάν. Πως και δεν είπαν ότι η United έχει ακριβότερα εισιτήρια και παιζει σε γήπεδο 50 χρόνων ? Αυτό που κάνει υπέροχο ένα γήπεδο είναι η ατμόσφαιρα σε αυτό.  Θες να επενδύσεις σε πατατάκι και Defense - Defense ? Μαζί σου, φτιάξε ένα γήπεδο που το υπηρετεί. Θα στέλνεις για πατατάκια τον κόσμο στο περίπτερο? Επιθυμείς βραδιές champions league ? Πως, με τον αετό και τις δάδες ? Και έρχεσαι ως γνήσιος πονειρίδης και λες στους πελάτες σου τις πίπες του αιώνα φτιάχνοντας ένα υβριδικό μοντέλο λέγοντας ουσιαστικά ότι είστε και πουτάνας γιοι όσοι δεν το ασπάζεστε. Προσωπικά, έχω την δυνατότητα να κόψω τικέτι σε κεντρική θύρα, ακόμα και αν κόψω ένα city break μεσα στη χρονιά. Έχω μια τέτοια απέχθεια για το αφήγημα του οπαπ αρένα  που έχει αφαιρέσει κάθε σύνδεση με το νέο γήπεδο. Να ψοφήσουν όλοι τους για την αναίδεια στον κόσμο που υποφέρει, για τις πίπες  του πλειστηριασμού των σουιτων, για ότι το θεωρούν και δεδομένο ότι είμαστε υποχρεωμένοι να βάζουμε στο χέρι στην τσέπη, για τους αετούς, τις δάδες και το τελευταίο κόκκο τσιμέντου που έπεσε στην κατασκευ και στέρησε μισό βαθμό στο πρωτάθλημα . Τα έλεγα, γιατί μπορούσα να διαβάζω το μυαλό του θρασύ βρομιάρη. Περιμένετε να δείτε τις τιμές. 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Γαμάτη ανακοίνωση από Πατήσια, τα είπαν όλα έτσι όπως πρέπει. Μπράβο 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τίποτε λιγότερο από ΠΑΝΖΟΥΡΛΙΣΜΟ. 

Εσύ που είσαι της γειτονιάς... κάνε μια έρευνα αγοράς πόσο μπορούμε να μεταπουλήσουμε καμιά θέση πάρκινγκ πλησιόν γηπέδου. Τι NFT, bitcoins και υγραέρια, αλλού είναι το μέλλον για την οικονομική ανάκαμψη

Link to comment
Share on other sites

Προνόμια στο κέντρο μάλλον εννοεί την καλύτερη οπτική από τα πέταλα (αν δεν είσαι στην πάνω πάνω σειρά που δεν βλέπεις το μισό γήπεδο). Τιτάνας.

ok αυτοί νομίζουν ότι προσφέρουν το Μπερναμπέου, το Αλλιανζ ή το Γουαντα Μετροπολιτανο.

Εντελώς delusional για το τί γήπεδο έχουν φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Macross said:

Εσύ που είσαι της γειτονιάς... κάνε μια έρευνα αγοράς πόσο μπορούμε να μεταπουλήσουμε καμιά θέση πάρκινγκ πλησιόν γηπέδου. Τι NFT, bitcoins και υγραέρια, αλλού είναι το μέλλον για την οικονομική ανάκαμψη

Θα σας σκίζω τα λάστιχα. Μην πατήσει κανείς. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kapetane21 said:

Γαμάτη ανακοίνωση από Πατήσια, τα είπαν όλα έτσι όπως πρέπει. Μπράβο 

Επειδή ακούγαμε διάφορα τελικά το Glyfada club ήταν βγαλμένο απο το μέλλον .

287769469_2231096403711859_6274701514428 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, stavros 9-11 said:

Δυστυχώς στο τέλος αυτοί που μπορούν θα πάρουν. Κι εδώ μέσα υπάρχει κόσμος που κράζει, αλλα θα πάρει. Το να κρατήσεις μια ιδεολογική στάση στο ζήτημα, δεν είναι για πολύ κόσμο. Θα ήταν ευχής έργον αν είχαμε μαζική αποχή από την αγορά διάρκειας, αλλά είπαμε... Καταναλωτική συνείδηση βερίκοκο 

Ναι βρε παπάρα κ εγώ θα πάρω διάρκειας ίσως για τελευταία χρόνια να μου φύγει ο καημός κ να κάτσω στο σπίτι μου μετά να ησυχάσω.

Για να γίνει αποχή πρέπει να μπει κάποιος μπροστά, όταν αυτός που πρέπει σφυρίζει αδιάφορα, μεμονωμένα δεν έχει καμία αξία. Αν έμπαινε κ έλεγε βαλ τα στον κωλο σου, θα έκανα αποχή μέχρι κ απ' την τιβι

Κ ξέρω ότι είναι λάθος ότι θα πάρω διάρκειας κ μαλακια μου, αλλά τόσες κ τόσες έχω κάνει ε μια τελευταία το βλέπω ανταμοιβή στον εαυτό μου για τα τόσα σκατα που έχω φάει.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Ενα γαμημενο γηπεδο ζητησαμε και να ειναι αντισεισμικο.

Απο τοτε περασανε 20 χρονια και ειδαμε τα παντα χρεωκοπησε η ομαδα πεσαμε στη γ χρεωκοπησε η χωρα επιασε πανδημια εχει ξεκινησει ο Γ παγκοσμιος και μεχρι και οι βουλγαροι σου πουλανε τρελα.

Ατριχοι ειμασταν και σε λιγο θα γινουμε παππουδες στην πραγματικοτητα αλλοι προλαβαινουν δε προλαβαινουν.

Ε λιγο δυσκολο να κανεις αποχη τα ξερει το μουνοπανο για αυτο μας πινει το αιμα.

Οι 10-12 χιλιαδες μαλακες που πηγαιναν στο οακα βρεξει χιονισει πιπα κωλο εμπλοκη  θα παρουν  οτι και να γινει.

Θα κραξουν θα πλανταξουν θα πουλησουν νεφρο το σωμα τους τις γυναικες τους αλλα θα παρουν.

Κανα οκταρι πανυγηρτζιδες θα παρουν λογω γηπεδου ατμοσφαιρας να ανεβαζουν στορυ κλπ ισως σε πιο κακες θεσεις αλλα θα παρουν.

Παμε στα 20 πιο πολλα για μενα θα ειναι εκπληξη αλλα δεν το αποκλειω.

Μενει ενα δεκαρικακι για εισητηρια που θα κωβουν κωλους αλλα ολοι θα τα σκανε για να το ζησουν εστω μια φορα σε αυτους η δικαιολογια θα ειναι ο προεδρος ηθελε να βαλει φθηνα εισητηρια αλλα τα μουνια με τα διαρκειας θα παραπονιουνται οποτε πρεπει να σασ κοψω και εσας το κωλο τα παραπονα σας στα μουνια με τα διαρκειας.

Τον δευτερο χρονο αλλαζουν τα πραγματα και θα εξαρτηθουν απο αλλους παραγοντες.

 

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα νιωθω τοσο εκτος απο την ομαδα, πρωτη τοσο αδιαφορος για το οτιδηποτε μετα τη γαμωανακοινωση των εισητηριων.. στο μονο που ελπιζω ειναι το μαζικο χριστοπαναγιασμα παντου να μεταφραστει σε μαζικη γιουχα στο γηπεδο, σε εμετικα συνθηματα και πανό.. μονο αυτο αξιζει στο κλοουν ευεργετη

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2022 at 2:58 PM, BillR21 said:

Ναι βρε παπάρα κ εγώ θα πάρω διάρκειας ίσως για τελευταία χρόνια να μου φύγει ο καημός κ να κάτσω στο σπίτι μου μετά να ησυχάσω.

Για να γίνει αποχή πρέπει να μπει κάποιος μπροστά, όταν αυτός που πρέπει σφυρίζει αδιάφορα, μεμονωμένα δεν έχει καμία αξία. Αν έμπαινε κ έλεγε βαλ τα στον κωλο σου, θα έκανα αποχή μέχρι κ απ' την τιβι

Κ ξέρω ότι είναι λάθος ότι θα πάρω διάρκειας κ μαλακια μου, αλλά τόσες κ τόσες έχω κάνει ε μια τελευταία το βλέπω ανταμοιβή στον εαυτό μου για τα τόσα σκατα που έχω φάει.

Γτ τον λες παπαρα? 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μιλά άσχημα σε αλλα μέλη του ΚΜ κ ήθελα να του δείξω πόσο άσχημο είναι να σου μιλάνε έτσι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2022 at 2:53 PM, AG21 said:

Επειδή ακούγαμε διάφορα τελικά το Glyfada club ήταν βγαλμένο απο το μέλλον .

287769469_2231096403711859_6274701514428 

Κατά σατανική σύμπτωση ποσταραμε το ίδιο, σε δύο διαφορετικά τοπικς.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×