Jump to content

Προετοιμασία - Φιλικά 2022


Recommended Posts

18 minutes ago, Bluesman said:

 

Αυτό έκανα και εγώ, αυτό έκανε και Μπρούνο (Άλβες) μέχρι να σταματήσει. Όταν δεν ήμουν και εγώ καλά κάπου, πήγα μία μέρα στον Μοράτι, τον ιδιοκτήτη της Ιντερ και του ζήτησα να φύγω. Δεν ήμουν χαρούμενος εκεί. Εδώ όσοι είστε θέλω να είστε χαρούμενοι και να βλέπω ότι έχετε κίνητρο».

Πρώτον, το θετικό της υπόθεσης να έχεις τιμ που ήταν παιχταράδες κάποτε σε παγκόσμια κλίμακα.

Δεύτερον, τους είπε όποιος δεν μπορεί να πάει... σπιτάκι του.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινήσανε τις γκρίνιες στις 20 μέρες. Τόσο άντεξαν τα καλογυμνασμένα στη Γλυφάδα κωλαρακια τους. Μακάρι να βγάλουν γάλα από πίσω. Μη σταματας τρελό Αργεντινε ας φύγουν όλοι, μόνος σου δεν θα μείνεις. Γαμα τους τα κωλοβαρδουλα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο παιδί τον Αλεξανδρούλη τον Φρανσον γιατί του είχαν πει να χάσει 6-7 κιλά και παρουσιάσθηκε στην ΟλλαΔία  -11. Δείχνει πείσμα και θέληση για να παίξει στα Νέα Φιλαδέλφεια.

Ο ξανθούλης έχει αγωνισθεί εθνική Σουηδίας,έχει παίξει Ελβενία, ,είναι από την ποδοσφαιρομάνα εκεί την ευρύτερη περιοχή του δήμου Νορκεπινγκ ενώ διαβάζω πως αν δεν έπαιζε μπάλα με τις σχολικές επιδόσεις που είχε θα μπορούσε να εισαχθεί άνετα στο φημισμένο πανεπιστήμιο της Ουψάλα. 

Μην τον υποτιμάτε.

Γενικά να μείνει προτείνω ,θα τους σάξει όλους ο Πελάδο.

 Τον Γαλανόπουλο δε βλέπω καλά.Το κλίμα είναι θεοστραβο και αυτός δε φαίνεται πουθενά να μιλήσει στον μεγάλο. 

Κλείνω να δω για 9η φορά ένα παλιό live medley Καζατζίδεως από ταβέρνα στα Πευκάκια. Δε θέλω να εκτεθώ. Πρέπει ναμαι έτοιμος για τα εγκαίνια της Σοφκιάς.

  • Δικεφαλάκι 29
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που παίζω τακτικά εδώ με Σουηδούς(κανονικούς όχι ιμιτασιόν μετανάστες κλπ) έχω καταλάβει πως οι περισσότεροι έχουν καλή φυσική κατάσταση και πάθος για τη μπαλίτσα αλλά τα γόνατα τους δεν λυγίζουν με τίποτα, τελείως μονοκοματοι ρε παιδί μου. Στην Ελλάδα βέβαια με επαγγελματισμό καλες αντοχές και τίμια τεχνική κατάρτιση μπορείς να είσαι πολύ χρήσιμος για αυτό γενικά πιάνουν θεωρώ

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, JOSS said:

Εγώ που παίζω τακτικά εδώ με Σουηδούς έχω καταλάβει πως οι περισσότεροι έχουν καλή φυσική κατάσταση και πάθος για τη μπαλίτσα αλλά τα γόνατα τους δεν λυγίζουν με τίποτα, τελείως μονοκοματοι ρε παιδί μου. 

  Ρε συ μπας κ θέλεις να δοκιμασθείς μήπως και γι'αυτό τα γράφεις όλα αυτά κάθε φορά; 

 Λοιπόν έλα για ΑΕΚ Β αρχικά να κάνεις 2 προπονήσεις και αν κάνεις θα σε κρατήσουμε.

   Σπίτι,ενοίκια, φαγητό,αροπλάνα δικά σου.Ατομικό νερό &σνακ της ΠΑΕ.

  Αν δεν πιάσεις στην ΑΕΚ Β που είναι και το πιο πιθανό θα σε κρατήσουμε για τα εγκαίνια 17/9 να χορέψεις εκεί χάμω κάτι, δυστυχώς το Αθηναϊκό καλλιτεχνικό στερέωμα για την ώρα δε δείχνει ζέση.

Καλή ιδέα και επειδή εκεί έχουμε ένα κενό , είναι στα εγκαίνια αφού μοιράσεις νερά στους VIP να πας στη σέντρα και να χορευεις πολσκα μόνος σου εκεί με τις ώρες μέχρι να τελειώσουν όλα τα cd του Καζατζίδη.

 Θα καταχειροκροτηθείς. 

 Θα τσιμπήσεις και φανέλα Αλεξανδρούλη.

  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stylianopoulos said:

  Ρε συ μπας κ θέλεις να δοκιμασθείς μήπως και γι'αυτό τα γράφεις όλα αυτά κάθε φορά; 

 Λοιπόν έλα για ΑΕΚ Β αρχικά να κάνεις 2 προπονήσεις και αν κάνεις θα σε κρατήσουμε.

   Σπίτι,ενοίκια, φαγητό,αροπλάνα δικά σου.Ατομικό νερό &σνακ της ΠΑΕ.

  Αν δεν πιάσεις στην ΑΕΚ Β που είναι και το πιο πιθανό θα σε κρατήσουμε για τα εγκαίνια 17/9 να χορέψεις εκεί χάμω κάτι, δυστυχώς το Αθηναϊκό καλλιτεχνικό στερέωμα για την ώρα δε δείχνει ζέση.

Καλή ιδέα και επειδή εκεί έχουμε ένα κενό , είναι στα εγκαίνια αφού μοιράσεις νερά στους VIP να πας στη σέντρα και να χορευεις πολσκα μόνος σου εκεί με τις ώρες μέχρι να τελειώσουν όλα τα cd του Καζατζίδη.

 Θα καταχειροκροτηθείς. 

 Θα τσιμπήσεις και φανέλα Αλεξανδρούλη.

  

Δάσκαλε , δεν Σου κρύβω πως πράγματι έχω μακροπροθεσμο πλάνο. Με πήραν και εμένα Ουψάλα πέρσι και φέτος ΚΤΗ σε μεταπτυχιακό για sports performance κ analytics και δε συμμαζεύεται . Οταν  τελειώσω ένα βιογραφικό θα το στείλω πάντως . 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JOSS said:

Δάσκαλε , δεν Σου κρύβω πως πράγματι έχω μακροπροθεσμο πλάνο. Με πήραν και εμένα Ουψάλα πέρσι και φέτος ΚΤΗ σε μεταπτυχιακό για sports performance κ analytics και δε συμμαζεύεται . Οταν  τελειώσω ένα βιογραφικό θα το στείλω πάντως . 

Η ΠΑΕ ΑΕΚ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την συνεργασία της με τον JOSS έως το 2027.

Ο JOSS θα προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ανάλυση δεδομένων και θ αμείβεται με σνακ και νερό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Η ΠΑΕ ΑΕΚ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την συνεργασία της με τον JOSS έως το 2027.

Ο JOSS θα προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ανάλυση δεδομένων.

Το έφτιαξα λίγο 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Η ΠΑΕ ΑΕΚ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την συνεργασία της με τον JOSS έως το 2027.

Ο JOSS θα προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ανάλυση δεδομένων και θ αμείβεται με σνακ και νερό.

Ιανουάριος 2023

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την λύση της συνεργασιας με τον JOSS και του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του.

Επίσης ανακοινώνει την λύση της συνεργασιας με τον ποδοσφαιριστη της ομάδας μας Χρήστο Γιουση και τον εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JOSS said:

Δάσκαλε , δεν Σου κρύβω πως πράγματι έχω μακροπροθεσμο πλάνο. Με πήραν και εμένα Ουψάλα πέρσι και φέτος ΚΤΗ σε μεταπτυχιακό για sports performance κ analytics και δε συμμαζεύεται . Οταν  τελειώσω ένα βιογραφικό θα το στείλω πάντως . 

Joss esy? 

naoumis_200158.jpg?w=880&f=bicubic

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JOSS said:

Δάσκαλε , δεν Σου κρύβω πως πράγματι έχω μακροπροθεσμο πλάνο. Με πήραν και εμένα Ουψάλα πέρσι και φέτος ΚΤΗ σε μεταπτυχιακό για sports performance κ analytics και δε συμμαζεύεται . Οταν  τελειώσω ένα βιογραφικό θα το στείλω πάντως . 

 Ωπα, μαζεύεται το τιμ του μέλλοντος, κάτι σκαμπάζω από σπορτ μάνατζμεντ εγώ (σίγουρα περισσότερα από ΠΑΕ Τίγρη 😄), εκτελώ μέχρι και χρέη βοηθού προπονητή φυσικής κατάστασης, γραφείο τύπου ξέρουμε ποιός, γιατρός επίσης, έλα να μαζευόμαστε σιγά σιγά. 

Υγ. Προπονητή πρέπει να βρούμε, προς Θεού κανέναν από ΚΜ. 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Ρε για κοιτάτε κάτι τυχαία πράγματα. Τυχαία πάλι έμεινε ο Μάνταλος για έξτρα προπόνηση στο τέλος. Με ένα δίμηνο καντήλια αποφάσισε στα 30 να ξανανιώσει. Άμα τον είχαμε πλακώσει στα καντήλια από το 18 τώρα ίσως του είχαμε σώσει την καριέρα και εμάς την ψυχούλα μας 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×