Jump to content

Παναιτωλικός - Α.Ε.Κ. (5η αγ.): 17/9/22, 20:00


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

50 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Πινέδα
    • Ελίασον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
    • Μουκουντί
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Τζαβέλλας
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Πινέδα
      0
    • Ελίασον
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Γκαρσία
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
    • Μοχαμάντι
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

4 minutes ago, billy21 said:

Αν πάρουμε το πρωτάθλημα θα πρέπει η τζαμαρία να εκτεθεί στο μουσείο. Να την σκουπίσει κάποιος κ να την φυλάξει.

Λες να είναι εξίσου κομβικό το σημερινό ματς, όπως εκείνη η ήττα με Μοραις πάλι στο Αγρίνιο που ήρθε ο Χιμένεθ μετά και γιναμε;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καλα εδω στο ΚΜ ειδικα, το μπουλινγκ που χουν φαει οι Ελληνες δεν υπαρχει. Λιγο αδικη η κριτική για εδω μεσα.

Καλα μπουλινγκ φαγανε επειδη γινανε ρεκορντμαν συμμετοχων με αποδοση κατω του μετριου, οχι επειδη τολμησανε να ερθουν στην ομαδα και "χαχα χαχα χου χου κοιτα τον ανθρωποφαγο κοιτα τον κλοουν."

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Καλα εδω στο ΚΜ ειδικα, το μπουλινγκ που χουν φαει οι Ελληνες δεν υπαρχει. Λιγο αδικη η κριτική για εδω μεσα.

ΟΚ, μπορεί να είμαι λάθος. Πάντως κάτι αναφορές σε Ενομπακαρε και Κρισαντους δεν είναι τυχαίες.

Edit μόλις κι Ενσιαμπαφουμου, τυχαία όλα αυτά. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Λες να είναι εξίσου κομβικό το σημερινό ματς, όπως εκείνη η ήττα με Μοραις πάλι στο Αγρίνιο που ήρθε ο Χιμένεθ μετά και γιναμε;

Είναι κομβικό πολύ. Σαν εκείνο το 0-1 με το Μητρόπουλο στην Λάρισα που παίζαμε με 10. Θα βαράγαμε διάλυση αν χάναμε κ μάλλον ο Ματίας θα έφευγε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχεις και τον Γιαννάκη να κάνει τα κονέ και να μας γεμίζει με τα σαπακια του Αχιλλέα...

Οξω ρεεεε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

ΟΚ, μπορεί να είμαι λάθος. Πάντως κάτι αναφορές σε Ενομπακαρε και Κρισαντους δεν είναι τυχαίες.

Edit μόλις κι Ενσιαμπαφουμου, τυχαία όλα αυτά. 

Ε ρε συ αμα θελουμε να υπονοησουμε οτι ξερω γω ισως ειναι παλτό, με ποιον να τον συγκρίνουμε τον Μουκουντι με τον Βιενλινσκι ή με τον Μπακακη; Αμα ειχε ξανθιά αλογοουρά με Καμπανταη θα τον συγκρίναμε, οπως και τον Ολιβειρα με Ναλιτζη και παει λεγοντας. Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Αντε ληξτο να τελειώνουμε.  Είχα το φιλιγκ αλλά το ακριβώς σκορ σαν το @Νονός δεν είχα.  Το δεύτερο ρεσεπκτ μετά το μουκουντι 

On 9/13/2022 at 12:31 PM, AG21 said:

για κάποιο λόγο δεν το φοβάμαι αλλα δεν θέλω να λέω πολλά . Θα δείξει . Πλάκα θα έχει να παίξει ο Μπακάκης και να μας κάνει καμιά κηδεία . karma is a beach . 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ε ρε συ αμα θελουμε να υπονοησουμε οτι ξερω γω ισως ειναι παλτό, με ποιον να τον συγκρίνουμε τον Μουκουντι με τον Βιενλινσκι ή με τον Μπακακη; Αμα ειχε ξανθιά αλογοουρά με Καμπανταη θα τον συγκρίναμε, οπως και τον Ολιβειρα με Ναλιτζη και παει λεγοντας. Γνωμη μου.

ΟΚ, δεκτό. Γιατί είναι παλτό; Έχω ρωτήσει και πριν, τι ενδείξεις παλτου έχει; Όπως τον είδα σήμερα φαίνεται ικανός. 

Link to comment
Share on other sites

Τελος. Μπραβο. Καλο σύστημα και καλη εμφανιση απέναντι σε οχι και τόσο εύκολο αντίπαλο φετος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

ΟΚ, δεκτό. Γιατί είναι παλτό; Έχω ρωτήσει και πριν, τι ενδείξεις παλτου έχει; Όπως τον είδα σήμερα φαίνεται ικανός. 

Αυτη αλλη συζήτηση, οτι ολους τους θεωρούμε παλτα μεχρι αποδείξεως του εναντιου (διαφωνω με αυτη την προσεγγιση, αλλα τους καίει η ίδια η ΑΕΚ συχνα τους παιχτες της - πχ και ο Ντατσενκο θεωρω οτι ηταν πολυ αξιοπρεπεστερος του Χατζισαφι πχ).

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Όπως τον είδα σήμερα φαίνεται ικανός. 

Όχι απλα ικανος. Οταν πατησε καλα κατηυθυνε και την αμυνα. 

ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ ΛΕΜΕ

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

ΟΚ, δεκτό. Γιατί είναι παλτό; Έχω ρωτήσει και πριν, τι ενδείξεις παλτου έχει; Όπως τον είδα σήμερα φαίνεται ικανός. 

Μια χαρά ηταν ο Μουκουντι σήμερα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Τελος. Μπραβο. Καλο σύστημα και καλη εμφανιση απέναντι σε οχι και τόσο εύκολο αντίπαλο φετος.

Τι θα γινει; Θα ανεβασετε πολλ ή θα το κουρασουμε;

Βαλε λιστες να παρει σταλινικα ποσοστα το πουλεν ρεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×