Jump to content

Εγκαίνια νέου γηπέδου Αγιά Σοφιά OPAP ARENA


Recommended Posts

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Δε με νοιάζει για τις άλλες απουσίες.

Του Μίμαρου όμως μου ραγίζει την καρδιά.

Το μόνο στενάχωρο σήμερα.

Μακάρι να μπορούσε να έρθει. Να κλωτσούσε το τόπι παρέα  με τον Νεστορίδη στο κέντρο της Αγιάς Σοφιάς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Μακάρι να μπορούσε να έρθει. Να κλωτσούσε το τόπι παρέα  με τον Νεστορίδη στο κέντρο της Αγιάς Σοφιάς.

Δλδ σκέψου πόσο μεγαλύτερη λάμψη θα έδινε.

Ελπίζω να έχουν προβλέψει σημαντική αναφορά στο όνομα του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Δλδ σκέψου πόσο μεγαλύτερη λάμψη θα έδινε.

Ελπίζω να έχουν προβλέψει σημαντική αναφορά στο όνομα του.

Δεν θα χρειαζόνταν τπτ άλλο για μένα. Αρκούσε να κλωτσήσουν το τόπι μαζί. Μακάρι να γίνει ότι πρέπει για τον καλύτερο Έλληνα ποδοσφαιριστή του 20ου αιώνα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ποναει το νέο γήπεδο. Εδώ και 3 μέρες στο Μετροπολις ο Μπουζος ασχολείται με το γήπεδο και γιατί να το μεταδώσει η Ερτ3. Λες και είναι ΟΑ λέει. Τι ντροπή το ειπε. Τι ειναι αδιανόητο. Τι ότι ξοδευουμε λεφτά των φορολογουμένων....Πονάτε κουφάλες..  Όλοι θα παρετε...  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπούζος είναι λογικό να πονάει γιατί η Μακεδονία γράφει στα παπάρια της το χωριό των Όρκ. Δεν κατάφεραν να... μεγαλώσουν τον οπαδικό τους κύκλο. Πάλεψαν να εξαφανίσουν Ρούλη, Ηρακλή κ Καλαμαριά για να μεγαλώσουν την οπαδική τους βάση έστω στην Σαλονίκη κ ούτε κ αυτό κατάφεραν. Δίπλα, δίπλα είναι στα εισιτήρια με τα σκουλήκια. Οπότε κουράγιο κ υπομονή. Η ΑΕΚ ξαναγεννιέται κ καλά κάνουν κ το τρέμουν καθώς ότι πήραν, -αν πήραν-  οπαδικά κ σε ασημικά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εντάξει, ΟΚ ...

Τίποτα το ... ιδιαίτερο.

Χώματα που τα πάνε πέρα δώθε.

Καταρχάς, ΖΕΣΤΗ, πολλή ζέστη. Αναπολείς την δροσΑ και την ΨΥΧΡΑ του ΟΑΚΑ.

Όσοι δεν ήρθατε, σοφά πράξατε !!!

______________________________

Μλκς, δεν έχω τραβήξει ούτε μια φωτο.

ΤΡΕΜΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ !!!!!

Ακόμα δεν έχω μπει μέσα. Γυρνάω γύρω γύρω και βλέπω ανθρώπους 40-50-60 ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ !!!

ΝΑΙ, ΡΕ !!!!  ΗΡΘΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Araujo21 said:

Πόσο ποναει το νέο γήπεδο. Εδώ και 3 μέρες στο Μετροπολις ο Μπουζος ασχολείται με το γήπεδο και γιατί να το μεταδώσει η Ερτ3. Λες και είναι ΟΑ λέει. Τι ντροπή το ειπε. Τι ειναι αδιανόητο. Τι ότι ξοδευουμε λεφτά των φορολογουμένων....Πονάτε κουφάλες..  Όλοι θα παρετε...  

Ειναι ισως η πρωτη φορα που κανεις ΑΕΚτζης δεν ενδιαφέρεται για το τι λένε οι αλλοι πονεμένοι για κατι που αφορά την ομαδα του (γήπεδο στην προκειμενη). Αυτο και μονο, δειχνει την δυναμική που δύναται να αναπτύξει η ΑΕΚ απο εδω και περα. ΕΝΩΣΗ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bukowski said:

Ειναι ισως η πρωτη φορα που κανεις ΑΕΚτζης δεν ενδιαφέρεται για το τι λένε οι αλλοι πονεμένοι για κατι που αφορά την ομαδα του (γήπεδο στην προκειμενη). Αυτο και μονο, δειχνει την δυναμική που δύναται να αναπτύξει η ΑΕΚ απο εδω και περα. ΕΝΩΣΗ.

Εξαρταται σε ποιον θα πουλησει, που θα πρεπει να τα βαλει με τον πρεζεμπορα. Αν ειναι παλι τροχανας, κλαφτα.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Νονός said:

Παιδιά, εντάξει, ΟΚ ...

Τίποτα το ... ιδιαίτερο.

Χώματα που τα πάνε πέρα δώθε.

Καταρχάς, ΖΕΣΤΗ, πολλή ζέστη. Αναπολείς την δροσΑ και την ΨΥΧΡΑ του ΟΑΚΑ.

Όσοι δεν ήρθατε, σοφά πράξατε !!!

______________________________

Μλκς, δεν έχω τραβήξει ούτε μια φωτο.

ΤΡΕΜΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ !!!!!

Ακόμα δεν έχω μπει μέσα. Γυρνάω γύρω γύρω και βλέπω ανθρώπους 40-50-60 ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ !!!

ΝΑΙ, ΡΕ !!!!  ΗΡΘΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!

Τα ιδια φιλε. Δε βλεπω την ωρα να μπω, αλλα ολο το καθυστερω για να μη χασω το απ εξω....

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×