Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Recommended Posts

Guest Fadrhonc21
Just now, Epitaph21 said:

Δεν νομίζω να τον αφήσει ελεύθερο η Άντερλεχτ ώστε να δεχθεί μετά να ρίξει τα μισθά του και να έρθει σε εμάς. 

Τον στέλνει δανεικό η Άντερλεχτ λένε γιατί κανένας δεν δίνει όσα ζητάνε. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, tony_montana said:

εδω υπογραφουμε για την επιστροφή βράνιες?

 

Μόνιμα στον πάγκο και στη πρώτη μαλακια του επόπτη να πηγαίνει δίπλα του να του ρίχνει δολοφονικο βλέμμα. Δεν θέλουμε και άλλο

Link to comment
Share on other sites

πώς να μην κλαίει ο καημένος μετά απο τέτοια μηνήματα .

«Πόσο σε θέλω τώρα. Πόσο παθιασμένα. Πως θα πάρω το σκληρό κ..ι σου τώρα; Το θέλω αμέσως στο στόμα μου και να τα καταπιώ όλα και μετά θα σε αφήσω να ξεκουραστείς.

Και μόλις αποκοιμηθώ, θέλω να χώσεις τη μύτη σου κάτω και να γλείψεις τα χείλη μου για μεγάλο χρονικό διάστημα. Τότε θα είμαι πολύ ανώμαλη στο σπίτι και θα ουρλιάζω. Και μετά θέλω να με καβαλήσεις σκληρά σαν να είμαι πραγματική τσ...α. 

Επειτα να μου επιτρέψεις να αλλάξω θέση για να μπεις βαθύτερα, όπως όταν ξεκινήσαμε, και μετά σαν τρελοί να με πιάσεις με τα δύο σου χέρια και να μου λες πως είμαι η σκύλα σου και να με παίζεις περισσότερο».

 

http://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1314516/minyma-tis-gelena-se-vranies-thelo-na-me-kavaliseis-pic

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Πληρώνει και το μισό συμβόλαιο του Βράνιες η Γελένα για να μην βγάλει το ροζ βίντεο (Αθήνα Αύγουστος 2017) στην φόρα. Στο τέλος θα έρθει τσάμπα αυτός σε εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Συνέφαγαν εχθές βράδυ και έδωσαν τέλος στα σενάρια του διαζυγίου .Μάλιστα η Καρλέουσα έδωσε στη δημοσιότητα και στιγμές από την οικογενειακή γαλήνη που διέπει τη φαμίλια Tosic-LFO-Μανιάτη.

Υγ1.Οποτε λήξις συναγερμού για όλους μας ,οι φίλοι της κιτρινόμαυρης καλτ ερωτικής σκηνής ας επανέλθουν μετά τη λήξη του αγώνα με τον Αστέρα στο γνωστό μετερίζι του ΠΤΨ.

Υγ2. Η αριστερά κόρη φέρνει του Βρανιεζ.

 

 

FB_IMG_1547974630430.jpg

FB_IMG_1547974636009.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×