Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Μαγκες και 30αρι και μεγαλα καθισματα και απλωμενα και Νεα Φιλαδελφεια δεν γινοταν.

Καπου επρεπε να κανουμε εκπτωσεις, μην τα θελουμε ολα δικα μας

ε ναι τώρα . μινιμουν προδιαγραφές έχουν . Ίσα ίσα ερχόμαστε όλοι πιο κοντά και γίνεται καλύτερη εξέδρα ( Μιλάω εγώ που είμαι πρώτη σειρά και έχω 1 μέτρο μπροστά μου και διαρκείας που δεν έρχονται δίπλα μου :P )

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

ε ναι τώρα . μινιμουν προδιαγραφές έχουν . Ίσα ίσα ερχόμαστε όλοι πιο κοντά και γίνεται καλύτερη εξέδρα ( Μιλάω εγώ που είμαι πρώτη σειρά και έχω 1 μέτρο μπροστά μου και διαρκείας που δεν έρχονται δίπλα μου :P )

 

Βλέπεις από την πρώτη σειρά; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Βλέπεις από την πρώτη σειρά; 

Μια χαρά και με τα πλέξι μπροστά τπτ δεν με κρύβει . Έχω την επιλογή να ανέβω πιο πάνω και κεντρικά που έχω παρέα αλλα δεν τον αλλάζω . Μου αρέσει .  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

Γράψε "πάω με twin towers". Μπασκετικοί είμαστε όλοι εδώ μέσα, θα καταλάβουμε.

Τι έγινε ? Κάνατε καφριλίκια στις σουίτες με τον @The Magician και σας πέταξε όξω ο Τίγρης και ξεπέσατε στα "καρεκλάκια" ????

Για την πλέμπα νοιαζόμαστε και ζήσαμε την εμπειρία της για να ξέρουμε τι λέμε. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kostas21 said:

Μα ειναι απλο. Ποσο εκανε το διαρκειας? 350 στη θεση 6. Οκ. Ποσο κανει ενα καρεκλακι γερο? 150ε? Μολις σπασει, στελνεις το γραμματιο για το σπασμενο, κ την παραγγελια για το καινουργιο. Κ ολοι κερδισμενοι. Οκ θα πληρωσει ο φανατικος 350+150+100 για το σπασμενο, ητοι 600ε, αλλα θα εχει νεο καρεκλακι ατσαλωμενο κ θα τα κανει κολαση.

Για ολα υπαρχει μια λυση, γιατι να καθομαστε να χωλοσκαμε.

Πχ αν σπασει μια πορτα σε μια τουαλετα, σπας τη ζημια στο πεταλο που ανηκει η ζημια. Ποια πορτα εσπασε? ταδε. Οκ ποσο κοστιζει ολη η ζημια? 1000ε? Οκ ποσα διαρκειας ειναι στην ακτινα ταδε? 2000? ε νταξει κλαειν, direct debit απο 2000 ατομα.

Στο πέταλο της 21 δεν νομίζω ότι κάθονται όλοι στην θέση τους, μάλλον δεν βρίσκονται στην θέση τους, άσε που πολλές φορές ένα κάθισμα μπορεί να σπάσει από αυτόν που βρίσκεται  ακριβώς από πίσω. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Στο πέταλο της 21 δεν νομίζω ότι κάθονται όλοι στην θέση τους, μάλλον δεν βρίσκονται στην θέση τους, άσε που πολλές φορές ένα κάθισμα μπορεί να σπάσει από αυτόν που βρίσκεται  ακριβώς από πίσω. 

no problem . Πόσο κάνει ένα γερό καρεκλάκι ? 150e . το μοιράζεις με direct debit στα 4 πίσω μπροστά και δίπλα δλδ 38 ευρώ έκαστο . problem solved . 

Sorry @Kostas21 δεν άντεξα :-) 

Link to comment
Share on other sites

εν το μεταξύ και καλύτερης ποιότητας ( καθισμα και βάση σαν οακα ) και πτησσόμενα ( οχι σιδερένια )  έχει το καραισκάκη ( εδώ έκαναν θέμα για 3-4 σπασμένα απο επεισόδια ) 

Δλδ κάνεις ένα γήπεδο 100 κλάσεις καλύτερο απο του γαύρου και έχουμε φάει πακέτο στα καρεκλάκια

%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%8A%CF%83%CE% 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AG21 said:

no problem . Πόσο κάνει ένα γερό καρεκλάκι ? 150e . το μοιράζεις με direct debit στα 4 πίσω μπροστά και δίπλα δλδ 38 ευρώ έκαστο . problem solved . 

Sorry @Kostas21 δεν άντεξα 🙂

Έλεος 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τώρα που το σκέφτομαι είναι πολύ ωραίες  οι λύσεις που αναφέρθηκαν. Θα ενθουσιάσουν τον τίγρη 😂

4 minutes ago, AG21 said:

υπάρχουν και πιο σύγχρονες λύσεις

%CE%9A%CE%91%CE%98%CE%99%CE%A3%CE%9C%CE%

Αυτό μάλιστα!! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kostas21 said:

Αδιαφορο τι γινεται στου γαυρου.

Αυτο που ουσιαστικα θες ειναι να μη γινονται ζημιες. Στον Ελληνα αμα ηταν δυνατον θα αφαιρουσαν τα καθισματα κ θα καθοντουσαν σαν τους φακιρηδες σε καρφια.

Δεν ειναι αδιάφορο οταν έβαλε σάπια καθίσματα που σπάνε σχεδόν μονα τους ο ανάδοχος της περιφέρειας . Μήπως να κάνουμε το νέο savoir vivre του γηπέδου. 

 

Link to comment
Share on other sites

εν το μεταξύ ελπίζω να έχουν προβλέψει μουσαμάδες για τα VIP καθίσματα γιατι με το ήλιο βροχή μετά απο κάποιο καιρό θα διαλυθούν και αυτά και δεν θα φταίνε οι κάτοχοι τους για να τους τα χρεώσουμε .

VIP-600x450.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kostas21 said:

indifferent

οταν αγοραζεις διαρκειας, οταν κανεις register γενικα, υπογραψεις Terms & Conditions.  And that's how the cookie crumbles. Ο Τζαμπας πεθανε δε λεμε?
Ε αφου απεθανε, δκο σου ειναι το καρεκλακι, καντο τραμπολινο. Αλλα αμα σπασει, ερχεται το μπιλετι. "Μα δεν ειμουν εγω", ας γινει ερανος ξερω γω? 

Αυτό θα ίσχυε, αν η ΠΑΕ μπορούσε να διασφαλίσει σε όσους έχουν αγοράσει ένα διαρκειας ότι θα μπορούν να κάθονται στην θέση που επέλεξαν. Όμως στο πέταλο της 21 η κατάσταση είναι κάπως διαφορετική  από μια  εξέδρα αγγλικου γηπέδου της πρεμιερ, που αν κάποιος έχει καταλάβει την θεση σου, του ζητάς να σηκωθεί και αν αρνηθεί καλείς τον θυρωρό ή τον σεκιουριτι και τον σηκώνουν :)

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kostas21 said:

απο ζαχαρη ειναι? edible? 

Στις χώρες με μεγάλη ηλιοφανεια βάζουν και ηλιοπροστασιες και καλύμματα στα πλαστικά και καθίσματα του αυτοκινήτου για την προστασία και  μακροζωία του. :P

Ούτε αυτά είναι ζάχαρη 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Συμπέρασμα, φταίνε τα καρεκλακια.

Προφανως δεν φταίνε τα... άμοιρα καρεκλάκια :)Το θέμα είναι τι προτείνουμε όμως. Να πληρώνει το κάθισμα ο "κάτοχος" ; Καλύτερη παιδεία, που  είναι κάτι γενικότερο από την εκπαίδευση, η οποία μακροπρόθεσμα θα έχει σαν αποτέλεσμα να προσέχουν  οι πιτσιρικάδες να μην σπάσουν  τα καθίσματα όπως και  να μην βανδαλιζουν  τις λαβές από τα δημόσια λεωφορεία;Η πρώτη στο πέταλο δεν μπορεί να εφαρμοστεί, αφού η ΠΑΕ δεν μπορεί να διασφαλίσει στους κατόχους διαρκειας ότι θα καθίσουν στην θέση τους, για να τους τιμωρεί μετά όταν τα σπάνε. Η δεύτερη μόνο μετά από δεκαετίες θα είχε αποτέλεσμα, αν είχε. Οπότε το πιο απλό θα ηταν να έβαζαν πιο γερές θέσεις. Τι να κάνουμε, για την Ελλάδα μιλάμε. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kostas21 said:

ενταξει, επειδη δε μπορει η ΠΑΕ να κανει ημεριδες κερκιδικης παιδειας, ή να κανει inject σεμιναρια σε σχολεια. Ας αρχισουμε με τον τροπο πως δε γινεται να ζημιωνεται ενα γηπεδο, κ τα λεφτα που χρησιμοποιουνται για αντικατασταση καρεκλων δε θα ειναι απο την τσεπη της ΠΑΕ που θα πηγαινε για παικτες κλπ

Για την παιδεία το είπα πολύ γενικότερα, δεν μιλούσα για... εκπαιδευτικες δράσεις. Ολα από την  παιδεία (με την ευρύτερη έννοια της) ξεκινάνε, που έλεγε και ο Χατζηχρήστος. 

Τώρα στο θέμα μας, στο πέταλο είναι ο ένας πάνω στον άλλο, καμια φορά για να δουν  πρέπει να ανέβουν στα καθίσματα, λίγο να χοροπηδησουν αυτά  θα σπάσουν, τι να κάνουμε; Ας έβαζαν πιο γερά, οπως στο ΟΑΚΑ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

. Τώρα στο θέμα μας, στο πέταλο είναι ο ένας πάνω στον άλλο, καμια φορά για να δουν  πρέπει να ανέβουν στα καθίσματα, λίγο να χοροπηδησουν αυτά  θα σπάσουν, τι να κάνουμε; Ας έβαζαν πιο γερά, οπως στο ΟΑΚΑ. 

Αντί να συζητάμε ότι τα συγκεκριμένα καρεκλάκια είναι επικίνδυνα για τη σωματική ακεραιότητα σε ένα πεταλο, συζητάμε το αντίθετο. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Νονός said:

Γράψε "πάω με twin towers". Μπασκετικοί είμαστε όλοι εδώ μέσα, θα καταλάβουμε.

Τι έγινε ? Κάνατε καφριλίκια στις σουίτες με τον @The Magician και σας πέταξε όξω ο Τίγρης και ξεπέσατε στα "καρεκλάκια" ????

Όχι μόνο παγιωθηκαμε, αλλά δηλώνω ότι την Κυριακή θα ευρισκομεθα προσκεκλημενοι και σε ένα από τα κλουβιά που αποκαλεί σουίτες ο Βαγγέλης. 

Καθάρισε ο Σωκράτης ο Κομνηνακης, προσωπικός φίλος του @MITSAKLAS από τον καιρό της κλαδικης.

Όπως αντιλαμβάνεσαι, με αυτό το δεδομένο, δύο τινα μπορούν να συμβούν. Αφενός να μην ολοκληρωθεί ποτέ το παιγνίδι, αφετέρου να μείνουμε για πάντα εκεί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Magician said:

Όχι μόνο παγιωθηκαμε, αλλά δηλώνω ότι την Κυριακή θα ευρισκομεθα προσκεκλημενοι και σε ένα από τα κλουβιά που αποκαλεί σουίτες ο Βαγγέλης. 

Καθάρισε ο Σωκράτης ο Κομνηνακης, προσωπικός φίλος του @MITSAKLAS από τον καιρό της κλαδικης.

Όπως αντιλαμβάνεσαι, με αυτό το δεδομένο, δύο τινα μπορούν να συμβούν. Αφενός να μην ολοκληρωθεί ποτέ το παιγνίδι, αφετέρου να μείνουμε για πάντα εκεί.

Θέλω να δώσετε προσοχή στο "προσκεκλημένοι".

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Magician said:

Όχι μόνο παγιωθηκαμε, αλλά δηλώνω ότι την Κυριακή θα ευρισκομεθα προσκεκλημενοι και σε ένα από τα κλουβιά που αποκαλεί σουίτες ο Βαγγέλης. 

Καθάρισε ο Σωκράτης ο Κομνηνακης, προσωπικός φίλος του @MITSAKLAS από τον καιρό της κλαδικης.

Όπως αντιλαμβάνεσαι, με αυτό το δεδομένο, δύο τινα μπορούν να συμβούν. Αφενός να μην ολοκληρωθεί ποτέ το παιγνίδι, αφετέρου να μείνουμε για πάντα εκεί.

Άμα στραβώσει το πράμα, ρίξτε κανα τηλέφωνο να δούμε τι μπορεί να γίνει και πως.

Παίζει σοβαρά να είμαι κι εγώ μέσα. Όχι σε σουίτες. Τις απεχθάνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×