Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

Για να μη μακρηγορουμε αν ο @Νονός ειναι ≤ 51 και με το σκεπτικο οτι στα 13 καλογαμουμε αρα και τεκνοποιουμε....τοτενες ειναι κιαυτος παιδι μου...

@baRon21 ανετα δισέγγονος και οριακά τρισέγγονος...

Ο  @The Magician απλος υιος...και με λιγο ψεματακι εγγονος...αρα παπουδακος και ο μαγος..

Αυτα τα ολιγα...

παντα on topic..

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Bukowski said:

Να πουμε καπου εδω, πως αποδεικνύεται (με την μετακίνηση και την κινηση στην Ριζουπολη) πως τα περι 25k που πωλήθηκαν ειναι μαλλον μουφες. Παιζει να μαστε στα 12-13k, που ακούγεται και πιο νορμαλ νούμερο με βαση τις τιμές. Θα φανει και κατα την διαρκεια της χρονιάς. Αν όντως έχουν δεσμευτεί 25k θεσεις και διαθέσιμοι για πρόσβαση ειναι οι 13k τοτε σε καθε ματς θα πρεπει να εχουμε καμια 10αρια χιλιάδες θεσεις άδειες. Αν το γηπεδο ειναι διαρκως γεμάτο ομως, μαλλον 12-13k πουλήσουμε και τα αλλα θα ναι ελεύθερα.

Έχει ανακοινωθεί επισήμως η χωριτηκοτητα για να ξέρουμε? Άνευ σουιτών,  Πανοράματος, κτλ 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Για να μη μακρηγορουμε αν ο @Νονός ειναι ≤ 51

Πες μου ΠΟΥ και ΠΟΤΕ να βρεθούμε να σε κεράσω κάτι ρε παιδί μου, να το γλεντήσωμε !

Μόνο και μόνο γι αυτό το νούμερο, το 51 ...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Duck_Season said:

Έχει ανακοινωθεί επισήμως η χωριτηκοτητα για να ξέρουμε? Άνευ σουιτών,  Πανοράματος, κτλ 

off topic 😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

off topic 😁

Εξαπανακαθεν 

Έχουμε παρελθόν σε αυτό το χώρο 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Νονός said:

Πες μου ΠΟΥ και ΠΟΤΕ να βρεθούμε να σε κεράσω κάτι ρε παιδί μου, να το γλεντήσωμε !

Μόνο και μόνο γι αυτό το νούμερο, το 51 ...

Τα Καμπαρέ της Τρούμπας και η κοινωνία τους | Old photos, Greece, Blog posts

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

στα 13 καλογαμουμε αρα και τεκνοποιουμε....

Για μίλα μας για 5-6 χρονών που "μας ενδιαφέρει" κυρ-Μήτσο μου.

Εκτός κι αν δεν σας έχει δει ποτέ κανείς στο ίδιο δωμάτιο με τον Τέλη Σταλόνε, ας πούμε ....

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Νονός said:

5-6 χρονών

απλη πλην ομως πληρης .. παιδικη στυσις ... ανευ ουσιας..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ή το λοιπόν, αν προτιμάτε ...

Επειδή εδώ το τόπικ είναι αφιερωμένο στον ηλικιακό χάρτη του ΚουΜου(ν)ιστικού χώρου (τι, όχι ?), ένα θα σας πω και βάλτε το καλά στο μυαλό σας.

Ο χώρος βρίθει από εμπειρία, στιβαρότητα, ολντ σκούλ καταστάσεις και την ανάλογη μενταλιτέ :

4648ac5e525742baa7c5c1d18b69aa20.jpg

Όλα αυτά είναι που γιγάντωσαν την Επαναστατική Οργάνωση "LA FAMIGLIA ORIGINALE", γνωστή συνοπτικά και ως "LFO" και την κατέστησαν φόβο και τρόμο για τους απείθαρχους αντιφρονούντες.

Για να θυμούνται οι παλαιότεροι και να μαθαίνουν οι νεώτεροι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Νονός said:

 

Ο χώρος βρίθει από εμπειρία, στιβαρότητα, ολντ σκούλ καταστάσεις και την ανάλογη μενταλιτέ :

4648ac5e525742baa7c5c1d18b69aa20.jpg

 

Θα παρακαλέσω να μη γενικεύουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Από το «άρθρο» του Βούλγαρη

Και κάτι τελευταίο. Από τους 25 και πλέον χιλιάδες κατόχους διαρκείας μόλις… έξι έκαναν αίτηση για να γυρίσουν πίσω τα διαρκείας και να πάρουν πίσω τα χρήματά τους. Τόσοι ένιωσαν ότι τους κοροϊδεύει η ΠΑΕ εξαιτίας της ολιγοήμερης παράτασης στο θέμα του γηπέδου! Ξέρετε πόσοι πήγαν τελικά για να τα πάρουν πίσω; Μαντέψτε…

 

Ισως να είναι και σανό.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, gybe21 said:

Το πέταλο έχει μια 1000αδα απουλητα κείας μαθαίνω .

Ειναι που πούλησε 25k διαρκειας.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gybe21 said:

Το πέταλο έχει μια 1000αδα απουλητα κείας μαθαίνω .

Είχα ρωτήσει τηλεφωνικά την τελευταία βδομάδα που δίναν διαρκείας, πριν το παρατείνουν, και μου χαν πει ότι είχαν μείνει ελάχιστα, μετρημένα στα δάχτυλα, των 650, ενώ υπήρχαν αρκετά από 800 και πάνω. Των 450 και των 500 εξαντλημένα ενώ για τα τετρακοσαρια  υπήρχαν αρκετά αλλά μόνο στην 48, χωρίς δικαίωμα ανανέωσης την επόμενη χρονιά. Εκτός αν λες για το πέταλο της Οριτζιναλ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Είχα ρωτήσει τηλεφωνικά την τελευταία βδομάδα που δίναν διαρκείας, πριν το παρατείνουν, και μου χαν πει ότι είχαν μείνει ελάχιστα, μετρημένα στα δάχτυλα, των 650, ενώ υπήρχαν αρκετά από 800 και πάνω. Για τα τετρακοσαριά μου χε πει, ότι υπήρχαν αρκετά αλλά μόνο στην 48, χωρίς δικαίωμα ανανέωσης την επόμενη χρονιά. 

Το πεταλο το διαχειριζεται η R οποτε δε πιστευω πως η παε εχει ακριβη  εικονα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gybe21 said:

Το πεταλο το διαχειριζεται η R οποτε δε πιστευω πως η παε εχει ακριβη  εικονα.

Οπότε λογικά είναι αυτά της 48, κάτω από τον Σεραφείδη. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Οπότε λογικά είναι αυτά της 48, κάτω από τον Σεραφείδη. 

19 -21- 23- 25 εχει η R 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gybe21 said:

19 -21- 23- 25 εχει η R 

Αυτό  λέω, ότι τα χίλια απούλητα πρέπει να είναι  τετρακοσάρια  στην 48, χωρίς δικαίωμα ανανέωσης του χρόνου.   Στο τηλεφωνικό κέντρο, ,  μόνο εκεί μου είπαν ότι υπήρχαν σε αυτή την τιμή, τον Αύγουστο. Δεν είναι ακριβώς πέταλο αλλά έχει τιμές πετάλου. 

Link to comment
Share on other sites

Για το πεταλο της R σου λεει ραγιο η 48 ειναι απεναντι και εχουν εξαντληθει.

Στο πεταλο της σκεπαστης εχει καμια κατοσταρα γιατι εβγαλε και την τελευταια σειρα στο κατω διαζωμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NIS 9-11 said:

Για το πεταλο της R σου λεει ραγιο η 48 ειναι απεναντι και εχουν εξαντληθει.

Χαμένοι στη μετάφραση.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο ματς με τον Ιωνικο γράφει το κυβερνητικό θα κυκλοφορησουν 8-10 χιλιάδες εισιτήρια.Αν υποθέσουμε ότι 32 χιλιάδες είναι η χωρητικότητα πόσα διαρκειας τελικά πουλησαμε, 22 χιλιαδες;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Man Of Faith said:

Στο ματς με τον Ιωνικο γράφει το κυβερνητικό θα κυκλοφορησουν 8-10 χιλιάδες εισιτήρια.Αν υποθέσουμε ότι 32 χιλιάδες είναι η χωρητικότητα πόσα διαρκειας τελικά πουλησαμε, 22 χιλιαδες;

Επειδή δεν είναι ποδοσφαιρικό ματς, δε νομίζω να μπορούμε να απαντήσουμε αναλογικά όπως το σκέφτεσαι Locke

 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×