Jump to content

Πρόγραμμα Superleague 2022-23


Araujo21
 Share

Recommended Posts

16 hours ago, fanch21 said:

Και τώρα τι θα κάνουν τα καμαρια μας;Έχω σφυρίξει μια φορά ένα ματς σε 5*5 αμα θέλουν να πάω 

Κι εγώ, ενώ είμαι καλός και σε παραγγελία ντελιβερι, οπότε αναλαμβάνω βαρίστας. 

Link to comment
Share on other sites

 Ειχα δει ότι εκτος από το VAR ορίζουν κάποιον και στο AVAR. Αυτό τι φρούτο είναι; 

Link to comment
Share on other sites

Κι τώρα να δούμε ποιοι θα είναι οι εκλεκτοί της διαιτησίας για την Κυριακή 

Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2023 at 9:57 PM, Atlas21 said:

O 538 -τον οποίο δεν εκτιμώ αλλά ας όψεται- μας παίζει στο 72% και βλέπει μια γκέλα για μας και δύο για βαζελο.

IMG_20230501_205506.jpg

Αν γίνει αυτό, με μία δική μας γκέλα που έγινε ήδη  και δύο του βαζελου (απομένει η μία) στις τρεις τελευταίες αγωνιστικές  πάντως, θα είναι μεγάλη πρόβλεψη. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2023 at 11:01 AM, Rayo Vallecano 21 said:

Αν γίνει αυτό, με μία δική μας γκέλα που έγινε ήδη  και δύο του βαζελου (απομένει η μία) στις τρεις τελευταίες αγωνιστικές  πάντως, θα είναι μεγάλη πρόβλεψη. 

Βγήκε ράγισε μου βγήκε.  Το είχε δει ο κομπιούτερ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Atlas21 said:

Βγήκε ράγισε μου βγήκε.  Το είχε δει ο κομπιούτερ

Τεράστια πρόβλεψη. Ούτε εμείς οι αισιόδοξοι, φανταζομασταν αυτό το σενάριο πριν μια βδομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2023 at 2:38 PM, Kami said:

Προβλέπω ότι οι 83 βαθμοί δίνουν πρωτάθλημα. Το 2πλό στο τηγάνι είναι κομβικό γιατί τότε το Χ στη λεωφόρο θα βολεύει εμάς και θα μεταφέρει την πίεση για νίκη σε αυτούς.

Το ίδιο θα ισχύει και για τα ματς με το μπαογκ και αυτό στο τηγάνι! Οταν οι άλλοι δεν θα καίγονται για τη νίκη και θα μπουν απλά για ένα καλό αποτέλεσμα, η πίεση για την νίκη θα εκθέσει τη ζέλα στην γκέλα 😛

Λοιπόν ώρα να περιαυτολογήσω!!!

Πριν μολύνουν τα αυτια και το μυαλό μου οι φήμες και τα βάψω μαύρα, είχα μελετήσει τον πίνακα του έφτιαξε @To Kitrino Tsakali και είχα κάνει την παραπάνω πρόβλεψη

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Η νικη στο μαλαματινα stadium ηταν αυτη που αλλαξε το ρου.. εκει ολοι περιμεναν να σκασει η ΑΕΚ και η γκολαρα του Αραουχο τους τελειωσε. Αλλα και το διπλο στο τηγανι ηταν τεραστιο στην οικονομια του πρωταθληματος . Με μια νικη σε ενα ματς με τους απαταιωνιους θα ειχαμε ηδη κανει και την φιεστα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kami said:

Λοιπόν ώρα να περιαυτολογήσω!!!

Πριν μολύνουν τα αυτια και το μυαλό μου οι φήμες και τα βάψω μαύρα, είχα μελετήσει τον πίνακα του έφτιαξε @To Kitrino Tsakali και είχα κάνει την παραπάνω πρόβλεψη

Ειναι γνωστος πρεντιξιονερ το @To Kitrino Tsakali...... 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/18/2023 at 2:38 PM, Kami said:

Προβλέπω ότι οι 83 βαθμοί δίνουν πρωτάθλημα. Το 2πλό στο τηγάνι είναι κομβικό γιατί τότε το Χ στη λεωφόρο θα βολεύει εμάς και θα μεταφέρει την πίεση για νίκη σε αυτούς.

Το ίδιο θα ισχύει και για τα ματς με το μπαογκ και αυτό στο τηγάνι! Οταν οι άλλοι δεν θα καίγονται για τη νίκη και θα μπουν απλά για ένα καλό αποτέλεσμα, η πίεση για την νίκη θα εκθέσει τη ζέλα στην γκέλα 😛

100% ευστοχία και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2023 at 2:43 AM, Atlas21 said:

Βγήκε ράγισε μου βγήκε.  Το είχε δει ο κομπιούτερ

Τελικά η τεχνική νοημοσύνη ηττήθηκε και  έπεσε έξω ο κομπιούτερ. Δεν μπόρεσε να προβλέψει ότι ο βαζελος ήταν τόσο άχρηστος που θα έκανε  τρεις συνεχόμενες γκέλες, μετά το παιχνίδι στην Λεωφόρο μαζί μας. 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×