Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Τουλάχιστον ο σύζυγος της κυρίας θα είναι ήσυχος που τελικά αυτόν αγαπάει. Γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, tarasfw said:

άρα του έβγαιναν νεύρα εξαιτίας της μικροτσουτσουνίασης;

Και της μικρο-εγκεφαλιασης.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η χοντρομουνα θεία απάντησε για την φωτό πάνω του AG21 ότι είναι  προϊόν μοντάζ η φωτό με το αιδοίο που ανέβασε ο Βρανιεζ .. και πως αυτό αποδεικνύεται ξεκάθαρα επειδή εκεί έχει μια ελιά . 

Έχει πάρει τεράστια έκταση το θέμα και τα Βαλκάνια ακομα μια φορά φλέγονται .

 

Γενικά εμείς σαν ΑΕΚ πρέπει να σταθούμε δίπλα του γιατί είναι προφανές ότι αυτή η Καρλέουσα είναι ψωλαρπάχτρα και θέλει να τον ξεφτυλισει επειδή είπε για τη σχέση τους δημόσια .Όταν έκανε κεφαλοκλειδωματα στον Μαριν ή καβαλουσε τονΣεμπα ήταν καλά; Επίσης αυτά τα μάνα δύο παιδιών και δεν την σέβεται ο Βρανιεζ κλπ που γράφει είναι παπαριες,ας μην έβγαζε τα μάτια της με την παιχταρα να μην ειχε φόβο.Ειναι ξεκάθαρο 102% πώς γαμιώσαντε.

 

Λοιπον ΠΑΕ ΑΕΚ και Μελισσανιδης,Μάκης και Μπανκι,ο Μακρής  απτό βόλλευ ,ο Φλαμπουράρι,ο φίλαθλος κόσμος μας,η Original21,οι ΣΦ ,οι πειρατές όλοι δίπλα στον Βρανιεζ.

Υγ1Ναρκωτικά,Καρλεουσα και λεφτά τι να σου πουν εσένα όλα αυτά . 

Υγ2 Βρανιεζ μην κλαίς,θα γυρίσει σε σένα .Ασε να πάρει τον χρόνο της.Εχει και δύο παιδιά να δει σε ποιον θα τα αφήκει .

 

 

FB_IMG_1547561154478.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεκατινιασμα εκατερωθεν.

Στο τελος θα πανε σε καμια κουτσομπολιστικη εκπομπη της σερβικης τηλεορασης να λυσουν τις διαφορες τους.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βράνιεζ είναι βλάκας, μπετόστοκος, για το Δαφνί, μακριά κι αγαπημένοι, το έχουμε πει καιρό τώρα. Θυμίζω #thekingisback :lol:

Η άλλη είναι απλά άλλη μια πουτάνα.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ειναι ξεκάθαρο 102% πώς γαμιώσαντε.

 

Προσωπικά πάντως διατηρώ τις επιφυλάξεις μου καθότι διείσδυση δεν έχουμε δει (ακόμα).

Έχουμε δει σκρηνσοτς από βιντεοκλήσεις.

Ούτε καν ηχογραφημένες ομιλίες ώστε να αποκλείσουμε κατ' αρχήν το ενδεχόμενο απλά να συζητούσαν οι δυο τους για το αν τελικά είχε πέσει έξω ο Bertrand Russell όταν χαρακτήριζε τον Ludwig Wittgenstein "φλογερό, βαθυστόχαστο, δριμύ και αυταρχικό" φιλόσοφο ενώ στην πραγματικότητα ο τελευταίος ήταν ένας απλά μισογύνης και σεξιστής.

Καλό θα ήταν να περιμένουμε λίγο ακόμα.

Γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπούκουρα δεν είναι έτσι όπως τα λες..πέρα από τις ντικπιξ,αιδοιοπιξ κλπ έχουμε και τον ερχομό της Καρλεούσης εις την Αθήνα ένα καυτό  ΠΣΚ με φωτό μάλιστα να τους δείχνουν ερωτευμένους βολτα στην Ακρόπολη. Ο Τόσιτς έπαιζε τότε στην Κίνα πρωτάθλημα με την Ουαγκαμάμα κ εκείνη ερχόταν Αθήνα για ερωτικόν ξέσκισμα .

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, cmpunk21 said:

 Εγω παντως δεν θα θελα σε καμια περιπτωση να ειμαι στην θεση τουν δυσμοιρου του ανδρα της του Zoran Tosic .

Ήξερε τι αγοράζει. Ας τα λουστεί κι αυτός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να πουμε φυσικά ότι η original διαχρονικά διατέλεσουσε κοινωνικό έργο δίνοντας στέγη και ψυχικη ηρεμια σε άτομα με ιδιαιτερότητες σαν τον Βράνιες. Αυτός πρεπει να επιστρέψει Ελλάδα να βρει τα αδέλφια του ώστε να ηρεμήσει πριν κάνει και άλλα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Τον διώχνει η Άντερλεχτ. Δεν με χάλαγε καθόλου. Θα έριχνε και καμία στον Μαρίνο, θες και αμυντικό κιόλας στο style του. Τίγρη κάνε το κόλπο γκρόσο.

Link to comment
Share on other sites

Η κατασταση ειναι πολυ σοβαρη και απαιτει ποστ-παρεμβαση Σεπουλτουρα.

Link to comment
Share on other sites

πω παλι καλα που δεν εχουμε και το euro τωρα εδω με τους γειτονες να γινοταν βαλκανικοι πολεμοι

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Να πουμε φυσικά ότι η original διαχρονικά διατέλεσουσε κοινωνικό έργο δίνοντας στέγη και ψυχικη ηρεμια σε άτομα με ιδιαιτερότητες σαν τον Βράνιες. Αυτός πρεπει να επιστρέψει Ελλάδα να βρει τα αδέλφια του ώστε να ηρεμήσει πριν κάνει και άλλα. 

123.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι έπος έχει γινει εδώ ρε μαλακες. Βρανιες σε πάμε, πουτσα σου όλα. Αυτά τα μικροτσουτσουνος δεν τα έλεγε όταν της άνοιγες τον κωλο. Ηρωικε Βρανιες για πάντα στην ΑΕΚ. Γύρνα πίσω γιατί μπλέξαμε με αδερφαρες

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Στην Παναγία τη Γρηγορούσα ο Βράνιες θα ήταν αρχηγός του 3ου ορόφου που είναι οι δεμένοι πισθάγκωνα για να μη βουτήξουν στον ακάλυπτο. Αυτό όμως δεν έχει καμία σχέση με τον κώλο της κυρίας και τα πεπραγμένα του. Τον έσκισε και καλά έκαμνε. Τώρα η κυρία προσπαθεί να πείσει οτι η ψωλή του τρελού δεν είναι τόση για να πιάσει έντερο. Μάταια. Οι τρελοί την έχουν μεγάλη κι ανεξέλεγκτη.

Link to comment
Share on other sites

Πήραμε έναν πεταμένο παρανοϊκό που έπαιξε 18 μήνες την μπάλα της ζωής του, σήκωσε πρωτάθλημα ενώ πήγε προηγουμένως να σε κάνει μπουρδέλο και τελικά τον πούλησες 3.8εκ.

Εξηγείστε μου λίγο με πια λογική να τον πάρουμε πίσω;

Για μένα ήταν μια σάπια μετοχή που την πούλησες ανέλπιστα ψηλά.

ΜΑΚΡΙΑ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Bukowski said:

Πήραμε έναν πεταμένο παρανοϊκό που έπαιξε 18 μήνες την μπάλα της ζωής του, σήκωσε πρωτάθλημα ενώ πήγε προηγουμένως να σε κάνει μπουρδέλο και τελικά τον πούλησες 3.8εκ.

Εξηγείστε μου λίγο με πια λογική να τον πάρουμε πίσω;

Για μένα ήταν μια σάπια μετοχή που την πούλησες ανέλπιστα ψηλά.

ΜΑΚΡΙΑ.

και που αλλού μπορεί να παίξει μπάλα πλέον ?? 6μήνες πήγε στο βέλγιο και στο εκεί κλίμα και τα έχει γαμήσει όλα . Εγώ τον θέλω με τα ψίχουλα όμως που έπερνε οταν ήρθε σε εμάς ώστε αν κάνει τις μαλακίες του να μπορούμε να τον στείλουμε εξέδρα . 

tattoo.jpg?itok=PIGFCIu3

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα του δώσεις ψίχουλα και όποτε θα παίζεις κρίσιμο παιχνίδι θα ανησυχείς μην του σκάσει "πρόταση" από κάποιο κανάλι με τα τριπλά χρήματα.

Τον ευχαριστούμε, τον πάμε αλλά μακρυά. 

Link to comment
Share on other sites

γυριζει και κλεινει καριερα σε ΑΕΚ

δεν παει πουθενα αλλου. μονο εδω τον σηκωνει το κλιμα

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Bukowski said:

Πήραμε έναν πεταμένο παρανοϊκό που έπαιξε 18 μήνες την μπάλα της ζωής του, σήκωσε πρωτάθλημα ενώ πήγε προηγουμένως να σε κάνει μπουρδέλο και τελικά τον πούλησες 3.8εκ.

Εξηγείστε μου λίγο με πια λογική να τον πάρουμε πίσω;

Για μένα ήταν μια σάπια μετοχή που την πούλησες ανέλπιστα ψηλά.

ΜΑΚΡΙΑ.

Γιατί δεν θέλουμε καλά παιδιά. Φτανει, όχι άλλο. Θέλουμε να παίζουμε Τούμπα και Καραϊσκάκη και οι παίχτες μας παραμονή του αγώνα να τουιταρουν για τις πουτανες τις μάνες τους.

Εκτός των παραπάνω, ειναι και παιχτουρα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν πιστεύει ο Μελ ότι μπορεί να τον διαχειριστεί, ας τον φέρει. Εγώ με τον Μαρίνο προπονητή, δεν θα τον έφερνα για κανένα λόγο. Εδώ ο Μανόλο και δεν μπορούσε να τον κουμαντάρει καλά-καλά, ο άλλος που σε κάθε κακό αποτέλεσμα κράζει τους παίκτες θα βρεθεί μαχαιρωμένος από τον ψυχοπαθή.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stylianopoulos said:

Στο μεταξύ παιδιά της ΑΕΚ που διψούν για την ελάχιστη ποσότητα καλτιλας παλεύουν να σώσουν την κατάσταση στέλνοντας μηνύματα στην Καρλέουσα..

 

 

FB_IMG_1547544333605.jpg

 

 

Ποιος θεούλης το έγραψε αυτό? Κλαίω σαν το Βράνιες τον μικροτσουτσουνο ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να τον αφήσει ελεύθερο η Άντερλεχτ ώστε να δεχθεί μετά να ρίξει τα μισθά του και να έρθει σε εμάς.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×