Jump to content

Προετοιμασία - Φιλικά 2022


Recommended Posts

Δεν βλεπω να πηγαινει και τοσο καλα αυτο το Αμραμπατ/Γκατσινοβιτς ολη τη δεξια πλευρα.

Ηλπιζα φετος οτι θα γλυτωναμε απο τις στροφες της Πετραρας.

Δυστυχως βλεπω να την πληρωνει ο Γκατσινοβιτς.

Ποσο δυσκολο ειναι βρε πουστηδες να παμε με Γιονσον - Πινεδα - Γκατσινοβιτς, τον Τσουμπερ αριστερα και εναν κανονικο παικτη δεξια; 

Κι ας παιξουν μπροστα ο ηλιθιος Λιβαι με τον Τσινο.

Πισω τι χαμπαρια; Βιντα ( μεχρι πότε αληθεια θα μεινει ο Ντομαγκόι στην ομαδα; ) η υποσχετικη του Πλανιτς και "ενας αγκρεσιβ"; Αληθεια;

 

Δεν ειμαι καθολου ικανοποιημενος απο το σχεδιασμο και την πορεια των πραγματων. Ζεσταθηκα πολυ στην αρχη με την τριαδα των χαφ, αλλα βλεπω οτι ο ενας ηδη μετατοπιζεται για να χωρεσει ο πολυχρονεμενος και η ομαδα αντι για το αρχικο σχημα παει σε 3-5-1-1 χωρις να εχει τους ποδοσφαιριστες να το υποστηριξει.

Ή καντε μεταγραφες ή επικοινωνηστε οτι το ζητουμενο ειναι να εκτεθει και ο Αλμειδα. 

Αιντε μαλακιστηρια. Που ο καλυτερος παικτης στην προετοιμασια ειναι εισηγηση του προπονητη και μου γκρινιαζετε οτι "δεν εγκρινει" τα σκατα που του φερνετε.

Τα 'χω παρει, επαθα @CHⓇIS

  • Δικεφαλάκι 15
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, CHⓇIS said:

Για βαλε αχαχαχαχαχαχ

Το πρώτο γκολ στο νέο μας γήπεδο από το νέο μας απόκτημα Πινέδα!!! Όλα πάνε κατά ευχήν!!!

Γηπεδαρα είναι η Αγία Σοφία . Δεν πρέπει ούτε στα φιλικά να χάνουμε. Άρα σήμερα να κερδισουμε

Ελπίζω να μην χαλάσουμε το χορτάρι με το φιλικό αυτό. Πρέπει γ την πρώτη αγωνιστική να έχουμε καλό χορτάρι στην Αγία Σοφια

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Araujo21 said:

Το πρώτο γκολ στο νέο μας γήπεδο από το νέο μας απόκτημα Πινέδα!!! Όλα πάνε κατά ευχήν!!!

Γηπεδαρα είναι η Αγία Σοφία . Δεν πρέπει ούτε στα φιλικά να χάνουμε. Άρα σήμερα να κερδισουμε

Ελπίζω να μην χαλάσουμε το χορτάρι με το φιλικό αυτό. Πρέπει γ την πρώτη αγωνιστική να έχουμε καλό χορτάρι στην Αγία Σοφια

Καλα τα λεει ο @stavros 9-11

Πιο μλκς πεθαινουμε

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Στο 37’ του β’ 45λεπτου, ο Μοχαμάντι στη θέση του Αμραμπατ

 

Ποσο πιο κατανοητο να το κανει ο Αλμειδα οτι θελει ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ ΧΑΦ 

Μηπως παιξει 4αδα πισω? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Araujo21 said:

Το πρώτο γκολ στο νέο μας γήπεδο από το νέο μας απόκτημα Πινέδα!!! Όλα πάνε κατά ευχήν!!!

Γηπεδαρα είναι η Αγία Σοφία . Δεν πρέπει ούτε στα φιλικά να χάνουμε. Άρα σήμερα να κερδισουμε

Ελπίζω να μην χαλάσουμε το χορτάρι με το φιλικό αυτό. Πρέπει γ την πρώτη αγωνιστική να έχουμε καλό χορτάρι στην Αγία Σοφια

Στα μεγάφωνα θα είναι κάπως έτσι:

Το πρώτο γκολ της ομάδας μας από ασίστ του Πέτρου.... Πέτρου.... ΠΈΤΡΟΥ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι ο Ματίας την έχει ψιλιαστει ότι Τσουμπερ και Λιβαι στα άκρα δεν το έχουνε με τίποτα...

Δεν νομίζω να έκανε όλες αυτές τις δοκιμές αν είχε π.χ Ντεσποντοφ και Ελιασον....

Προσπαθεί να τους εκμεταλλευτεί εκεί που πιθανόν αποδίδουν καλύτερα. Μπακ-Χαφ και Φορ... Είναι και οι δύο assets της ομάδας...

Δεν ξέρω αν θα το πάει μέχρι τέλους ή θα άλλαζε με την απόκτηση ενός ή και δύο πλάγιων..

Link to comment
Share on other sites

Στο τρίτο 45λεπτο η ΑΕΚ αγωνίζεται με την εξής σύνθεση: Αθανασιάδης, Ραντόνια, Μήτογλου, Λάτσι, Μιτάι, Μουστακόπουλος, Φράνσον, Μοχαμάντι, Γιούσης, Ρότα, Γκαρσία

4-3-2-1

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Brom21 said:

Βγηκε ο ΠΕΤΡΟΣ και η ομαδα σταματησε στα 3. ΚΟΜΒΙΚΟΣ.

Τον κραταει ζεστογ την λαμια γ να ειναι ετοιμος να ξεδιπλωσει το ταλεντο του... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moukie said:

Στο facebook της ΠΡΟΟ παντως αναφερει οτι η ομαδα στεκεται πολυ καλα παρα το 3-0 που τους αδικει οπως παραδεχθηκαν και οι ανθρωποι της Ενωσης.

Μασωνια περιγραφη απο τα σοσιαλ της ομαδας. Η προογκρεσιβ δν εκανε ευκαιρια..... 

Θα βγαλουν κ εμβιπι η βιαϊπι μανταλο γ να δεσει το γλυκο

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά με τόσο ζεστό χρήμα στην ομάδα και σε νέο γήπεδο και αντί να ήταν ήδη στην ομάδα το δεύτερο στόπερ και το βασικό δεξί μπακ χαφ μαζι με το επιθετικό παίζουμε τις κουμπαρες.  

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι όλα αυτά γίνονται για να παίζει ο πετρακης.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Magician said:

Δεν βλεπω να πηγαινει και τοσο καλα αυτο το Αμραμπατ/Γκατσινοβιτς ολη τη δεξια πλευρα.

Ηλπιζα φετος οτι θα γλυτωναμε απο τις στροφες της Πετραρας.

Δυστυχως βλεπω να την πληρωνει ο Γκατσινοβιτς.

Ποσο δυσκολο ειναι βρε πουστηδες να παμε με Γιονσον - Πινεδα - Γκατσινοβιτς, τον Τσουμπερ αριστερα και εναν κανονικο παικτη δεξια; 

Κι ας παιξουν μπροστα ο ηλιθιος Λιβαι με τον Τσινο.

Πισω τι χαμπαρια; Βιντα ( μεχρι πότε αληθεια θα μεινει ο Ντομαγκόι στην ομαδα; ) η υποσχετικη του Πλανιτς και "ενας αγκρεσιβ"; Αληθεια;

 

Δεν ειμαι καθολου ικανοποιημενος απο το σχεδιασμο και την πορεια των πραγματων. Ζεσταθηκα πολυ στην αρχη με την τριαδα των χαφ, αλλα βλεπω οτι ο ενας ηδη μετατοπιζεται για να χωρεσει ο πολυχρονεμενος και η ομαδα αντι για το αρχικο σχημα παει σε 3-5-1-1 χωρις να εχει τους ποδοσφαιριστες να το υποστηριξει.

Ή καντε μεταγραφες ή επικοινωνηστε οτι το ζητουμενο ειναι να εκτεθει και ο Αλμειδα. 

Αιντε μαλακιστηρια. Που ο καλυτερος παικτης στην προετοιμασια ειναι εισηγηση του προπονητη και μου γκρινιαζετε οτι "δεν εγκρινει" τα σκατα που του φερνετε.

Τα 'χω παρει, επαθα @CHⓇIS

Όλα καλά. Αυτό με το Βιντα δεν το κατάλαβα 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×