Jump to content

Εγκαίνια νέου γηπέδου Αγιά Σοφιά OPAP ARENA


Recommended Posts

4 minutes ago, panther-21- said:

Εγώ πάντως χαίρομαι που έμαθα επιτέλους τι είναι ο ρουμπαπας. 

Να μη σε στεναχωρήσω, αλλά ΤΙΠΟΤΑ δεν "μάθατε".

Μια εφευρηματική σκηνοθετική αυθαιρεσία για να συνδεθεί η περίφημη αναφορά Μελ στον "Ρουμπάπα" με το -κλάσης ΝΑSA- "9ο θαύμα της τεχνολογίας" που παρουσιάστηκε εμπρός μας τη μαγική βραδιά.

Την ΑΛΗΘΕΙΑ περί "Ρουμπάπα" την είχαμε αποκαλύψει / εξηγήσει / αναλύσει τότε που ειπώθηκε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Νονός said:

Να μη σε στεναχωρήσω, αλλά ΤΙΠΟΤΑ δεν "μάθατε".

Μια εφευρηματική σκηνοθετική αυθαιρεσία για να συνδεθεί η περίφημη αναφορά Μελ στον "Ρουμπάπα" με το -κλάσης ΝΑSA- "9ο θαύμα της τεχνολογίας" που παρουσιάστηκε εμπρός μας τη μαγική βραδιά.

Την ΑΛΗΘΕΙΑ περί "Ρουμπάπα" την είχαμε αποκαλύψει / εξηγήσει / αναλύσει τότε που ειπώθηκε.

Εγώ πιστεύω ότι μας παρουσίασε χθες ο κος Δημήτρης. Είστε εγκάθετοι. 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχας, τα πιτσιρίκια χτες που θα ειδαν το χτεσινο απο την τηλεόραση ερωτεύτηκαν και ΑΕΚ να μην ειναι. Ειναι απαραίτητο πλεον η ομαδα να φερει 2-3 σταρς να τα κλειδώσει ισοβια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Κατ αρχας, τα πιτσιρίκια χτες που θα ειδαν το χτεσινο απο την τηλεόραση ερωτεύτηκαν και ΑΕΚ να μην ειναι. Ειναι απαραίτητο πλεον η ομαδα να φερει 2-3 σταρς να τα κλειδώσει ισοβια.

Τα δικά μου που μέχρι σήμερα που έλεγαν αμάν με την ΑΕΚ κόλλημα έχεις και μου αλλάζουν τα κανάλια  εχθές το είδαν γούσταραν και μου ζήτησαν να τα πάω γηπεδο ( δεν ερχόντουσαν οακα) 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Κατ αρχας, τα πιτσιρίκια χτες που θα ειδαν το χτεσινο απο την τηλεόραση ερωτεύτηκαν και ΑΕΚ να μην ειναι. Ειναι απαραίτητο πλεον η ομαδα να φερει 2-3 σταρς να τα κλειδώσει ισοβια.

Ισχύει στο 100% αυτό με τα πιτσιρίκια. Σήμερα ακόμα και τώρα γίνεται παρέλαση με οικογένειες. Κέρδισε πολλά ΑΕΚοπουλα χτες η ΑΕΚ. Ακόμα και όσα αμφιταλαντεύονται φυσιολογικά λόγω της κακής αγωνιστικής πορείας από αύριο θα έχουν να λένε στο σχολείο «ναι αλλά εσείς δεν έχετε γήπεδο σαν της ΑΕΚ». Και όσα γαυρακια θα απαντούν ότι έχουν, θα έχουμε δασκαλέψει τα μικρά μας να απαντάνε ότι δεν είναι καν δικό τους αλλά κρατικό και χρωστάνε τα δάνεια που πήραν για να το φτιάξουν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×