Jump to content

Παναιτωλικός - Α.Ε.Κ. (5η αγ.): 17/9/22, 20:00


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

50 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Πινέδα
    • Ελίασον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
    • Μουκουντί
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Τζαβέλλας
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Πινέδα
      0
    • Ελίασον
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Γκαρσία
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
    • Μοχαμάντι
    • Γαλανόπουλος
      0


Recommended Posts

Αν ο Λιβάι μαθει να κοντρολαρει πρωτιστος  κ να τριπλαρει θα παιξει καποια στιγμη σε πολυ καλυτερο πρωταθλημα απ'το Ελληνικο.

Ακ κατσει να   δουλεψει ειναι το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hades said:

Θα τον δοκίμαζα και οχταροδεκαρο στην ενδεκάδα 

Μπακαπ του Γιονσον αν χρειαστεί να παίξει στα χαφ.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic

Θάφτηκε ως είδηση ο αποκλεισμός του κόσμου της ΑΕΚ στο Αγρίνιο. Στο Αντίρριο είχε στηθεί το πρώτο μπλόκο που επέστρεψε αναγκαστικά 15 βαν… Μπλόκα είχαν στηθεί μέσα και έξω από την πόλη του Αγρινίου. 150 παλικάρια πήγαν με πορεία μέσα στην πόλη, φτάνοντας κοντά στο γήπεδο, όπου τους περίμεναν τα ΜΑΤ. Κανένας δεν κατάφερε να φτάσει κοντά στη λατρεμένη μας ΑΕΚ, μέσα στο πλαίσιο των εξονυχιστικών ελέγχων και απαγορεύσεων. Και κανένας δεν θεώρησε ενδιαφέρον να γράψει κάτι για αυτό… Βλέπετε ότι λέει η κεντρική γραμμή γράφεται… Εμείς εδώ επιμένουμε ακόμα… Κοντά στο λαό της ΑΕΚ. Αυτό έχει τη μεγαλύτερη ιστορική αξία…

AEK LIVE

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΕ είχε βγάλει ανακοίνωση να μην πάει κανείς . Όσοι πήγαν -και καλά έκαναν και προσπάθησαν -ήξεραν οτι υπήρχε αυτό το ενδεχόμενα να μην τα καταφέρουν άρα ποιος να βγεί και να πεί τι ? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zara said:

Εδώ δε μιλάει ο Στηβ, που έφαγε και το εξονυχιστικό κωλοβυθόμετρο, θα μιλήσουν οι αρδ; 

Κοίτα, οπως ίσως έχει παρατηρήσει κάποιος, γενικά δεν μιλάω πια. Γιατί; Γιατί είμαι χαζός. Αποδεδειγμένα πια και με πλήρη γνώση της χαζομάρας μου.

Πηγα και αγόρασα διαρκείας, ξεκίνησα για Αγρίνιο ξέροντας από πριν οτι δεν θα μπω και άλλα πολλά που δεν είναι της παρούσης. Τι νόημα έχει να γκρινιάζω αφού σαν τον μλκ πάλι τα ίδια θα κάνω και αύριο. είμαι πουτανακι της ΑΕΚ με μηδενικό αυτοσεβασμό. Όταν μάθω τη λέξη όχι, τότε να μιλήσω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Κοίτα, οπως ίσως έχει παρατηρήσει κάποιος, γενικά δεν μιλάω πια. Γιατί; Γιατί είμαι χαζός. Αποδεδειγμένα πια και με πλήρη γνώση της χαζομάρας μου.

Πηγα και αγόρασα διαρκείας, ξεκίνησα για Αγρίνιο ξέροντας από πριν οτι δεν θα μπω και άλλα πολλά που δεν είναι της παρούσης. Τι νόημα έχει να γκρινιάζω αφού σαν τον μλκ πάλι τα ίδια θα κάνω και αύριο. είμαι πουτανακι της ΑΕΚ με μηδενικό αυτοσεβασμό. Όταν μάθω τη λέξη όχι, τότε να μιλήσω.

Στ' αρχίδια σου ρε. 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, stavros 9-11 said:

Κοίτα, οπως ίσως έχει παρατηρήσει κάποιος, γενικά δεν μιλάω πια. Γιατί; Γιατί είμαι χαζός. Αποδεδειγμένα πια και με πλήρη γνώση της χαζομάρας μου.

Πηγα και αγόρασα διαρκείας, ξεκίνησα για Αγρίνιο ξέροντας από πριν οτι δεν θα μπω και άλλα πολλά που δεν είναι της παρούσης. Τι νόημα έχει να γκρινιάζω αφού σαν τον μλκ πάλι τα ίδια θα κάνω και αύριο. είμαι πουτανακι της ΑΕΚ με μηδενικό αυτοσεβασμό. Όταν μάθω τη λέξη όχι, τότε να μιλήσω.

Είσαι κ χαζός κ το πουτανακι της ΑΕΚ.

Κ καλά να πάθεις γιατί είχες βγάλει γλώσσα.

Σε συγχαίρω πάντως που το καταλαβες κ δεν μιλάς πλέον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×