Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Πιο βλακας κ απ το μελάνι του ταττου. Αντε να παρατήσει το ποδόσφαιρο να έρθει μόνιμα για καμιά αερογέφυρα Βόλου, να γουστάρει κ αυτος κ εμείς. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε παθιαρα ομαδα με παθιαρηδες οπαδους και σκνε παικτες κ πορωνονται

Link to comment
Share on other sites

Ο ορισμός του παίκτη όσο καλός κι αν ήταν, είχε μηδενικό μυαλό στο κεφάλι του.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21
Quote

Κώστας Μανωλάς: «Είμαι Ολυμπιακός

ΨΟΦΟΣ,ΧΙΑΣΤΟΙ ΒΛΑΚΑ,ΝΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΦΟΡΕΣΕΣ ΦΑΝΕΛΑ ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Προεδρικη θεση σε αρδιζογλου,τα πραματα με τ'ονομα τους,τελος οι σκατοφλωροι στην ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Α ρε Αρδίζογλου παικτάρα τρελέ σε βγάλανε από την ΠΑΕ ότι γεννήθηκες και 25η Μαρτίου κιόλας παρότι εσύ υποστηρίζεις ότι έχει γεννηθεί κανά δεκαήμερο πιο πριν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fadrhonc21 said:

Α ρε Αρδίζογλου παικτάρα τρελέ σε βγάλανε από την ΠΑΕ ότι γεννήθηκες και 25η Μαρτίου κιόλας παρότι εσύ υποστηρίζεις ότι έχει γεννηθεί κανά δεκαήμερο πιο πριν.

Αρχές 2000, είχα μια φοιτητική δουλειά για να βγάζω κάποια χρήματα δίπλα στο πανεπιστήμιο. Ήμουνα Ουγγαρία ήδη να πω για τους νέους του ΚΜ. Στη δουλίτσα που έκανα λοιπόν, είχα πάρε-δώσε με τυπογραφείο όπου δούλευε ένας μπάρμπας. Λιγνός, μπαρουτοκαπνισμένος στη ζωή, όχι ιδιίατερα έξυπνος άνθρωπος, αλλά πάντα τα έβγαζε πέρα. Και φυσικά του άρεσε η μπάλα. Αυτονόητο, ιδίως τις εποχές που μεγάλωσε όταν ακόμα εδώ βλέπανε μπάλα επιπέδου.
Μια μέρα λοιπόν, καθώς κάνουμε τσιγάρο έξω από το τυπογραφείο, πιάνουμε κουβέντα, και ως συνήθως γρήγορα το φέρνει η κουβέντα ότι κατάγομαι από την Ελλάδα κτλ. Μου λέει, Ελλάδα ε; Έχω δει πολλούς παίχτες στη ζωή μου στο γήπεδο, αλλά αυτόν τον Έλληνα δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Τον Αρδίζογλου.
Είχε παίξει Ουγγαρία - Ελλάδα στην Βουδαπέστη κάπου τέλη 70 αρχές 80, δεν θυμάμαι πότε μου είπε, και του είχε κάνει εντύπωση το στυλ του και οι ικανότητές του.
Από τις μέρες που συνέχισα με ένα χαμόγελο ΝΑ την χαμαλοδουλειά. :) 

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

On 3/25/2019 at 9:57 PM, SpiRos said:

Αρχές 2000, είχα μια φοιτητική δουλειά για να βγάζω κάποια χρήματα δίπλα στο πανεπιστήμιο. Ήμουνα Ουγγαρία ήδη να πω για τους νέους του ΚΜ. Στη δουλίτσα που έκανα λοιπόν, είχα πάρε-δώσε με τυπογραφείο όπου δούλευε ένας μπάρμπας. Λιγνός, μπαρουτοκαπνισμένος στη ζωή, όχι ιδιίατερα έξυπνος άνθρωπος, αλλά πάντα τα έβγαζε πέρα. Και φυσικά του άρεσε η μπάλα. Αυτονόητο, ιδίως τις εποχές που μεγάλωσε όταν ακόμα εδώ βλέπανε μπάλα επιπέδου.
Μια μέρα λοιπόν, καθώς κάνουμε τσιγάρο έξω από το τυπογραφείο, πιάνουμε κουβέντα, και ως συνήθως γρήγορα το φέρνει η κουβέντα ότι κατάγομαι από την Ελλάδα κτλ. Μου λέει, Ελλάδα ε; Έχω δει πολλούς παίχτες στη ζωή μου στο γήπεδο, αλλά αυτόν τον Έλληνα δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Τον Αρδίζογλου.
Είχε παίξει Ουγγαρία - Ελλάδα στην Βουδαπέστη κάπου τέλη 70 αρχές 80, δεν θυμάμαι πότε μου είπε, και του είχε κάνει εντύπωση το στυλ του και οι ικανότητές του.
Από τις μέρες που συνέχισα με ένα χαμόγελο ΝΑ την χαμαλοδουλειά. :) 

Έτσι και εγώ συνάντησα έναν Τούρκο πριν μερικούς μήνες στην απέναντι όχθη του Ατλαντικού, πιάσαμε κουβέντα για μπάλα του λέω έναν παίχτη δεν θα ξεχάσω ποτέ: τον Tuncay Şanlı που μας είχε ξεκωλιάσει σε ένα Ελλάδα-Τουρκία ανήμερα εθνικής επετείου. Γερνάμε.

:)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Γερνάμε.

:)

 arxeidia. Εσύ γερνάς, εγώ απλά αποκτάω εμπειρίες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Έτσι και εγώ συνάντησα έναν Τούρκο πριν μερικούς μήνες στην απέναντι όχθη του Ατλαντικού, πιάσαμε κουβέντα για μπάλα του λέω έναν παίχτη δεν θα ξεχάσω ποτέ: τον Tuncay Şanlı που μας είχε ξεκωλιάσει σε ένα Ελλάδα-Τουρκία ανήμερα εθνικής επετείου. Γερνάμε.

:)

Μεγάλη βραδιά του Νικοπολίδη αυτή.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Στον εθνικο αλεξανδρουπολης.

55516232_1501170133353323_17776787303620

"Άλλαξα νεφρό" με το σχόλιο - απορία στο φβ μήπως πρόκειται για τον Τόλη Τσιμογιάννη.

*Άλατις παπουτσάκι ΖΗΤΑ ΕΛΛΑΣ ο Μιστόκλης.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έχουμε στιγμιότυπα από όλες τις φάσεις της μέχρι τώρα ζωής του. Παιδί, έφηβος, ώριμος. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×