Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


Recommended Posts

1 minute ago, Giorgos said:

Όλοι είναι πάνω στα καρεκλακια όπως και στο ΟΑΚΑ όπως και νομίζω σε όλα τα πέταλα γηπέδων της Ελλάδας.  Αυτά τα κερακλακια δεν αντέχουν για αυτήν την καταπόνηση και θα σπάνε συνέχεια.

Ε ναι σωστός και σε όποιο γήπεδο εκτός πάλι πάνω τους ειμασταν. Ε δεν θα αλλάξει τώρα αυτό στη νέα Φιλαδέλφεια. Ας πρωτοτυπησουμε κσι αυτό το κάνουμε πλεονέκτημα με σπαστά. Πιο πολλή χώρος, πιο καλή εξέδρα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Ε ναι σωστός και σε όποιο γήπεδο εκτός πάλι πάνω τους ειμασταν. Ε δεν θα αλλάξει τώρα αυτό στη νέα Φιλαδέλφεια. Ας πρωτοτυπησουμε κσι αυτό το κάνουμε πλεονέκτημα με σπαστά. Πιο πολλή χώρος, πιο καλή εξέδρα. 

Και που θα πατάνε στα σπαστά;

Ξαναρωτώ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Συνεπώς στα επόμενα να κάνουμε προυφ οφ κονσεπτ να διαλέξουμε τα πιο γερά, σωστά;

Κι αν βάλουμε πτυσσόμενα που θα χωροπηδανε τα παιδιά;

Οκ δεν λέω ότι είναι σωστό αλλά έτσι είναι η κατάσταση, προφανώς αν μπορούν να μπουν πτυσσόμενα δεν θα υπάρχει στα περισσότερα ματς το συγκεκριμένο πρόβλημα. Αλλά πραγματικά δεν θυμάμαι σε κανένα γήπεδο που έχουμε πάει να βρίσκεται ο κόσμος όρθιος ενδιάμεσα από τα καρεκλακια και όχι πάνω τους.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Και που θα πατάνε στα σπαστά;

Ξαναρωτώ.

Θα έχεις χωρό να χωροπηδας με την άνεση σου και τη μπάρα μπροστά για στήριγμα. Πιο ασφαλές από τώρα είτε κάτω είτε πάνω από το καρεκλάκι. Άσε που θα βγαίνουν καλύτερες οι χορογραφίες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Δλδ, γήπεδο σημαίνει χοροπηδάω πάνω στο καρεκλακι και προσέχω μη προκαλέσω ρωγμές στο μπετό.😁

Ενώ πέταλο φανατικών στην Ελλάδα αλλά και άλλες χώρες  σημαίνει "τρώνε πασατέμπο τα παιδιά στην εξέδρα και χειροκροτούν τις προσπάθειες των παικτών 😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Και που θα πατάνε στα σπαστά;

Ξαναρωτώ.

Όταν είναι κλειστά προφανώς δεν τίθεται θέμα, όταν θα πρέπει να είναι ανοιχτα ένας θεός ξέρει, ίσως αν είναι στενα να βολεύει καλύτερα στο όρθιο στο τσιμέντο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ενώ πέταλο φανατικών στην Ελλάδα αλλά και άλλες χώρες  σημαίνει "τρώνε πασατέμπο τα παιδιά στην εξέδρα και χειροκροτούν τις προσπάθειες των παικτών 😁

Μα δεν κουβεντιαζουμε αυτό.😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Giorgos said:

Όταν είναι κλειστά προφανώς δεν τίθεται θέμα, όταν θα πρέπει να είναι ανοιχτα ένας θεός ξέρει, ίσως αν είναι στενα να βολεύει καλύτερα στο όρθιο στο τσιμέντο.

Στα σπαστα δεν βολεύει να είσαι πάνω τους γιατί βολεύει να είναι κλειστά και να κρατάς τη μπάρα μπροστά. Είναι σπαστά για να ξεγελούν το κανονισμό γιατί έτσι και αλλιώς δεν βολεύει να κάθεσαι σε αυτά. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Στα σπαστα δεν βολεύει να είσαι πάνω τους γιατί βολεύει να είναι κλειστά και να κρατάς τη μπάρα μπροστά. Είναι σπαστά για να ξεγελούν το κανονισμό γιατί έτσι και αλλιώς δεν βολεύει να κάθεσαι σε αυτά. 

Δεν ξέρω αν σε κάποια ματς πρέπει να είναι οποιαδήποτε ανοιχτά οπότε και να τα κλειδώνουν για να παραμένουν ανοιχτα, αν όχι δεν το συζητάμε δεν υπάρχει θεμα.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Δεν καταδικάσαμε τους πιτσιρικάδες που σπάνε τα καθίσματα χοροπηδώντας πάνω σε αυτά; 

Τι είμαστε; Δικαστήριο;

Ότι σε ολοκαίνουργιο γήπεδο έχει πολλά σπασμένα καθίσματα μόνο στο πέταλο λέγαμε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τι είμαστε; Δικαστήριο;

Ότι σε ολοκαίνουργιο γήπεδο έχει πολλά σπασμένα καθίσματα μόνο στο πέταλο λέγαμε.

Μάλλον όντως σπάνε εύκολα πάντως. Στο οακα δεν νομίζω ότι στο πέταλο μετά από κάποιους αγώνες να  είχε τόσα σπασμένα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Μάλλον όντως σπάνε εύκολα πάντως. Στο οακα δεν νομίζω ότι στο πέταλο μετά από κάποιους αγώνες να  είχε τόσα σπασμένα. 

Του ΟΑΚΑ και να ήθελες δεν έσπαγαν.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Συμπέρασμα λοιπόν ότι αν χωροπηδαμε πάνω στο καρεκλακι κάνουμε καλύτερη εξέδρα και αν το σπάσουμε κιόλας το κάνουμε κόλαση.

Συμπέρασμα είναι ότι έχεις δίκιο αλλά στον κόσμο μυαλό δεν βαζεις.

Και δεν εξαιρούνται οι ΑΕΚτζηδες.

Εδω είχαμε τζαμπατζήδες που πηδάγανε να μπουν μέσα τι να λέμε 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Giorgos said:

Του ΟΑΚΑ και να ήθελες δεν έσπαγαν.

Εδώ άντεξαν πόσους τελικούς κυπέλου... Έχουν αυτήν την ελαστικοτητα που απορροφάει οποία δύναμη ασκηθεί. Δεν είναι σκληρά. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κραξουμε το πεταλο επειδη πατανε πανω στα καρεκλακια τα οποια ειναι γτπ και σπανε.

βα βαλει η παε καλυτερα και γενικα η παε η οποιος ειναι διαχειριστης να προσαρμοστει στα πραγματικα δεδομενα του κοσμου της ΑΕΚ και οχι σε θεωριες .

 

ενα αλλο θεμα του γηπεδου ειναι πως ειναι μεσα στην μπιχλα ακομα απο την κατασκευη 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MITSAKLAS said:

Νίκο, τα θεωρώ αρκετά άνετα και με τ' αγόρια που συνήθως πάω, 1,93 και οι δύο, μια χαρά κάθομαι.

Γράψε "πάω με twin towers". Μπασκετικοί είμαστε όλοι εδώ μέσα, θα καταλάβουμε.

Τι έγινε ? Κάνατε καφριλίκια στις σουίτες με τον @The Magician και σας πέταξε όξω ο Τίγρης και ξεπέσατε στα "καρεκλάκια" ????

Link to comment
Share on other sites

btw δεν ξέρω αν την αντικατάσταση στα καρεκλάκια τη κάνει η ΠΑΕ κιόλας γιατι τώρα που το κοίταξα στη σύμβαση με τη περιφέρεια έχει κάποιους μήνες συντήρηση . 

Link to comment
Share on other sites

Τα καρεκλακια είναι στενά και κοντά τοποθετημένα αν έχεις κανέναν ευσωμο δίπλα σου, επίσης ένας παππους μπροστά μου έλεγε να κανω πισω γιατί βρίσκουν τα γονατα μου στην πλατη του(και δεν είμαι κάνας ψηλός).😁

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×