Jump to content

Προετοιμασία - Φιλικά 2022


Recommended Posts

Μαλακες ο γιουσης δεν βλεπεται. Γενικα ειναι τραγικο οτι ο μονος παιχτης που εχει καταφέρει να ειναι με αξιώσεις στο ροτατιον της ομαδας επι εποχής νιαου ειναι ο σακάτης γαλανοζ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BillR21 said:

Ίσως ναι. Αλλά ο άλλος αν μπετωσει πόδι κάτω νομίζω δεν τον ρίχνεις με τίποτα.

Έτσι ήταν και ο συγχωρεμένος. Απλά τούτος εδώ έχει όλο το πακέτο. Και ταχύτητα και έκρηξη και σπριντ κλπ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτος ο Γιακουμακης των φτωχων εκει μπροστα δεν παλευεται. Τελος παντων, φετος θα χουμε ομαδα με τρεξιματα τουλαχιστον οποτε αυτο θα μας κανει ανταγωνιστικους. Μεχρι να αρχισουν να βγαινουν οφ ο ενας μετα τον αλλον με θλασεις λολ.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MITSAKLAS said:

Άσχετο, το 3-5-2 δε μου αρέσει.

Εκτός και έχεις 3αδα πίσω, Μπονουτσι-Κιελινι-Μπαρτζαλι στα καλά τους.

Και με Τσιγκρίνσκι-Βράνιες-Λαμπρόπουλο μια χαρά μας πήγε πάντως

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

ΑΝ.... Ήταν ποδοσφαιριστής

Θέλει δουλειά το παιδί. Μακάρι να βρούνε ομάδα να πάει να εξελιχθεί. Τον Κορνέζο έιναι τον μόνο που θα κράταγα από όλους αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Και με Τσιγκρίνσκι-Βράνιες-Λαμπρόπουλο μια χαρά μας πήγε πάντως

Με Μπακακη αναποδο πόδι το επαιξες εκείνη τη χρονιά στα 3-4 παιχνίδια που το χρησιμοποίησε ο Χιμένεθ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Θέλει δουλειά το παιδί. Μακάρι να βρούνε ομάδα να πάει να εξελιχθεί. Τον Κορνέζο έιναι τον μόνο που θα κράταγα από όλους αυτούς.

Δεν είναι θεμα δουλειάς ... Αυτός δεν το έχει 

Link to comment
Share on other sites

Τα λέγαμε για τον Φράνσον, όταν έχεις φτάσει μέχρι την εθνική Σουηδίας, έχεις πάρει πρωτάθλημα κλπ κλπ δεν μπορεί να είσαι ο κακός παίκτης που παρουσιάζουν. Απλά θέλει ακόμη δουλίτσα στην φυσική κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Να μην αδικήσω και το Ραντονια, το παιδί έχει δουλέψει, έχει βελτιωθεί, σε δύναμη, σε άμυνα κλπ. Να προσεχτεί, πηγαίνοντας δανεικός. 
 

Επίσης οσο βλέπω τον Μουστακοπουλο τόσο μου αρέσει. Ίσως είναι επειδή έχω αδυναμία στους παίχτες που κάνουν το απλό και αυτός εδώ κάνει μόνο τα απαραίτητα. Οι πάσες του είναι πάντα με τη μια, κάνει κίνηση στο χώρο, ξεμαρκαρεται, πασάρει σωστά, δεν ρισκάρει. 
 

Σε αντίθεση με καραγκιόζηδες τύπου Γιουση που ψάχνουν πάντα το εξεζητημένο προκειμένου να αποδείξουν ότι είναι οι γαμαω της γειτονιάς. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Να πουμε και ενα μπραβο στον Φρανσον ε; Παιζει να ναι οντως νεα μεταγραφη.

 

6 minutes ago, billy21 said:

Τα λέγαμε για τον Φράνσον, όταν έχεις φτάσει μέχρι την εθνική Σουηδίας, έχεις πάρει πρωτάθλημα κλπ κλπ δεν μπορεί να είσαι ο κακός παίκτης που παρουσιάζουν. Απλά θέλει ακόμη δουλίτσα στην φυσική κατάσταση.

Εγώ δεν ενθουσιάζομαι ακόμα. Μακάρι να έχετε δίκιο. Χρειάζεται λύσεις η ομάδα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

 

Εγώ δεν ενθουσιάζομαι ακόμα. Μακάρι να έχετε δίκιο. Χρειάζεται λύσεις η ομάδα 

Aπλά δεν είναι ο τόσο κακός παίκτης που μας παρουσίαζαν. Θέλει δουλειά ακόμη. Αν δεν κάνει θα βρει σίγουρα ομάδα κ πάντα αυτό είναι θετικό για να προχωράει κ η ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×