Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Recommended Posts

Με τον Βρανιες συμβαινει το εξης απλουστατο. Θα τον επαιρνες χτες (δεν υπαρχουν οι μαλακιες που γραφουν στα αρθρα που βαλατε πισω περι Καρντοσο και πειθαρχιας) εαν συμφωνουσε στα 400 χιλιαρικα. Χτες. Δανεικο.

Ειναι ακριβως ιδια περιπτωση με τον Κονε που του ειπανε "κλασε την αποζημιωση απο το συμβολαιο με την Ουντινεζε και ελα σε μας με τα μισα επειδη ειμαστε ομορφοι".

Εχει δικιο ο Νικος οτι ο Μελισσανιδης προτασσει το οικονομικο. Ο Γεωλογος απλως γραφει οτι στη συγκεκριμενη περιπτωση του Βρανιες, καλα κανει και δεν συναινει η ΑΕΚ για αυτα τα λεφτα.

Ολα περιστρεφονται γυρω απο τα λεφτα και τη φτηνια. Ανεξαρτητως χαρακτηρα παικτη ή λοιπων στοιχειων. Αυτη ειναι η ΑΕΚ σημερα που μιλαμε. Εισαι καλος οταν παιρνεις 300 αλλα γινεσαι αμπαλος αμα παιρνεις 600. Αυτο ειν ολο.

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa

Θέλω να προτείνω στο τεχνικό τιμ, μετά τις προπονήσεις εντατική βίντεοθεραπεία στα μπακ.. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Τεραστιος,δεν εχασε ουτε μια μονομαχια,μοιρασε και σακουλες σε μια φαση.

Κριμα που δεν μπορουμε να τον εχουμε εδω μαζι μας . Ταιριαζει στην ομαδα μας 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο αραουχο θα γινει οτι και ο σκοκο,καθε χρονο καλοκαιρι πρωτοσελιδο,προεδρε φερε αραουχο,προεδρε φερε αραουχο.

Link to comment
Share on other sites

Το παιδι ειναι καθυστερημενο και περπαταει τα 28-29. Γενικα μακρια, ας πανε να βρουν κανεναν πιο νεαρο και σοβαρο. Ευχαριστουμε Σερχιο και Ογνιεν σας περιμενουμε την τελετη του νεου γηπεδου.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, The Magician said:

Ειναι ακριβος. Αν φυγει ο Λιβαγια τοτε μπορει και να ρθει. Αυτος ή καποιος σαν αυτον τελος παντων.

Αναφερεσαι στο συμβολαιο του παικτη ή για την μεταγραφη οτι ειναι ακριβη; Ρωταω διοτι υπηρξε 1 σεζον που τους ειχαμε και τους 2 μαζι+ το 600αρι του Πετρου.

Link to comment
Share on other sites

Πω ρε πστ μου, ..... ΛΥΓΙΣΑ μιλάμε !

@The Magician, ψαρεμένη από το φβ και κομμένη στη μέση γιατί αν έβλεπες τον πιο αριστερά συνειρμικά μπορεί και να το έβρισκες ....

Ποιός λες να είναι ο κύριος δεξιά ????????

45.jpg

:D

Link to comment
Share on other sites

Ο Τάσος Μπακασέτας σε μία κίνηση από καρδιάς, με προσωπική του ανάρτηση στα Social Media αποχαιρέτησε τον οργανισμό ΑΕΚ που θα είναι για πάντα στην καρδιά του

Αναλυτικά η δημοσίευση του Μπακασέτα:

«Ακόμα και σήμερα δεν μου είναι εύκολο να γράψω το αποχαιρετιστήριο μήνυμα μου αλλά οφείλω να το κάνω για πολλούς λόγους!! Ύστερα από 3 χρόνια στην ομάδα ήρθε η στιγμή να αποχωρήσω. Ένα τέλος που σίγουρα το περίμενα διαφορετικό αλλά ήταν η καλύτερη λύση για όλους.. Αναπολώντας τις στιγμές νιώθω πολύ περήφανος που κατάφερα σχεδόν τα πάντα (εκτός από το κύπελλο) σε ΟΜΑΔΙΚΟ επίπεδο. Πέρασα απ’ όλες τις φάσεις που μπορεί να περάσει ένας ποδοσφαιριστής αλλά όλο αυτό ήταν που μου έδωσε δύναμη και επιμονή για να συνεχίζω τον αγώνα μου!! Αγάπησα κ θ´ αγαπώ αυτή την ομάδα γιατί εκτός του ότι έγινα καλύτερος ποδοσφαιριστής, έγινα ακόμα καλύτερος άνθρωπος!

Θέλω να ευχαριστήσω τον πρόεδρο της ομάδας, την διοίκηση και όλα τα μέλη που δουλεύουν στα γραφεία του συλλόγου. Όλους τους προπονητές που συνεργάστηκα από τους οποίους κέρδισα πολλά, τους συμπαίκτες μου που χωρίς αυτούς δεν θα είχα καταφέρει τίποτα εγώ προσωπικά αλλά και η ομάδα. Τους αφανεις ηρωες: Τον Μπουρου, τον Καρβου τον Σταθα, τον Διονύση, τον Παναγιώτη, τον Ανδρεα, τον Αλέξη, τον Μητσι, τον Γιωργακη, τον Σπύρο, τον Πανουργιά, τον Μανώλη, τον Γιώργο, τον Χρυσοστομο, τον Μουλινο, τον Μουλινο τζούνιορ, τον Κωτσή και τον κύριο Παναγιωταρα που ήρθαμε πολύ κοντά σε μια από τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής μου!!

Επέλεξα μόνο αυτή την φωτογραφία γιατί ότι και αν έχει γίνει και ότι και αν έγινε, έτσι μου αξίζει να φυγω και τίποτα δεν μπορεί να μου σβήσει τις στιγμές που έζησα!!
Εις το επανιδείν!! »

64277432_1115277752015461_8364780638133288960_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=c4c2ec897edbc2b6f1fad8d4228aa8c9&oe=5D8583A8

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×