Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


Recommended Posts

23 hours ago, The Magician said:

Έλα ρε Μήτσο έχεις μουλαρώσει από Μάη μήνα και δεν ξεκουβαλάς. Αφού στο τέλος θα ψηθείς μωρέ.

Δεν πήρα ρε, ούτε θα πάρω κι ας το περίμενα μια ζωή.

Γαμιεται και είναι στα κάγκελα η οικουμένη για 10% πληθωρισμό και θα δώσω 100% πάνω στον πονηρό τον Πόντιο, που πατάει στην ψυχή μου για να μου πιάσει τον κωλο;

Ξέρω να τα φάω άλλου τα λεφτά αυτά που δεν έχει βλαχόμαγκες από την Κοκκινιά.

Υ.Γ. Για να μην παρεξηγηθω, ότι γράφω αφορά τη δική μου στάση και θέση και προς Θεού δεν είναι κριτική σε όσους πήραν.

 

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Ξέρω να τα φάω άλλου τα λεφτά αυτά που δεν έχει βλαχόμαγκες από την Κοκκινιά.

Στα γεροντια στο οακα που θελανε ενα ογδονταρικοκατοσταρικο για ενα τριωρο σε γηπεδο 70000 χιλιαδων και στο τελος εφαγες και τα μπινελικια σου γιατι ησουν κακο παιδι και αναψες καπνογονα;😋

Αυτα βλεπει ο αλλος και μας γαμει...

Το κακο ειναι οτι μενεις φιλαδελφεια και θα ακους τις φωνες.

Καλη δυναμη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NIS 9-11 said:

Το κακο ειναι οτι μενεις φιλαδελφεια και θα ακους τις φωνες.

Καλη δυναμη.

Παντελώς αδιάφορο.

Εύχομαι μόνο για τον κόσμο που πήρε και μάτωσε κυριολεκτικά στην τσέπη του, η ομάδα να μην τον απογοητεύσει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MITSAKLAS said:

Παντελώς αδιάφορο.

Εύχομαι μόνο για τον κόσμο που πήρε και μάτωσε κυριολεκτικά στην τσέπη του, η ομάδα να μην τον απογοητεύσει.

Καλααα.....

Link to comment
Share on other sites

Τα διαρκείας φεύγουν παρόλο που είναι σε τιμές Κολωνάκι.... Έχει έρθει προπονητής που τουλάχιστον δουλεύει και αυτός και το team του...(εύχομαι τα αποτελέσματα να τον δικαιώσουν) το γήπεδο είναι σχεδόν έτοιμο.... Και εσύ ρε κωλογερε τι κάνεις; Φέρε παίκτες δώσε προοπτική στον κόσμο που στηρίζει όλα αυτά τα χρόνια.... κούρασες 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NIS 9-11 said:

Τοσα ειναι εκτος αν σε καποιες θυρες δεν τα εχουν βγαλει ολα προς πωληση.

Α ναι σωστά, αλλιώς θα έπρεπε να είχαν πουληθεί τουλάχιστον 27 χιλιάδες διαρκειας, αλλά μάλλον πρέπει να αφαιρέσουμε και αυτά που δεν κυκλοφόρησαν καθόλου στην 46. Στην 48 κυκλοφόρησαν τελικά; 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×